Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Fatihin Hakisi Sahibi Olabilecek Karakterler

Haoshoku hakiye sahip olmuş, olan, olacağını düşündüğünüz Karakterler?

• Gol D. Roger

Kullanılan: 195 83.7%
  • Portgas D. Rogue

Kullanılan: 55 23.6%
  • Monkey D. Garp

Kullanılan: 172 73.8%
  • Monkey D. Dragon

Kullanılan: 189 81.1%
  • Kaido

Kullanılan: 154 66.1%
  • Dracule Mihawk

Kullanılan: 99 42.5%
  • Benn Beckman

Kullanılan: 75 32.2%
  • Ryokugyu

Kullanılan: 35 15.0%
  • Marshall D. Teach

Kullanılan: 103 44.2%
  • Sabo

Kullanılan: 72 30.9%
  • Eustass Kid

Kullanılan: 94 40.3%
  • Coby

Kullanılan: 61 26.2%
  • Roronoa Zoro

Kullanılan: 149 63.9%
  • Vinsmoke Sanji

Kullanılan: 53 22.7%
  • Diğer (Belirtiniz)

Kullanılan: 22 9.4%

• Kullanılan toplam oy
    233
Bildiğimiz gibi Haoushaki Haki, hakinin en yüksek seviyesidir, milyonda bir kişide görüldüğü düşünülmektedir.
Şu ana kadar bu yeteneğe sahip olduğu gösterilen karakterler:
Sorum gayet açık, sizce Haoshoku'ya sahip olmuş, sahip olan, ya da ilerde bu yeteneği kazanabilecek karakterler kimlerdir ?

Adaylardan bahsedeyim,

Gol D. Roger

İlk ve tek korsanlar kralı, Grand line'i fethedebilmiş tek korsan grubunun kaptanı. bir çok kişiye göre seride görülmüş en güçlü karakter, listedeki Haoshoku haki'ye sahip olduğuna en emin olduğum karakterdir :d

Portgas D. Rogue

Roger'ın sevgilisi, Ace'in annesidir, Ace'in ölümünü engellemek için Haki kullanarak 20 ay karnında taşıyarak, kendini feda etmiştir,

Monkey D. Garp

Denizcilerin kahramanı, bir çok kişiye göre gelmiş geçmiş en güçlü denizci, ve Roger'ın en büyük rakibi Garp. Luffy marineford'da haki kullandığı zaman düşündüğüm gibi sende bu güçle doğmuşsun demiştir.

Monkey D. Dragon

Gücü hakkında pek çok şey bilmesekte, Dünyanın en çok aranan adamı ünvanına sahip, muhtemelen seride göreceğimiz en yüksek kafa ödülünün sahibi. Herşeyden önce Luffy'nin babası, Luffy marineford'da haki kullandığı zaman Garp, düşündüğüm gibi oda bu yetenekle doğmuş demiştir, yani bu bile Garp'ın kendisinin oğlunun ya da gelinin haki kullanabildiğine işarettir.

Kaido

Dünyanın en güçlü yaratığı, Yonkoulardan biri olan Kaido Beyazsakal, Büyük ana, Shanks gibi yonkouların kullanabildiği bu yeteneği, kullanabileceğini düşünmekte yanlış birşey görmüyorum :d Kaidoda listemizde

Dracule Mihawk

Adaylardan biri daha, yazacak fazla birşey bulamadım Dünyanın en iyi kılıç ustası, Meyvesi yoktur, haliyle iyi bir hakiye sahip olduğunu düşünebiliriz.

Benn Beckman

Shanks'ın Sağ kolu Açıkcası bu karakteri buraya eklememin en büyük sebebi, hakkında çok fazla haoshoku'ya sahip olduğuna dair yorum okumam, fikirleriniz ?

Ryokugyu

Açıklanalı 4 yılı geçmesine rağmen hakkında hiç birşey bilmediğimiz bir karakter, ama diğer denizcilerde açıklanan bu tarz bir güç olmadığı için (shichileri saymıyorum) listeye ekledim,

Marshall D. Teach

Bir D. daha Seride 2 meyve kullanabilen tek karakter, ve gelişme potansiyeli olarak en çok beklentilere girilen karakterlerden biri,

Sabo

Devrimcilerin 2. adamı Sabo, diğer 2 kardeşi gibi bu güce sahip olacağı/olduğu düşünülen karakterlerden biri

Eustass Kid

Okuyucunun en çok gözüne sokulan Supernova'lardan biri, bu karakterinde ilerde epey söz sahibi olacağı düşünülüyor.

Coby

Garp'ın öğrencisi Geleceğin Amiral'i Cobymizde, her ne kadar irade'den çok uzak olabilsede :d Akainu'nun karşısına dilikmesini unutmamak lazım,

Roronoa Zoro

Gelecek dünyanın en iyi kılıç ustası. Ve gelecek korsanlar kralının sağ kolu Zoro. Rayleigh ile benzetilen bir karakter olduğu için, kuvvetli bir hakisi olduğu için, ve geliştirmek için ciddi çabaladığı için listemizde.

Vinsmoke Sanji

Gelecek korsanlar kralının 2. adamı, bilemiyorum bu tarz bir gücü elde edebilirmi ama Zoroyu eklemişim tamda 1 boş yer kalmış Sanjide eksik kalmasın dedim.

Roger(%99.99 gibi bir şey),Garp(Vardır bu hırboda da),Dragon(Shanks dahil yaşayanlar arasında kral hakiyi en iyi kullanan kişi çıkacak bence),Kid(Kral haki çıkar reyizde).

Garp ve Gold Roger da kesin var bence garp ın kanıtı da garp vs chinjao da garp'ın yumruguyla chinjao nun kafası çarpıştıgında luffy vs chinjao ve luffy vs doffy deki dalgalar oluşuyordu.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık