Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Hangisi Amiralliğe Daha Çok Yakışır?

Hangisi Amiralliğe Daha Çok Yakışır?

• Dracule Mihawk

Kullanılan: 42 25.8%
  • Kızıl Saç Shanks

Kullanılan: 26 16.0%
  • Rob Lucci

Kullanılan: 52 31.9%
  • Crocodile

Kullanılan: 66 40.5%
  • Donquixote Doflamingo

Kullanılan: 34 20.9%
  • Monkey D. Dragon

Kullanılan: 38 23.3%
  • Portgas D. Ace

Kullanılan: 18 11.0%
  • Anka Marko

Kullanılan: 43 26.4%
  • Buggy

Kullanılan: 18 11.0%

• Kullanılan toplam oy
    163
Soru farklı anlaşılmaya müsait olduğu için biraz daha açayım. Kurallar şöyle:
  • Güç, yetenek, potansiyel vs. önemli değil.
  • Karakterlerin geçmişlerinin hiçbir önemi yok. (Yani, bu adam denizci düşmanı nasıl Amiral olsun vs. demeyin.)
Yani kısacası konu tamamen yakıştırma ile alakalıdır.
Herkesin kendisine göre gerekçeleri olabilir. Örneğin; Bir kişi: "Eğlenceli bir karakteri Amiral olarak görmek isterdim. Bu yüzden ... Amiral olsa güzel olurdu." derken, diğer bir kişi: "...'nın karizması yeter, adamda tam bir Amiral duruşu var." diyebilir.

Sembolik olarak birkaç seçenek ekliyorum ama esas istediğim şey, herkesin kendi aday ya da adaylarını gerekçeleri ile birlikte söylemesi.

1. Dracule Mihawk

2. Kızıl Saç Shanks

3. Rob Lucci

4. Crocodile

5. Donquixote Doflamingo

6. Monkey D. Dragon

7. Portgas D. Ace

8. Anka Marko

9. Buggy

Ben, serideki en karizmatik karakter olan, Mihawk'ı orada görmek isterdim. Çirkeflik yapmadan, bileğinin hakkıyla, alayına meydan okuyan bakışlarla, Amiral olarak Marineford'daki koltuklarda otururken görmek güzel olurdu.:good:

Lucci' ye Amirallik yakışmaz bence. Akainu' dan emir alırken düşünemiyorum onu. Adalet kavramı zaten adamın umrunda bile değil, adamın tek ilgilendiği şey adam öldürüp kendini tatmin etmek. Lucci daha karanlık işlerin adamı, ajanlık ona en yakışan şey bence, E.Oda reis iyi tasarlamış karakteri. :sapkali:

Ama Croco' ya amirallik yakışırmış harbiden zaten iyi bir logiası da var.

Lucci' ye Amirallik yakışmaz bence. Akainu' dan emir alırken düşünemiyorum onu. Adalet kavramı zaten adamın umrunda bile değil, adamın tek ilgilendiği şey adam öldürüp kendini tatmin etmek. Lucci daha karanlık işlerin adamı, ajanlık ona en yakışan şey bence, E.Oda reis iyi tasarlamış karakteri. :sapkali:

Ama Croco' ya amirallik yakışırmış harbiden zaten iyi bir logiası da var.
Lucci biraz daha psikopat, kana susamış bir tip olsaydı bence güzel bir tezat oluştururdu Amirallikte. Adalet için öldürürüm tarzı psikopatça düşünceler :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık