Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni
Vivre cardlar canon, Oda'nın değişiklik yapması, o bilgi ilk yayınlandığı zaman sallanarak söylendiğinden değil. Oda dediğimiz adam Giftera kan veren Zoro'yu imparator karşısına çıkardım diye. Paneldeki çizdiği kanı sonradan değiştirirdi, kaldırdı.
Ben zaten doğru diye kabul ediyorum. Sadece bazıları Mihawk olsun, Ace olsun veya başka karakterler olsun onlar hakkında iyi bir şeyler yazılınca 'vivre kart ne abi' diyor sonra da kaynak olarak vivre card atıyorlar. Onu dedim.

Ben zaten doğru diye kabul ediyorum. Sadece bazıları Mihawk olsun, Ace olsun veya başka karakterler olsun onlar hakkında iyi bir şeyler yazılınca 'vivre kart ne abi' diyor sonra da kaynak olarak vivre card atıyorlar. Onu dedim.
Vivre Cardda en işlerine gelmeyecek bilgi şu; Beyazsakalın "En güçlü ünvanı" Roger döneminden beri var.

Seride bana kalırsa Haoshoku ile ilgili büyük bir problem var.Marineford savaşında en azından Garp'ın,Sengoku'nun ve WB'nin haoshokusu olduğunu biliyoruz.Sorun şu: onbinlerin savaştığı bu alanda neden en azından bu üçlü hiç haosohku kullanmayıp mümkün olduğunca rakibi etkisiz hale getirmedi.Hadi WB hasta diyelim,Garp ve Sengoku'ya da yaşlı mı dicez.3 amiral neden bu gücü kullanmadı?
Takla güvercini Oda'nın taklalarından biri. Biz ise buna aralarında centilmenlik yapmışlar diyoruz. Yoksa Sengoku'da da Garp'ta da kral haki vardır.

Seride bana kalırsa Haoshoku ile ilgili büyük bir problem var.Marineford savaşında en azından Garp'ın,Sengoku'nun ve WB'nin haoshokusu olduğunu biliyoruz.Sorun şu: onbinlerin savaştığı bu alanda neden en azından bu üçlü hiç haosohku kullanmayıp mümkün olduğunca rakibi etkisiz hale getirmedi.Hadi WB hasta diyelim,Garp ve Sengoku'ya da yaşlı mı dicez.3 amiral neden bu gücü kullanmadı?
Luffy kullandığında denizcilerden çok giden olmuştu o mantıkla olabilir, kullanırsak bizim güçler de erir diye. Şöyle de bir şey var tabi kral hakiyi kullanırken bunu belli bir yöne kanalize edebiliyorsun en son hakili saldırılara eklendiğinde bunu görmüş olduk. Şimdi sengoku da var dendi vivre kart'ta ama seride görmedik hadi onu geçelim, eğer üç amiralin birinde dahi olduğu ortaya çıkarsa ve kullanmadıkları görülürse büyük sıvama olur çünkü karşında wb varken kendimi geri tutayım demezsin ki sakazuki başta olmak üzere herkes daldı durdu. Mantıken kral haki amirallerde olmaması lazım seriyi bozmamak için ama oda bu çıkartırsa da şaşırmam.

Bu kral hakinin daha değişik bir şey çıkmasını beklerdim yaaaa. Bu haliyle silahlanmanın ışıklısı ve cafcaflısı gibi işlev olarak. Gerçi o kadar uzun süre açıklanmadı ki ciddi ciddi Oda'nın "milleti bayıltıyor çok havalı" tarafında tutmasından korkmaya başladım. O yüzden aç bir inssnın yemek seçmeden önündeki yemeği yemesi gibi yedim. Ama karnım doyduktan sonra kuru fasülye yerine iskender olsa fena mı olurdu diye düşünmeye başladım.

Ama gene de Zoro'nun Ashura'sının kral hakiye bağlanması hala görünenden fazla işleve sahip olduğunu gösterebilir bilemiyorum gene de.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık