Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni
Keşke logialar Teachın Logiası ve Katakurinin parameciası gibi olsaydı. Bu sahede zırhlanma hakisinin işlenmesine ihtiyaç kalmazdı. Eskiden meyve gücü ve dövüş tekniklerinin önemi vardı. Şimdi sen ne kadar iyi dövüşürsen dövüş karşındakının zırhlanması yüksekse kaybediyorsun.
Her Logia'ya bir kılıf bulabilecek hayal gücüne sahip bence. Zor bir şey değil, sonuçta Akainu'nun Ace'i yakabilmesi gibi bir şey var. Hepsine bir şey uydurabilirdi bence. Senin dediğinden ziyade serideki rekabet hissini arttırmak adına yaptığı bir şey de olabilir diye düşünüyorum, her Shonende olan herkesin kullanabildiği ortak bir güç yoktu seride iki yıl sonrasına kadar. Hakiyi seriye ekleyerek kimilerine göre seride eksik denebilecek bir şeyi kapadı aslında. Ayrıca haki olmasa serideki çok da dengeli olmayan güç seviyesi daha da dengesiz olacaktı belki de ve bazı karakterleri nitelerken "en" diye bir tabir kullanamayacaktık ya da karakterleri kendi aralarında sıralayamayacaktık. Tabi belki de daha çeşitli dallı budaklı dövüşler okurduk. Ha, bana sorarsan haki hiç olmasın istemezdim ama dövüşlerdeki ana unsurun hakiden ibaret olmamasını isterdim.

Seride bana kalırsa Haoshoku ile ilgili büyük bir problem var.Marineford savaşında en azından Garp'ın,Sengoku'nun ve WB'nin haoshokusu olduğunu biliyoruz.Sorun şu: onbinlerin savaştığı bu alanda neden en azından bu üçlü hiç haosohku kullanmayıp mümkün olduğunca rakibi etkisiz hale getirmedi.Hadi WB hasta diyelim,Garp ve Sengoku'ya da yaşlı mı dicez.3 amiral neden bu gücü kullanmadı?

Seride bana kalırsa Haoshoku ile ilgili büyük bir problem var.Marineford savaşında en azından Garp'ın,Sengoku'nun ve WB'nin haoshokusu olduğunu biliyoruz.Sorun şu: onbinlerin savaştığı bu alanda neden en azından bu üçlü hiç haosohku kullanmayıp mümkün olduğunca rakibi etkisiz hale getirmedi.Hadi WB hasta diyelim,Garp ve Sengoku'ya da yaşlı mı dicez.3 amiral neden bu gücü kullanmadı?
3 amiralde bu haki'den olduğunu düşünmüyorum

3 amiral ve Garp'da olduğu açıklanmadı. Sengoku'da seride henüz resmi açıklamadı.

Malum kesimin işine gelince inandığı işine gelince kaale bile almadığı vivre card'larda sanırım.
Vivre cardlar canon, Oda'nın değişiklik yapması, o bilgi ilk yayınlandığı zaman sallanarak söylendiğinden değil. Oda dediğimiz adam Giftera kan veren Zoro'yu imparator karşısına çıkardım diye. Paneldeki çizdiği kanı sonradan değiştirirdi, kaldırdı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık