Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Hakuba vs. Vista

Kim alır?

• Hakuba

Kullanılan: 9 9.8%
  • Vista

Kullanılan: 83 90.2%

• Kullanılan toplam oy
    92
Zoro, hakuba kadar hızlı olmasa da o ele yakalanmaz. Yakalansa da o şekilde zaptedilemez. Farklı karakterler olsa da bir güç dengesi söz konusu.. Hakuba vs vista nın durumu da belli. Sevdiğin karakteri çok büyütüyorsun..

Vista yener. Son arc hepimiz yonkou komutanlarını gördük. Vista da Cracker'e yakındır. Cavendish'i az bir zorlanmaya alır gibi.

Zoro, hakuba kadar hızlı olmasa da o ele yakalanmaz. Yakalansa da o şekilde zaptedilemez. Farklı karakterler olsa da bir güç dengesi söz konusu.. Hakuba vs vista nın durumu da belli. Sevdiğin karakteri çok büyütüyorsun..
Güç dengesi de serideki meyvesiz en hızlı karakter ödülüde iyi Hakuba'lı halimi 330 mu Oda belli değil

Sen burada konuyu millet tartışsın diyemi açtın
Yoksa körü körüne Hakubayı savunmak içinmi açtın
Kimsenin yorumunu kabullenmiyorsun nedense
Bu saplantının sebebi ne

Bana yazıyolar Bende cevap veriyorum k.h ile görse bile yetişeceğini sanmıyorum bu yüzden savunuyorum.
Cavendish daha hızlı bu bir gerçek ama güç olarak pek bir yavan duruyor be. Yani bir Zoro'ya ve yaptığı saldırının etkilerine bakıyorsun birde Cavendish'e. Cavendish elbette güçlü bir karakter Zoro'ya yakındır ancak yonkou komutanları gerçekten Cavendish'e fazla gelir.

Cavendish daha hızlı bu bir gerçek ama güç olarak pek bir yavan duruyor be. Yani bir Zoro'ya ve yaptığı saldırının etkilerine bakıyorsun birde Cavendish'e. Cavendish elbette güçlü bir karakter Zoro'ya yakındır ancak yonkou komutanları gerçekten Cavendish'e fazla gelir.
Adam tek takılıyor.nasıl bilecez seviyesini

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık