Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Haikyuu!!

Hoshiumi ve Oikawa da var sahi doğru. İkisi de mükemmel olmalarına rağmen Biri boydan dolayı biri de diz sakatlığından dolayı oynayamayabilir. Neler yapıyorlar acaba şu an
V ligde olabilir bence o da.V lig hakkında bir bilgin var mı? Kageyamanın da bulunduğu.
1.lig takımlarının oynadığı lig değil mi eğer öyleyse herkes farklı farklı takımlarda ortaya çıkabilir.

V ligde olabilir bence o da.V lig hakkında bir bilgin var mı? Kageyamanın da bulunduğu.
1.lig takımlarının oynadığı lig değil mi eğer öyleyse herkes farklı farklı takımlarda ortaya çıkabilir.
Oradan da yabancı liglere geçmek istiyor dediklerine göre birinci ligdir

O fotoğrafı telefonuna koyduğunu görünce insan duygulanmıyor değil:/Analiz yazmam ama sen yazınca tartışırız:D
Yaa yine gördüm yine üzüldüm. :( Hele sonraki panelde Hinata'nın depresif oturuşu. :( Allah belanı versin Pedro :(

aymtûleyt.

çöp bölüm, haikyuu çok bozdu...
Oikawa'yı 1.5 yıl öncesinde Brezilya'ya ilk gittiğinde görüyor dimi? Adam sürekli flashback yapıp duruyor kafam karışıyor. :D

aymtûleyt.

çöp bölüm, haikyuu çok bozdu...
Bence gayet güzel ilerliyor 3.sınıflar gittikten sonra tekrar aynı şekilde turnuvaya katılma mücadelesi ardından turnuva mücadelesi çizilseydi asıl o zmn bozar ve sıradanlaşırdı.
Sıradışı bir yol izliyor mangaka Kami sama sonunu hayretsin.

Güzel zaman atlaması olacak gibi. Bu arada plaj voleyboluna yaşlı, şişman ve gözlüklülerle başlaması daha iyi olmuş :D sürekli amatör pro maç yapmak kasar, çok gelişemezdi bence.

Oikawa kurban olarak seçilmiş :T 2 sene sonunda o da Hinata fanboyu olur artık.

Yaa yine gördüm yine üzüldüm. :( Hele sonraki panelde Hinata'nın depresif oturuşu. :( Allah belanı versin Pedro :(

Oikawa'yı 1.5 yıl öncesinde Brezilya'ya ilk gittiğinde görüyor dimi? Adam sürekli flashback yapıp duruyor kafam karışıyor. :D
vivre card databook çıksın ordan bakarız timeline olayına :)

Bence gayet güzel ilerliyor 3.sınıflar gittikten sonra tekrar aynı şekilde turnuvaya katılma mücadelesi ardından turnuva mücadelesi çizilseydi asıl o zmn bozar ve sıradanlaşırdı.
Sıradışı bir yol izliyor mangaka Kami sama sonunu hayretsin.
Çöpükyuu fanboyu musunuz la siz :S

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık