Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Haikyuu!!

2016 da Kageyama olimpiyatlarda Japon milli takımında oynamış. Bizim masum Hinata sırf o yüzden bile gitmiş olabilir brezilyaya. :( Canım benim ya kıyamam. Kageyama milli takımda. Yachi desen yolunu bulmuş. Tsukki falan okuluna bakıyor. Bu garibim ne okul okuyabiliyo ne milli takıma girebiliyo. Ulusallarda da en iyi dereceleri üçüncülük olmuş madalya falan alamamışlar zaten. Üzüyor beni Hinata'nın bu hali. Adam meditasyon yapmasın da kim yapsın.
Acaba küçük dev gibi mi oldu bu da. Bırakmış olmasın :/

Sence Mangaka'nın Hinataya verdiği amaç ne olabilir?
Hiç bilemiyorum ya. Son 7-8 bölümdür mangakanin aklından ne geçiyor hiç anlamıyorum. Hiç beklemezken tak diye zaman atlamasına gitti. Şimdi de tak diye son arca giriyor falan. :( Hinata pes etmez yine de ya bakalım.

Agaa bee. Bırakmış da eski günler aklına gelince gülüyor :(

Bakalım bırakmış mı :oleyo:
Servisini karşıladığı adam Ulusal levelde olan Kageyama ,topu da aynı Nishinoya gibi karşılamış hem de girer girmez sahaya aynı şu sahneyi hatırlatıyor.Yani adam öyle yerinde saymamış.:oleyo:
İlk sahne.

O değil de ikinci senelerinde yeni adamlar alıp şampiyon olurlar diyorduk zaman atlaması gelmeden önce. İkinci senelerinde Dateko elemiş bunları :D :D
Asgfdsgf mangakanın bu yaptığına şaşırmayan okuyucu yoktur herhalde.Önceden sinyalini vermişlerdi bak Dateko gümbür gümbür geliyor diye turnuva öncesi yapılan maçlarda fakat bunu da 2. senede iyi bir rakip izlenimi verilmesi amaçlı söylenen bir söz diye düşünmüştüm.Haftaya da ara varmış sanırım.:(

Asgfdsgf mangakanın bu yaptığına şaşırmayan okuyucu yoktur herhalde.Önceden sinyalini vermişlerdi bak Dateko gümbür gümbür geliyor diye turnuva öncesi yapılan maçlarda fakat bunu da 2. senede iyi bir rakip izlenimi verilmesi amaçlı söylenen bir söz diye düşünmüştüm.Haftaya da ara varmış sanırım.:(
Final arcı diye hemen bitirmesin, 100 bölüm daha çizsin de istediği kadar ara versin. :( Neyse yarın yine konuşuruz artık bölüm çıkınca. :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık