Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Hajrudin

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 65 65.0%
  • Sevmem

Kullanılan: 35 35.0%

• Kullanılan toplam oy
    100

MDL_Roronoa

Bu olsun leo olsun ideo olsun bunlar o kadar da güçlü adamlar değiller. Cavendish ve Sai hariç öteki tümenler epey zayıf kalıyor. Hani bir WB tümenleri ile kıyaslamak imkansız.

Gerçi bu dev olduğu için Elbaf'ın bağlanmasında iş görür. Ötekilerde o çeşit bağlayıcı roller oynayacaklardır. Yoksa güçleri gerçekten yetersiz. Güzel bir karakter severim. Ellerine sağlık.
<-- :( ?

Avatarımdaki adamı nasssssıl yok sayarsın. Barto Club olarak kan ağlıyoruz şu an :/
Şok oldum şu an. Aklımdan çıkmış tamamıyla. Özürlerimi kabul et reis. İnternetim sorunlu bir git bir gel yapıyor. Mesaj gönderdim gönderemedim oluyor. Aklım karışıyor. Cidden bahane uydurmuyorum. Sorun var internette yoksa BARTO-REYİZ unutulur mu:flaugh:

Al bak barto konusunda attığım mesaj ve düşüncelerim. Bir sonraki kk olacak Barto-reyiz. Yine özür dilerim. En güçlü tümen komutanı ccc Barto-reyiz ccc.

Çizgisini korursa Luffy'den bayrağı devralarak gerçek bir kk olabilir ileride:oleyo: Sonuçta fan olmanın yanında takipçide:fool:

MDL_Roronoa

Şok oldum şu an. Aklımdan çıkmış tamamıyla. Özürlerimi kabul et reis. İnternetim sorunlu bir git bir gel yapıyor. Mesaj gönderdim gönderemedim oluyor. Aklım karışıyor. Cidden bahane uydurmuyorum. Sorun var internette yoksa BARTO-REYİZ unutulur mu:flaugh:

Al bak barto konusunda attığım mesaj ve düşüncelerim. Bir sonraki kk olacak Barto-reyiz. Yine özür dilerim. En güçlü tümen komutanı ccc Barto-reyiz ccc.

ADAMSIN HELAL SANA :alkis:

:fool::fool:Barto Reyiz :fool::fool:

Çöp adam yoktur haki bilmeyen adam vardır puhasısısı.Bana göre kk haki bilen meyveli bir dev olmalı
Lokide çıkar anca o kombinasyon. Şu ana kadar bırak ikisini bir kullananı haki veya meyveden birini kullanan bir dev görmedik sanırım, mangaka balıkadamlara kullandirıyorsa devlerde de gösterir ilerde. Diğer yandan devler çok hantal yav, zıpla çeneye vur bitti. :(

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık