Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Hajrudin

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 65 65.0%
  • Sevmem

Kullanılan: 35 35.0%

• Kullanılan toplam oy
    100
Adam dev zaten her türlü iş görür. Büyük savaşta etrafta ki çöpleri falan temizler işe yarar adam. Çeviri için teşekkürler.

Luffy'de bir telefon eder ayrıldım diye olur biter.:D Lan böyle adamlara güven olmaz. Luffy'den önce ayrılsa tamam ama daha iyisini görünce hemen bırakan adam bize yaramaz.
Yav olum nasil bir mantik bu adam Buggy'nin yaninda iş yapmasinin sebebi o Shici olduğu için her seyi rahat yapmasi.
Adam Luffyi gördükten sonra ona koşulsuz olarak bağlaniyor yani Buggy de olduğu gibi karşilikli bir çıkar meselesi yok.
Sen diyorsun güvenilmez ona bakarsan korsan serisi okuyorsun kimseye güvenilmez bu seride o zaman.

Luffy'yi bırakmaz çünkü Luffy'den daha iyisi yok. :)
Yav olum nasil bir mantik bu adam Buggy'nin yaninda iş yapmasinin sebebi o Shici olduğu için her seyi rahat yapmasi.
Adam Luffyi gördükten sonra ona koşulsuz olarak bağlaniyor yani Buggy de olduğu gibi karşilikli bir çıkar meselesi yok.
Sen diyorsun güvenilmez ona bakarsan korsan serisi okuyorsun kimseye güvenilmez bu seride o zaman.
Yahu savunmanıza gelin bile diyemiyorum. Adamın bütün niyetini beyninin içini okumuş gibi yorum atıyon la, bu adam Buggy'ye bağlı değil miydi, 1 günde bırakmadı mı? Luffy'de ne gördü güçten başka? Hayatın anlamını mı keşfetti? Yarın onuda bırakır eğer işine gelirse diyorum. İçten bağlandı diyorsun, Buggy'ye de öyle bağlanmadığını nereden biliyorsun?

Millet sake falan derken yok ben sizi satarım falan mı diyecek, ne olduğunu belli etmedi işte. Dof'u düşüren adamların önünün açık olduğunu gördüğü gibi atladı.

Yahu savunmanıza gelin bile diyemiyorum. Adamın bütün niyetini beyninin içini okumuş gibi yorum atıyon la, bu adam Buggy'ye bağlı değil miydi, 1 günde bırakmadı mı? Luffy'de ne gördü güçten başka? Hayatın anlamını mı keşfetti? Yarın onuda bırakır eğer işine gelirse diyorum. İçten bağlandı diyorsun, Buggy'ye de öyle bağlanmadığını nereden biliyorsun?

Millet sake falan derken yok ben sizi satarım falan mı diyecek, ne olduğunu belli etmedi işte. Dof'u düşüren adamların önünün açık olduğunu gördüğü gibi atladı.
Buggye nasil bağli olduğunu az cok anlamadiysan bir sey diyemem zaten.
Adam Buggy'nin yaninda Shici diye duruyor ve iş yapiyor para aliyor. Luffy de ise bu adamin ne kazanci var adam gönülden bağliliğini gösteriyor.
Sen anlamak istemiyorsun öylesine okuyorsun zaten.

Son düzenleme:
Buggye nasil bağli olduğunu az cok anlamadiysan bir sey diyemem zaten.
Adam Buggy'nin yaninda Shici diye duruyor ve iş yapiyor para aliyor. Luffy de ise bu adamin ne kazanci bar adam gönülden bağliliğini gösteriyor.
Sen anlamak istemiyorsun öylesine okuyorsun zaten.
Yahu bırak, tayfaya gelsin veya yancı olsun da ne olursa olsun diyonuz, 2 dk da sütten çıkmış ak kaşık yapı veriyorsunuz. Luffy'nin ismiyle kim bilir nerelere çökecek? Luffy'nin isminden ötesi var mı? Sahte luffy bile nasıl ekip toplamıştı, hep üstün körü okuman dan dolayı oluyor bunlar.:D

Dev kardeş bir fırsat gördü ve hemen Buggy sama'yı bıraktı, yarın daha büyük bir fırsat yakalarsa Luffy'leri de bırakabilir, neden olmasın ana karakter diye mi?

Ceasar yarın bir gün gelirse onu da aklarsınız diye korkuyorum.

Ayrıca korsan serisinde ihanet olur, neden olmasın ki.:(

@gyjbsch
Bak olay senin dediğin gibi olsa bu adam Buggy'nin yaninda kalirdi.
İşini yapar parasini kazanirdi ne denizciler bu adami rahatsiz ederdi ne başka bir sey.
Bu adam bir nevi denizcileri karsisina aldi. Olay senin baktiğim degil sen de öyle bir goz var ki herkesi Dof gibi cikarci herkesi kullanan bir karakter gibi görüyorsun.
Bu seride devlerden fazla Onuruna düşkün bir ırk gördün mü?
Adamin cikari olsa Buggy'nin yaninda kalirdi.
Sen herkesi Dof gibi yanar döner saniyorsun ama neyse salla senin bakiş acini degistiremiyoruz boşa tartisiyoruz öyle.

@gyjbsch
Bak olay senin dediğin gibi olsa bu adam Buggy'nin yaninda kalirdi.
İşini yapar parasini kazanirdi ne denizciler bu adami rahatsiz ederdi ne başka bir sey.
Bu adam bir nevi denizcileri karsisina aldi. Olay senin baktiğim degil sen de öyle bir goz var ki herkesi Dof gibi cikarci herkesi kullanan bir karakter gibi görüyorsun.
Bu seride devlerden fazla Onuruna düşkün bir ırk gördün mü?
Adamin cikari olsa Buggy'nin yaninda kalirdi.
Sen herkesi Dof gibi yanar döner saniyorsun ama neyse salla senin bakiş acini degistiremiyoruz boşa tartisiyoruz öyle.
Birazdan benim iç dünyama da gireceksin ha.:D Ben karıncayı bile incitmem, ciddiyim.

Dofy nerede yanar dönerlik yapmış? Hayır konumuzla alakası bile yok ama oraya çekmişsin hazır cevap da verirsen güzel olur.

Yine dev kardeş adına göre sallamışsın, adam risk aldı, Luffy sayesinde daha büyük para kazanacağını düşündü belki. Shichi adamı olması onu kurtarmaya yetmediğini gördü.

Birazdan benim iç dünyama da gireceksin ha.:D Ben karıncayı bile incitmem, ciddiyim.

Dofy nerede yanar dönerlik yapmış? Hayır konumuzla alakası bile yok ama oraya çekmişsin hazır cevap da verirsen güzel olur.

Yine dev kardeş adına göre sallamışsın, adam risk aldı, Luffy sayesinde daha büyük para kazanacağını düşündü belki. Shichi adamı olması onu kurtarmaya yetmediğini gördü.
Bak hala belkilerle konuşuyorsun adamin Luffyden kazanacaği bir sey yok ilk önce bunu anla.

Law ile konuşmasinda Shiciliği birak dedi Kaido olayi cikinca birakacam dedi. Sonra yine döneklik yapti CP0 i soktu ve birakmadi al sana yanar dönerlik.

Yav sen diyorsun ya daha fazla kazanacak diye bende sana diyorum işte Luffy'den ne kazanacak söyle bana.
Adam rahat parasini kazaniyordu denizciler bile Buggy adina calisiyor diye bir sey demiyorlar.
Luffy adina caliştiğini anlasalar ne yaparlar sence.
Swn her karakteri kendi bakiş acina göre değerlendiriyosun herkesi bir çikar meselesine sürüklüyosun. Yav bu adam dof değil.
Devler onur sahibi kişiler sence böyle bir sey yapar mi?
Sana göre her şey yaparda neyse.
Hala kendi yorumlarini yaziyosun boş boş. Şu yorumlarina katilan kaç kisi var acaba bu Kf de.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık