Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
  1. One Piece 873 Türkçe İndir
    Uyarıyı kapat
  2. Hasır Şapka Korsanları'nın Arkeoloğu Nico Robin Tıkla-Oku
    Uyarıyı kapat
  3. Okumadan Geçmeyin: Korsanfan Deyimleri Sözlüğü Tıkla-Oku
    Uyarıyı kapat
  4. One Piece Dünyası Zaman Çizelgesi İçin Tıklayınız
    Uyarıyı kapat
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili soru ve sorunlarınız için "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Haki

'Savaş Teknikleri ve Aletleri' forumunda Erkan12 tarafından 27 Ağu 2010 tarihinde açılan konu

1. straw-hat (..)
    Mesaj Sayısı 1,780
    Üyelik Tarihi11 Ara 2008
    Tamamdır, senin bakış açını anladım, ama senin yaptığın bu açıklamaya uymayan bir kısım var, Luffy px'i teklerken koka kullanmıyor ama Sentoumaru Luffy'nin haki kullandığını anlıyor, o yüzden koka olsun yada olasın haki'yi fark edebilen biri kullanıldığı zaman bunu bir şekilde anlıyor olmalı..

2. Roronoa Zoro (Üye)
    Mesaj Sayısı 8,699
    Üyelik Tarihi13 Kas 2009
    Önceki sahneye gel dikkat et "yavaş gel" :|

3. twei :T

twei (:T)
    Mesaj Sayısı 3,920
    Üyelik Tarihi21 Mar 2014
    Orada sadece vuruştan değil de Px'in saldırılarını atlatması ve ardından tek hamlede Px'i indirmesinden de haki kullandığını anlamış olabilir.

4. straw-hat (..)
    Mesaj Sayısı 1,780
    Üyelik Tarihi11 Ara 2008
  5. Roronoa Zoro (Üye)
    Mesaj Sayısı 8,699
    Üyelik Tarihi13 Kas 2009
  6. straw-hat (..)
    Mesaj Sayısı 1,780
    Üyelik Tarihi11 Ara 2008
    Ee tamam işte, donanım deyince b.haki gelir akla..

7. Roronoa Zoro (Üye)
    Mesaj Sayısı 8,699
    Üyelik Tarihi13 Kas 2009
    Senin aklına o geliyor. :D Spesifik bir şey belirtmiyor dikkat edersen. B. haki derse B. haki der, koka derse koka der. Direkt Haki diyor.
    Ayrıca, ben saldırılarda kullanıp kullanmadığı farkedemez dedim, haki kullanıp kullanamadığını değil. Mantrası olan insanların başkalarının gücünü sezebildiğini biliyoruz.

8. straw-hat (..)
    Mesaj Sayısı 1,780
    Üyelik Tarihi11 Ara 2008
    Tamam, şimdilik ateşkesi kabul ediyorum :D, manga kurcalamaktan ciğerim soldu :(..

9. Erkan12 (D.)
    Mesaj Sayısı 3,540
    Üyelik Tarihi4 Nis 2010
    Güncel.

Bu da ekstra olsun.

10. Jolly Roger Realist

Jolly Roger (Realist)
    Mesaj Sayısı 94
    Üyelik Tarihi9 Şub 2017
    Haki çok mu geri planda kaldı, yoksa henüz vakti mi gelmedi? Tam olarak bir yorum yapamayacağım ama şimdiye kadar gördüklerimizden yola çıkarak; hakinin, şeytan meyvelerinin bir tık gerisinde olduğunu düşünüyorum.

B.Haki'nin bedeni sertleştirmek ve logiaları counterlamak dışında yaptığı elle tutulur bir şey görmedik henüz.

K.Haki ise bildiğin belli bir alandaki varlıkları hissetmek. Ama bu haki türünden çok umutluyum. Fujitora'nın kumar oynadığı sahneler gözümde canlandıkça, ''Acaba gelecekten ufak bir kesit gösterebiliyor mu?'' Sorusu kafamı kurcalıyor hep.

H.Haki'nin ise zayıfları bayıltmak dışında nesini gördük?

Bana göre şeytan meyvesi çok daha iyi. Ciddi söylüyorum. Sağlam bir meyveniz varsa ve az buz kullanmasını biliyorsanız Grand Line'da çok rahat bir yerlere gelebilirsiniz. Hatta Yeni Dünya'da bile isim yapabilirsiniz.

Umarım Shanks bizi haki konusunda yeterince aydınlatır.

Son düzenleme: 28 Nis 2017

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 0)

Yukarı Çık