Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Hajrudin

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 65 65.0%
  • Sevmem

Kullanılan: 35 35.0%

• Kullanılan toplam oy
    100
Bak hala belkilerle konuşuyorsun adamin Luffyden kazanacaği bir sey yok ilk önce bunu anla.

Law ile konuşmasinda Shiciliği birak dedi Kaido olayi cikinca birakacam dedi. Sonra yine döneklik yapti CP0 i soktu ve birakmadi al sana yanar dönerlik.

Yav sen diyorsun ya daha fazla kazanacak diye bende sana diyorum işte Luffy'den ne kazanacak söyle bana.
Adam rahat parasini kazaniyordu denizciler bile Buggy adina calisiyor diye bir sey demiyorlar.
Luffy adina caliştiğini anlasalar ne yaparlar sence.
Swn her karakteri kendi bakiş acina göre değerlendiriyosun herkesi bir çikar meselesine sürüklüyosun. Yav bu adam dof değil.
Devler onur sahibi kişiler sence böyle bir sey yapar mi?
Sana göre her şey yaparda neyse.
Hala kendi yorumlarini yaziyosun boş boş. Şu yorumlarina katilan kaç kisi var acaba bu Kf de.
Adam düşmanını aldatması kadar doğal ne var? Zaten şantaj yapmışlar, neden dürüst olsun ki? Yanar döner kavramına iyi bak istersen? Bütün bir ırkı onur sahibi yaptın geçtin, helal olsun. Tek düze bakmaktan vazgeçin biraz.

Kaç kişinin bana katılmasının ne önemi var, çoğunluk her zaman doğru mu demek?

Adam düşmanını aldatması kadar doğal ne var? Zaten şantaj yapmışlar, neden dürüst olsun ki? Yanar döner kavramına iyi bak istersen? Bütün bir ırkı onur sahibi yaptın geçtin, helal olsun. Tek düze bakmaktan vazgeçin biraz.

Kaç kişinin bana katılmasının ne önemi var, çoğunluk her zaman doğru mu demek?
Devlerin onur kavramina ne kadar önem verdikleri vurgulandi seride hele de kücuk bahce bölümlerini tekrar oku istersen.
Alakasi yok saçmaliyorsun da o yüzden diyorum.
Tabi ki coğunluk hakli olacak diye bir sey yok.

Devlerin onur kavramina ne kadar önem verdikleri vurgulandi seride hele de kücuk bahce bölümlerini tekrar oku istersen.
Alakasi yok saçmaliyorsun da o yüzden diyorum.
Tabi ki coğunluk hakli olacak diye bir sey yok.
Her dev aynı mı yani, her D. aynı değil bak Teach misal. Hayır belki ben zorluyorum normalde korsanlar çıkarcı falan olur. Bu seride helede tayfa üyelerine ihanet hayalden öte değil ama ihtimali bırak da konuşalım yahu.

Her dev aynı mı yani, her D. aynı değil bak Teach misal. Hayır belki ben zorluyorum normalde korsanlar çıkarcı falan olur. Bu seride helede tayfa üyelerine ihanet hayalden öte değil ama ihtimali bırak da konuşalım yahu.
Yav devler genel olarak onuruna düşkün Hatlyrudinin göründügü bölümleri oku onunda onuruna düşkün olduğunu anlarsin sana bir seyleri anlaticam diye her seyi söylemem mi gerekiyor.
Devler onurlarina düşkün bir irk olarak gösterildi eee daha neyi ayirmaya kalkiyorsun anlamadim.
Tayfada ki ihanete kadar getirdin olayi.
Yav sana ne diyorum adam Luffye bağliliğini dile getirdi. Adam Buggy'nin yaninda para kazaniyordu. Buggy onun gücünü kulkaniyordu o ise Buggy shici diye sorunsuz para kazaniyordu.
Adam rahat işi birakti. Geldi tümen komutani oldu. Luffy'den ne kazandi söylesene veya ne kazanacak?
Karakterlere illa bir seyler yapiştirmaya kalkiyorsun.
Biraz objektif ol abartiyosun yani.

Yav devler genel olarak onuruna düşkün Hatlyrudinin göründügü bölümleri oku onunda onuruna düşkün olduğunu anlarsin sana bir seyleri anlaticam diye her seyi söylemem mi gerekiyor.
Devler onurlarina düşkün bir irk olarak gösterildi eee daha neyi ayirmaya kalkiyorsun anlamadim.
Tayfada ki ihanete kadar getirdin olayi.
Yav sana ne diyorum adam Luffye bağliliğini dile getirdi. Adam Buggy'nin yaninda para kazaniyordu. Buggy onun gücünü kulkaniyordu o ise Buggy shici diye sorunsuz para kazaniyordu.
Adam rahat işi birakti. Geldi tümen komutani oldu. Luffy'den ne kazandi söylesene veya ne kazanacak?
Karakterlere illa bir seyler yapiştirmaya kalkiyorsun.
Biraz objektif ol abartiyosun yani.
Dev dedin onur dedin bitti, aksini niye iddaa edemiyorum? Hepsi mi, tabi ki hayır, e o zaman.

Buggy çıkar ilişkisinin daha büyüğünü yakaladı belki diyorum. Teach de Wb'nin altında yıllarca beklemişti ama bir meyveden sonra hemen harekete geçti. Hajrudin'de fırsat kolluyordu belki ve Luffy'nin önünün açık olduğunu düşündü ve risk aldı.

Onur onur diyorsun ama bu adam bildiğin Buggy'nin kirli işlerini yapıyor, ne onuru ya. Luffy'nin ismiyle kim bilir nerelere çökecek? Şimdi sakın o garibana falan dokunmuyordu, hep kötüler ile savaşıyordu falan deme.

Bu dev kardeş ne yeyip ne içiyor, bundan sonra nasıl yaşayacak? Para gökten düşmüyor herhalde? Onurmuş:D

@gyjbsch
Luffy'nin ismi ile bir yerlere mi çökecek?
Luffyler ne yeyip içiyor la nasil mantik bu yeyip içen onursuz mu oluyor.

Sen yaziyorsun heralde seriyi karakterleri bir yerlere cöktürüyorsun felan.
Seninle sonsuza kadar tartisirdim ama ortada olan bir şeyi boşuna tartişmayacam daha fazla.
Sen seriyi okuyup aklinda değistirmeye devam et.

@gyjbsch
Luffy'nin ismi ile bir yerlere mi çökecek?
Luffyler ne yeyip içiyor la nasil mantik bu yeyip içen onursuz mu oluyor.

Sen yaziyorsun heralde seriyi karakterleri bir yerlere cöktürüyorsun felan.
Seninle sonsuza kadar tartisirdim ama ortada olan bir şeyi boşuna tartişmayacam daha fazla.
Sen seriyi okuyup aklinda değistirmeye devam et.
Bu dev kardeş Luffy'nin emrine girerken dünyaya adalet götüreceğine falan ant mı içti de ben görmedim? Paralı askerde onur ne gezer, ver buna parayı istediğini yapsın. Bu adam bu günden yarına parayı mı bıraktı, gidecek garibandan çalacak tabi ki.

Luffy'lerin parayla işi olmadı, ama onlar birilerinin paralı köpeği de olmadı dev kardeş gibi.

Seriyi ben yazmıyorum ama sen dengeleri istediğin gibi değiştiriyorsun, paralı askeri yani paranın köpeği olmuş bir adamı sırf Luffy'ye biat ettiği için es geçiyorsun.

Bu dev kardeş Luffy'nin emrine girerken dünyaya adalet götüreceğine falan ant mı içti de ben görmedim? Paralı askerde onur ne gezer, ver buna parayı istediğini yapsın. Bu adam bu günden yarına parayı mı bıraktı, gidecek garibandan çalacak tabi ki.

Luffy'lerin parayla işi olmadı, ama onlar birilerinin paralı köpeği de olmadı dev kardeş gibi.

Seriyi ben yazmıyorum ama sen dengeleri istediğin gibi değiştiriyorsun, paralı askeri yani paranın köpeği olmuş bir adamı sırf Luffy'ye biat ettiği için es geçiyorsun.
Yav asil senin dediklerin saalik ötesi iyi kiviriyorsun.
Başta dediğin yorumlarda ne diyordun.
Luffyi kullanacak.
La luffy bunun böyle bir sey yapmasina izin verecek bir karakter mi? Hayrudin böyle bir şey yapsa bir kere bunu Shici olan Buggy adiyla yapardi. Sen karakterlere olmayan bir seyi yapmiş gibi lanse ediyorsun.
Swn seride Onurlu denilmiş bir irka kendi azindan onursuz diyorsun ben seriyi birakip senin kendi kafanda kurduklarina mi inanayim şimdi.

Ne demek açıklar mısın? Adam Buggy'nin kontratlı işçisi la, haber bile vermiyor.
Bir kere haber veriyor laflari kendine göre çevirdiğin buradan belli.

bu adam Buggy'ye bağlı değil miydi, 1 günde bırakmadı mı? Luffy'de ne gördü güçten başka? Hayatın anlamını mı keşfetti? Yarın onuda bırakır eğer işine gelirse diyorum. İçten bağlandı diyorsun, Buggy'ye de öyle bağlanmadığını nereden biliyorsun?

Millet sake falan derken yok ben sizi satarım falan mı diyecek, ne olduğunu belli etmedi işte. Dof'u düşüren adamların önünün açık olduğunu gördüğü gibi atladı.

Seriyi kendin yazmiş gibi yorum yapmişsin.
Yav adam Buggy'nin yaninda durma amaci ne? Sen Buggye bağli olmadiğini nereden biliyosun diyon yav bu adam tayfa uyesi bile değil. Luffye ise cikarsiz bağlilik bildiriyor sen diyksun ki daha iyisini buldu Lufgy'nin adina bir yerlere çokecek. Kendi kendine bir seyler kurup bize yaziyosun.

Yine dev kardeş adına göre sallamışsın, adam risk aldı, Luffy sayesinde daha büyük para kazanacağını düşündü belki. Shichi adamı olması onu kurtarmaya yetmediğini gördü.

Dediğin yoruma bak la Hajrudini adina salliyorsun 2 sattir Luffynin adina bir yerlere konacak diye adamin hikayesini değistirip yazdin bir de konuşuyor musun hala?

Yav asil senin dediklerin saalik ötesi iyi kiviriyorsun.
Başta dediğin yorumlarda ne diyordun.
Luffyi kullanacak.
La luffy bunun böyle bir sey yapmasina izin verecek bir karakter mi? Hayrudin böyle bir şey yapsa bir kere bunu Shici olan Buggy adiyla yapardi. Sen karakterlere olmayan bir seyi yapmiş gibi lanse ediyorsun.
Swn seride Onurlu denilmiş bir irka kendi azindan onursuz diyorsun ben seriyi birakip senin kendi kafanda kurduklarina mi inanayim şimdi.

Ne demek açıklar mısın? Adam Buggy'nin kontratlı işçisi la, haber bile vermiyor.
Bir kere haber veriyor laflari kendine göre çevirdiğin buradan belli.

bu adam Buggy'ye bağlı değil miydi, 1 günde bırakmadı mı? Luffy'de ne gördü güçten başka? Hayatın anlamını mı keşfetti? Yarın onuda bırakır eğer işine gelirse diyorum. İçten bağlandı diyorsun, Buggy'ye de öyle bağlanmadığını nereden biliyorsun?

Millet sake falan derken yok ben sizi satarım falan mı diyecek, ne olduğunu belli etmedi işte. Dof'u düşüren adamların önünün açık olduğunu gördüğü gibi atladı.

Seriyi kendin yazmiş gibi yorum yapmişsin.
Yav adam Buggy'nin yaninda durma amaci ne? Sen Buggye bağli olmadiğini nereden biliyosun diyon yav bu adam tayfa uyesi bile değil. Luffye ise cikarsiz bağlilik bildiriyor sen diyksun ki daha iyisini buldu Lufgy'nin adina bir yerlere çokecek. Kendi kendine bir seyler kurup bize yaziyosun.

Yine dev kardeş adına göre sallamışsın, adam risk aldı, Luffy sayesinde daha büyük para kazanacağını düşündü belki. Shichi adamı olması onu kurtarmaya yetmediğini gördü.

Dediğin yoruma bak la Hajrudini adina salliyorsun 2 sattir Luffynin adina bir yerlere konacak diye adamin hikayesini değistirip yazdin bir de konuşuyor musun hala?
Ben senin yazdıklarını toplamayacağım. Başkaları mesajı aldı, o da yeter bana. Dofy yanar döner diyorsun daha bunun altını dolduramıyorsun. Ben ne desem boşa bu konuda bile aşağı yukarı her mesajında Dof'a bağladın, benle alakası olmamasına rağmen.

Ben belkiler ile yürüyorum ama sana göre senden farklı düşünen yanlış düşünüyor ya da yanlı oluyor. mangada tek onu mu dendi bitti, Hajrudin'e para verip Rebecca'ya tecavüz ettirsem boşuna, çünkü onurlu denmiş bir kere değil mi?

Paralı asker adamın yapabileceklerini konuşuyoruz burada, tayfaya kıyadan köşeden biri yanaşsın yeter, hemen aklama operasyonu başlıyor.

Hayır mantıklı bir yerden çıkarım yapsan tamam ama dev onurlu bitti, bu kadar mı her şey?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık