Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Hangi Tip Nen Kullanıcısısınız?

Kurapika bir ara tüm Nen tiplerini kullanmıyor muydu? O zamanlar tüm kişilik özelliklerini aynı anda sergilediğini hatırlamıyorum, o halde yine bu analizde sıkıntı var :p

Mütehassıs bir eleman diğer Nen türlerini %100 oranında kullansa, yine aynı kapıya çıkıyor durum :D
Hayır, çıkmıyor. :)
Diğer nen türlerini tam kapasiteyle kullanmak, kişiyi o türden yapmaz. Adı üstüne onlar mütehassıs ve Hisoka'nın analizine göre de mütehassıslar: Başına buyruk ve karizmatik kimselerdir. Yakın arkadaşlık kurmaktan kaçınmalarına rağmen doğal karizmaları dolayısıyla insanları kendilerine çeker ve etrafında toplarlar.

Kurapika bir ara tüm Nen tiplerini kullanmıyor muydu? O zamanlar tüm kişilik özelliklerini aynı anda sergilediğini hatırlamıyorum, o halde yine bu analizde sıkıntı var :p

Mütehassıs bir eleman diğer Nen türlerini %100 oranında kullansa, yine aynı kapıya çıkıyor durum :D
Yahu mütehassıs olan önceden diğer nen tiplerinden birinden çıkma olduğu için kullanabiliyor. Yani mütehassıs da bir hangi nen tipinden çıktıysa ondan bi de kendi nen tipinden kullanabiliyor %100 oranda. Kurapika da Efsuncu nen tipinden lakin kendini diğer nen tiplerinde geliştirebildiği için kullanabiliyor. Herkesin kendine ait yani %100 hakim olduğu tek nen tipi oluyor.

İnsan olanda bunların hepsi vardır zaten. Ama en ön plana çıkan başına buyruk olmam yada sinirli olmam olabilir.

Hisoka'nın o analizi geyik muhabbeti ya, pek de ciddiye alman.

Şu adam içten ve temiz kalplidir, öyle mi:p

Ya şu pamuk abla rahatsız mı:p

Arasan 50 aksi örnek vardır. Hisoka alay etmiş gonlan.

Dönüştüren çıktım. Ne pislikmişim yau :oleyo:

Hisoka'nın o analizi geyik muhabbeti ya, pek de ciddiye alman.

Şu adam içten ve temiz kalplidir, öyle mi:p

Ya şu pamuk abla rahatsız mı:p

Arasan 50 aksi örnek vardır. Hisoka alay etmiş gonlan.
Ciddiye almıyorum yahu, kesinlik taşımıyo tabii ki. Eğlencesine açtım ben konuyu. :p

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık