Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Hangi Meyveyi Kime Yedirirdiniz?

One Piece evrenindeki tüm şeytan meyvelerinin bulunduğu bir odanın önündesiniz. Bu odaya girdiğiniz zaman dilediğiniz şeytan meyvesini alıp, istediğiniz kişiye verme şansına sahip olacaksınız. Fakat odaya girdiğiniz zaman uymanız gereken iki kural var.

1. kural: Meyveyi yedireceğiniz kişi tanınmış birisi olmak zorunda. Bu kişi tarihten birisi olabileceği gibi şu anda yaşayan birisi de olabilir.
2. kural: Meyveyi kesinlikle kendiniz yiyemez ve çevrenizdeki birine yediremezsiniz.
Bu iki kurala uyduğunuz takdirde istediğiniz kadar eşleştirme yapıp, istediğiniz senaryoyu yazabilirsiniz.

Mesela ben Sigmund Freud'a, Viola'nın meyvesini yedirmek isterdim. Freud'un böyle bir yeteneği olsa, şu anda insan beyninin nasıl işlediğine dair pek çok sırrı biliyor olabilirdik.
Veya Allen Iverson'a Gomu Gomu meyvesini yedirebilirdim. İzlemesi kesinlikle inanılmaz keyifli olurdu.
Gordon Ramsay'e de Robin'in meyvesini yedirirdim. Böylece hem astlarını tokatlayabilir hem de yemek yapabilirdi.
Son olarakta PintiPanda'ya da Kid'in meyvesini yedirirdim. Protez kolu olsa oyunları daha iyi oynayabilirdi.
Bu arada Tuna abiyi çok severim. Eğlenceli bir örnek olsun diye böyle yazdım. Şakasına diyorum yani.:p
Benim aklıma gelenler şu an için bunlardı. Umarım konsepti anlatabilmişimdir.
Peki siz böyle bir şansa sahip olsanız, kime hangi meyveyi yedirirdiniz? Ve neden?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık