Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Hancock vs. Aokiji

Sonuç ne olurdu?

• Durdurabilirdi

Kullanılan: 16 61.5%
  • Durduramazdı

Kullanılan: 10 38.5%

• Kullanılan toplam oy
    26
Momonga nere aokiji nere ama. Adam amiral her türlü şeyin eğitimini görmüştür, ki boş bi adam değil kral haki çıksa kimse şaşırmaz. Simp’e bağlayıp taş olacak hali yok bence.

aokiji meyve kapalı döver hancock’u yerden yere vurur.
Kuzan, Hancock'u yenebilirmiyi konuşmuyoruz ki ? Bana göre sağ kollardan bile hiçbiri amiral yenemez, (mihawk hariç) lordlar mı yenecek ? Ben sadece Koramiral ve üzerinin haki kullandığını biliyoruz. Hancock'un güzelliğinden her etkilenen kişi tekmesini yiyince fiziksel bedeni taş olur mu onu düşünüyorum. Şuan mangada haki biraz daha mutlak güç oldu belki haki basan herkes korunabilir bu tekmelerin etkisinden.

Kuzan, Hancock'u yenebilirmiyi konuşmuyoruz ki ? Bana göre sağ kollardan bile hiçbiri amiral yenemez, (mihawk hariç) lordlar mı yenecek ? Ben sadece Koramiral ve üzerinin haki kullandığını biliyoruz. Hancock'un güzelliğinden her etkilenen kişi tekmesini yiyince fiziksel bedeni taş olur mu onu düşünüyorum. Şuan mangada haki biraz daha mutlak güç oldu belki haki basan herkes korunabilir bu tekmelerin etkisinden.
Ben aokiji seviyesinde karakterlerin hancock’dan etkilenip taş olabileceklerini sanmıyorum ya.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık