Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili soru ve sorunlarınız için "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

[Kütüphane] Hannyabal

'Dünya Hükümeti' forumunda Smoker tarafından 3 Şub 2010 tarihinde açılan konu

?

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

1. Matrak adam, iyi güldürmüştü.

31 oy
    53.4%
  2. Hapishaneyi emanet ettikleri adama bak.

27 oy
    46.6%
  1. Kuzan Majesteleri

Kuzan (Majesteleri)
    Mesaj Sayısı 961
    Üyelik Tarihi4 Kas 2014
    Hapishaneyi emanet ettikleri adama bak, Eline sağlık Smoker.

2. yyolcu Üye

yyolcu (Üye)
    Mesaj Sayısı 2,282
    Üyelik Tarihi29 Haz 2015
    Seni sevmeyen ölsün Hannyabal :a: Ayrıca adam 5. kat mahkumlarından daha güçlü olan Luffy'i yenemese de durdurmayı bilmiştir daha ne istiyorsunuz ki? Sadece 6. kat mahkumlarını tutamaz işte o kadarı da olsun :D

3. Mesaj Sayısı 100
    Üyelik Tarihi26 Eki 2016
    Her sözü dönüp dolaştırıp müdür olmaya bağlamasına hayrandım muradına ermiştir artık. Renkli karakterdi, şansı olmamasına rağmen Luffy geçmesin diye elinden geleni yaptı.

Magellan ile güzel atışıyorlardı şu an ki durumlarını görmek isterdim doğrusu :D

4. justahuman Gri Gerçeklik

justahuman (Gri Gerçeklik)
    Mesaj Sayısı 2,167
    Üyelik Tarihi1 Ağu 2017
    Burası daha uygun.

Madem izlemeyeceksin, yakın zamanda izleyip fikrimi değiştiren sahnedeki konuşmaları atayım.

Sonra defalarca dayak yeyip ayağa kalıkıyor. Usopp vs Luffy gibi.

Magellan'da onu o halde görünce ölme, çünkü senden başka kimseyi veliahtım olarak kabul etmem benzeri cümleler kullanıyor.

Son düzenleme: 15 Eki 2017
  5. kuroashi.no.sanji1993 地上最強の男 Site Yetkilisi

kuroashi.no.sanji1993 (地上最強の男)
    Mesaj Sayısı 5,140
    Üyelik Tarihi5 May 2015
    Hapishaneyi emanet ettikleri adama bak :artiz:

6. çiköfte Crocodile-sama

çiköfte (Crocodile-sama)
    Mesaj Sayısı 1,266
    Üyelik Tarihi20 Tem 2017
    Düşüncelerimi manipüle etmek için fon müziği bile koymuşsun :D ama benim için bu söyledikleri ile genel tavrı ve fikirlerinin uyuştuğunu düşünmüyorum. Sorun da burda.

Oda Senyor Pink'in kılığının derinine indiği gibi zamanında biraz da Hanibal'in motivasyonunu ortaya koysaydı, ikna olabilirdim. :)

7. justahuman Gri Gerçeklik

justahuman (Gri Gerçeklik)
    Mesaj Sayısı 2,167
    Üyelik Tarihi1 Ağu 2017
    Atmosferi yaşatmak adına müzik gerekliydi. Ayrıca Hannybal bu dövüşten önce açıkça Ben Müdür olacağım demekten vazgeçiyor. Yine bol komedi ögeleriyle devam etse de. Kendisini yetersiz görüyor ve Magellana hayranlığını durmadan bildiriyor falan. Devamnında da Luffy dövüşü falan gerçekleşiyor. Arada da Magellanın açıklarının kapatarak onu kurtarmasını hatırlıyor falan. Oda'nın komedi unsuru olarak verdiği şeyler bence durmadan sinsi düşüncelerini açıktan söylemesi vs. Buggy'e falan geçmelerine izin vermeyi düşünmesi de onların çok güçsüz ve zararsız olduğunu düşünmesi bence ki kolayca tokatlıyor onları. Yani ilk izlediğimde iğrendiğimi hatırlıyorum bu adamdan bu sefer atlamadan baştan sona izledim ID'yi ve baya baya sevdim Hannyabal'ı ilginç bir durum gerçekten : ))

Senior'un hikayeyi de güzel bulmuştum ben biliyorsun : ))

Tabi o zamanlar güncelde olsaydım. Vay arkadaş sırası mı şimdi bunun derdim. Tam Luffy'nin Dof'u indirdiği bölümlerde güncele geldim ben.

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 0)

Yukarı Çık