Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Hangi Tip Nen Kullanıcısısınız?

Komple nen, ten, zetsu, ren vs den mi bahsediyorsun yoksa Hisoka analizlerinden mi? İngilizcem o kadar iyi değil, şimdi düzgün çeviremem falan başıma iş almayayım. Varsa ingilizcem şakır şakır diyen bi delikanlı o çevirsin, ben editlerim.

Oo herkesin üzerine çamur bulaştı ki, çamur team dediğin benle Dare'mi? Valla olabilirim dönüştürücü o_O Ama bence mütehassısım o değilsem idareci olurdum. Çamur dediğin münakaşacı yanım :p İdareciden çıkma mütehassısım tamam oldu :oleyo:
Bak takım arkadaşını nasıl tanımışsın? Yok münakaşacı değil yanar dönersin sen :(

Bak takım arkadaşını nasıl tanımışsın? Yok münakaşacı değil yanar dönersin sen :(
Ben iki yüzlü değilim. Kalleş olabilirim ama iki yüzlü değilim, 6 gözüm 7 kulağım tek yüzüm vardır. Hepsini tam karşıdan baktığında görebilirsin Kenpaçi. Neyse burdan devam etmeyelim çirkefliklerimize :oleyo:

Bazıları birden çok Nen tipine sahip değil mi idi? Bu durumda Çoğaltan ve Dönüştürücü Nen tiplerine sahip olanlar aynı anda hem temiz kalpli, hemde kalleş olamaz herhalde. Yani anlayacağınız Hisoka reyizin analizde bir sıkıntı var :p

Bazıları birden çok Nen tipine sahip değil mi idi? Bu durumda Çoğaltan ve Dönüştürücü Nen tiplerine sahip olanlar aynı anda hem temiz kalpli, hemde kalleş olamaz herhalde. Yani anlayacağınız Hisoka reyizin analizde bir sıkıntı var :p
Yok öyle değildi. Kendine ait bir nen tipin oluyor ama her nen tipi kendisine en yakın olan iki nen tipinde kendini geliştirebiliyor, bu var. Sadece mütehassıslar diğer nen tipinden çıkabiliyordu bazen. Yani ilk baş idareci olup sonradan kazandığın bi yetenekle mütehassıs sınıfına girebiliyosun.

Bazıları birden çok. Nen tipine sahip değil mi idi? Bu durumda Çoğaltan ve Dönüştürücü Nen tiplerine sahip olanlar aynı anda hem temiz kalpli, hemde kalleş olamaz herhalde. Yani anlayacağınız Hisoka reyizin analizde bir sıkıntı var :p
Hayır. Mütehassıs haricinde kimse birden fazla nen tipini %100 oranında kapasiteyle kullanamaz.
Bu da tablosu:

Ben idareci olmak isterdim. En beğendiğim, avantajlı ve kullanışlı gördüğüm sınıf bu sınıf.

Birde mütehassıs'ı çok abartmışsınız en iyi değil en özel olan tür. Adamların eşsiz güçleri var sadece. Yani başkasında olmayan ve olamayacak güçler. Naruto diliyle söylersek kekkei genkaisi var bunların.

Bunun dışında ekstra bir özelliği yok. Yüzde yüz kullanma olayını ise sade Kurapika'da gördük ki bu da sade ona özel büyük ihtimal.

Yok öyle değildi. Kendine ait bir nen tipin oluyor ama her nen tipi kendisine en yakın olan iki nen tipinde kendini geliştirebiliyor, bu var. Sadece mütehassıslar diğer nen tipinden çıkabiliyordu bazen. Yani ilk baş idareci olup sonradan kazandığın bi yetenekle mütehassıs sınıfına girebiliyosun.
Kurapika bir ara tüm Nen tiplerini kullanmıyor muydu? O zamanlar tüm kişilik özelliklerini aynı anda sergilediğini hatırlamıyorum, o halde yine bu analizde sıkıntı var :p

Hayır. Mütehassıs haricinde kimse birden fazla nen tipini %100 oranında kapasiteyle kullanamaz.
Bu da tablosu:
Mütehassıs bir eleman diğer Nen türlerini %100 oranında kullansa, yine aynı kapıya çıkıyor durum :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık