Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili sorusu olan, şifresini unutan üyelerimiz "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

H.Haki'den Beklentiler ?

'Manga Genel ve Sohbet' forumunda Erkan12 tarafından 3 Oca 2013 tarihinde açılan konu

 1. Erkan12 Pirate King

  Erkan12 (Pirate King)
  Mesaj Sayısı 4,791
  Üyelik Tarihi4 Nis 2010
  Seriye başladığımdan beri süren, h.haki bundan fazlası söylemi...
  Ancak üzerinden 200 bölüm geçmesine, Rayleigh'in hiç bir bilgi vermemesi, üstüne kategoriye ayırması. Tartışmaların yaşanmasına neden oluyor en azından benim açımdan.
  Çoğunluk, h.hakiden halen fazlasını beklerken artık benim pek beklentim yok gibi.  Genel olarak yazacaktım ama sana yazdığımda boşa gitmesin bu şekilde devam edeyim :)

  Seride halen bir ekstrasını göremediysek bence tartışmamak mantıksız. Bende çıksın isterim ama görünen dışında bir şey söyleyemiyorum.
  Üstelik kategoriye ayrılmış olması, diğerleri ile bağlantılı olmadığını destekleyen bir şey. Kategoriye ayıran adamda Rayleigh h.haki kullanan adam. Sence bağlantılı olsa kategoriye ayırır mı ?
  Bahsettiğin seriler, Naruto... chakra tamamen farklı bir şey. Chakra olayını bilmeyen yok gibi iken, One Piece'te ise daha grand line'ın ilk yarısında doğru düzgün haki kullanabilen kaç adam gördük ?
  Dragon ball, aynı şekilde başından beri vardı. Ki'yi arttırıp rakibi bastırmak çok farklı bir şey. DB'de ki'yi arttırınca, yer gök inliyor adam ıkınıyor sıkılıyor. One Piece'te ise durum çok farklı. Ace ve Luffy veletken bunu kullanabildiler hemde 2 çeşidinden hiç bir haberleri olmadan.
  Bahsettiğin serilerde ise, bu bambaşka bir şey. Güçlü değilsen o olayı yapamıyorsun. Bu senin dediğin örnekleri boşa çıkarıyor gibi.

  Rayleigh gücü gösterirken, bayıltma işlemi ile gösteriyor. Ve ardından ''sende bu güç çoktan uyanmış'' diyor.
  [​IMG]
  Eğer senin dediğin gibiyse, uyanan güç diğerlerinede tesir etmesi gerek.

  Luffy şuan istediği gibi h.haki ile 50.000 kişi bayıltmasına rağmen b.hakim yetersiz diyor hemde Hody gibi birisine karşı.
  [​IMG]
  Yani Sandersonia'nın dediği kontrol edemedikten sonra bir işe yaramazdan, çıkardığımız anlam, h.hakiyi kontrol ettiğinde diğerlerinde sıkıntı yaşamayacak olayını boşa çıkarıyor. Sandersonia'nın dediği kontrol edemedikten sonra işe yaramaz istediği kişileri bayıltıp bayıltamamasıdır.
  Akainu nasıl anladı sence kontrollü yapıp yapmadığını ? Korsanlarında bayıldığını görünce...

  Eğer olay senin dediğin gibiyse, h.hakisi olanlar ve olmayanlar şeklinde güç dağılımının ayrılması lazım. Ama ayrılmamış.
  Shanks h.haki kullanıcısı olmasına rağmen en güçlü yonko diyebiliyor muyuz ? BB gibi bir meyve canavarı varken. Keza amiraller ve sengokuda öyle.
  Novalardan Law'ın h.hakisi yok muhtemelen Dof'un söylemine göre, Luffy ise kullanıyor. Ama b.haki seviyeleri çok fark var mıdır ? Vergo gibi b.haki kullanıcısını yenebiliyor.
  Luffy 2 haki türünü kullanamazken istemdışı h.haki kullandı aynı şekilde Ace'te... niye ? Çünkü bu güç diğerlerinden bağımsız. Sen diyorsun ki bu güç ki'yi ve chakrayı arttırmak gibi ortaya çıkıyor ve o şekilde bayıltıyor. Yani senin dediğin gibi olması için bu gücün istemdışı kullanılmasına imkan yok. Ama kullanılıyor.

  Yani dediğin gibi ise, Rayleigh'den basit bir cümle neden gelmez ? ''H.Haki ile diğerlerinide geliştirirsin.'' tarzında bir cümle ile tartışmalara hiç gerek kalmayacakken, adam bunu kategoriye ayırıyor ve böyle bir imada bile bulunmuyor.

  E.Oda'nın açıklaması bu ;
  Ustalaşınca diyor. Yani diğer haki türleri ile bağlantılı olsa böyle der mi tartışılır...

  Akainu mevzusunda, Akainu kendi dövüşmek istemedi çünkü Shanks onu yenebilecek potansiyelde bir adam. Dövüşmesinde sıkıntı yok devam ederdi. Yoksa magmayı durdurmasında da hiç bir şey yok, aynını Marco'da yaptı geri sektirdi magmasını ama Akainu durmadı. Gerçi Wb karşısında bile durmayan bir adam, istese devam edebilirdi dövüşe, sen sanıyomusun ki Akainu yonkolardan çekinen bir adam ? BB'yi kaçırdı hemde 2 meyve kullandığını bile bile. Artık savaşın bir şekilde bitmesi gerekiyordu ve Akainu'da yorgun yaralı halde Shanks'a karşı savaşması mantıksız olurdu. Ona rağmen Shanks'a küfür edip, Luffy'yi yakalayın dedi, önce Aokiji denizi dondurdu, Kizaru'da göğe ışınlandı lazerleri çaktı. Shanks ve tayfası seyretti. Akainu ise zaten oradan deniz altına ulaşamıyordu yani Luffy'nin peşinde iken durmadı. Kizaru hava avantajı ile ulaşabilmişti. Marco'da hangi biriyle uğraşacak, Wb ve Jozu ortada yok. Marco kalmış tek karşısında 3 amiral herkesde wb korsanlarını eziyor :)

  H.hakiyi görenin ağzı açık kalması mevzusunu da söyledim, çok ender görülen güç. Milyonda bir deniyordu, böyle bir durumda buna tanık olanların şaşırması kadar doğal bir şey olamaz.

  Hancock'ı ele alalım, bu gacı h.haki kullanıyor, şimdi diğer türlerde ne kadar iyidir ?
  Sanmıyorum ki b.hakisi amiral ayarı olsun... :) Üstelik k.hakisi yüksek ihtimal yok. Gemiye sızan Ivankov ve okamalarını sezemedi.
  [​IMG]
  Yani bu söylediğin h.hakiyi bilen diğerlerinide çok iyi bilir yine boşa çıkarıyor.

  Bence şuan ki olduğu haliyle gayet yeterli ve güzel bir güç. Hele ki kontrol edildiği zaman, istediğin grubu bayıltıp bayıltamayacağında düşünsene, sende 10.000 adam karşıda 200.000 kendinin kileri bayıltmadan karşı tarafı bayılt savaşta nasıl bir avantaj elde edeceksin. Logia olmadığın sürece ezikte olsalar her adam seni uğraştıyor sonuçta.

  Ezikleri bayıltmak diye küçümsenmesin orada h.haki dışında o mesafeden o adamları indirmek basit bir şey mi ? Wb gura guraya rağmen yetişemiyordu ;
  [​IMG]

  Fisher Tiger'ın h.hakisi olsaydı şuan hayattaydı.
  [​IMG]

  Ace veletken bunu yapıyor dövemeyeceği adamları indiriyor.
  [​IMG]

  Ondan sonra bir çok güçlü hayvanı dövmekle uyraşmadan uysallaştırabiliyorsun. Zaman kaybından seni kurtarıyor. Hody'nin 50.000 adamını indirmek hepsine tek atarken bile seni yormasa bile nerden baksan zaman kaybına sokar.
  Ama h.haki ile tık diye bayıltıyorsun hepsini. Hemde hiç bir efor harcamadan yorulmamışta oluyorsun.
  Impel Down'ı hatırlayın, level5'te ki kurtlar Bon clayle Luffy'yi parçayalacakken h.haki ile rahatça kurtuldular.
  [​IMG]
  Luffy'nin h.hakisi olmasa, ikisinin hali ne olurdu ? Adam savaşacak halde değilken bunu yapabiliyor.
  Rayleigh ellerinde kelepçe, kafeste kapalı iken(burdan kendisi kurtuluyor ama nerden baksan zamanını almıştır kurtulmak), anında Disco denen adamı bayıltabiliyor yada kutsal inekleri. Zaman kaybını önlemeyi geçtim, fiziksel olarak müdahale edemeyeceğin durumlarda sana büyük avantaj sağlıyor.
  Logia yada savunma meyvelerinin sana ezikler karşısında verdiği avantaj gibi milletle uyraşmamış oluyorsun. Hatta daha iyisi.
  Bana göre şuan ki haliyle gayet yeterli bir güç, ve dahası halen gözükmedi. Bende isterim çıkmasını ama görünen köy de kılavuz istemiyor gibi. Tabi teorilere açığım, ama diğer 2 haki türünden bağımsız olduğunu düşünüyorum.
   
 2. Dragon Sekai Saiaku no Hanzaisha

  Dragon (Sekai Saiaku no Hanzaisha)
  Mesaj Sayısı 2,451
  Üyelik Tarihi20 Tem 2009
  sen verdigim örnekleri kendi mantıgınla bosa cıkarmısın ama kafanda bir kurgu olusturmusun onu kabul etmemek için diretiyorsun :D ben verdigim örneklerde hepsi aynı demişmiyim ? temel aynı.chakrayı herkez kullanamıyor,herkez ögrenebilir ama basit köylüler kullanamıyor.onlardada var, ama shinobiler gibi kullanamıyorlar.reiatsu rukongaideki herkezde var. cünkü herkez reishiden olusuyor ama sadece belli bir kesim acıkabiliyor ve reiatsuları daha güclü.bu acıkma olayına dikkat et... saiyanların oburluguyla aynı. çünkü normal insanlara göre, devasa enerji harcıyorlar.aynısı dbde kidede öyle.ki artırılırsa gücün artıyor.ama teknik yapıcagın zaman sınırını sahip oldugun ki leveli belirliyor.dünyadakiler gibi saldırı esnasında normal kinin üstüne cıksan bile yine sınırlı.

  benim burda bahsettigim sey su; dahada yazmıyacagım zamanı geldiginde hersey ortaya cıkar.herkezde haki var.normal insanda caydanlık dolusu iken,bazılarında havuz dolusu var, houshoku kullanıcılarında ise okyanus kadar var.o yüzden hakileri o kadar fazlaki diger 2 rengi kullanabildikleri aynı anda bile hakilerini etrafa salarak,istedikleri rakipleri bayıltabiliyorlar.anlam karmasası yaratmısın.güce sahip olmak farklı bir sey kontrol etmek farklı birsey.

  houshoku kullanıcıları diger herkezden cok daha fazla hakiye sahip.ben söylemiyorum bak bunu mangada geciyor.sandersonia direk söyledi.aslında dogru ifade haki... houshoku haki,kenbunshoku haki ve busoshoku haki 3 ayrı tür bu konuda haklısın, ama dogru ifadeyle hepsi tek bir havuzdan besleniyor kullanıcının ruhundan... ve diger 2 renk kullanıcının haki kapasitesini tam betimlemezken,cünkü kullanım egitimle geliştirilebilirken...houshoku kapasitesini belli ediyor en üst limit ;)

  houshokuyu bilen adam busoshokuda direk nasıl usta olsun,ben öyle bir sey demişmiyim ? hayır.calısarak geliştiricek kendini ama diger herkezden daha fazla haki gücü ve potansiyeli var. o yüzden ondan korkuluyor.beni bayıltmayan adamdan neden korkayım ? niye adamlar luffyi anlatırken ileride cok güclü bir düsman olucak diyor.geldi marinefordu bastı 50000 kişi bayılttı,akainu 2 atar öldürür.denizcileri öldürmüyor bile bayıltıyor sadece ya :D o kadar basitleştiriyorsun kendi kurgunda...ileride korkuyorlar cünkü adam sahip oldugu devasa hakide,3 renkdede ustalasırsa haki kullanmada,altını çiziyorum haki kullanmada,herkezden daha iyi olur.shanks yonko demişin ama, wb tek kolu ve gura gura no mi gibi gücü olmayan o adamı dengi görüyor.hatta gücünden tayfası bile o kadar eminki acaba babalıga shanks bir seymi yaptı diyolar,marco ise shanks öyle cılgınlık yapıcak bir adam degil diyor.adam bisentosunu sallıyor tek kolu ve cırpı kılıcıyla shanks karsılıyor... bu adamın tüm esprisi haki ama diger herkezden daha üst düzey yetenegi ve hakisi var cünkü houshoku kullanıcısı anlatmaya calıstıgım bu.

  orda tam ifade edemedim ama houshoku hakide aslında kişinin haki gücünü belirten ve içinde yer alan bir güc.eger bu 3ünü senin dedigin gibi ayrı ayrı ama ruhtaki haki gücüyle bir tutarsak zaten makul oluyor.ama temeli ruh degil yada hakinin devasa olusu diger 2 rengi alakadar etmiyor diyorsan valla kusura bakma ama buna katılamam ;)
   
 3. Erkan12 Pirate King

  Erkan12 (Pirate King)
  Mesaj Sayısı 4,791
  Üyelik Tarihi4 Nis 2010
  Dediğim gibi bende isterim etsin ama halen hiç bir şey söylenmemesi çok garip. Ben Rayleigh bunları 3 kategoriye ayırınca işkillenmeye başlamıştım.
  Luffy h.haki kullanmasına rağmen b.hakim yetersiz diyince bunların alakası olmadığı düşüncesi bana iyice oturmuş durumda.
  Birde Hancock örneği var ki k.haki kullanmadığı çok yüksek ihtimal gemi örneği sebebi ile.
  Ace ve Luffy'nin istemdışı kullanmaları, aura, chakra ve ki'nin güçlü olması sebebi ile yapılan salınım teorilerini çürütüyor bence.
   
 4. T1T4N Üye

  T1T4N (Üye)
  Mesaj Sayısı 2,977
  Üyelik Tarihi13 Tem 2009
  H.Haki = Fear

  kısa ve öz bende bekliyordum özel bir şey Hunter X Hunter'deki gibi her H.Haki kullanıcıya göre değişik bir özellik verir felan gibi ama sanırım bir tek bayıltma ve yaptırım gücü sağlıyor :flaugh:
   
 5. Dragon Sekai Saiaku no Hanzaisha

  Dragon (Sekai Saiaku no Hanzaisha)
  Mesaj Sayısı 2,451
  Üyelik Tarihi20 Tem 2009
  rayleigh 3 kategoriye ayırdı ama sana hakiyi anlatıcam dedikten sonra ayırdı.yani 3üde haki gücü.bende onu anlatmaya calısıyorum cürütmüyor aksine kanıtlıyor.eger ichigoya zampaktou vermezsen reiatsusu bir işe yaramaz.normal reiatsusu olan bir adam onu öldürür zampaktouyla.naruto rasengan ögrenmeden önce sadece cok fazla chakrası olan ezik bir veletti.raditz dünyaya ilk geldiginde goku ve piccolonun kilerine dayanarak onları ezik gördü,ama teknikleriyle kilerini yogunlastırıp artırabiliyorlardı.kenbunshoku ve busoshokuda böyle hakin ne kadar olursa olsun onları geliştirmen lazım,rayleigh acıkca söyledi cok calısman lazım.houshoku ise sana dogustan verilen bir hediye,aynı brolynin efsanevi gücü gibi.zaten tam db gibi olsa cakma olurdu.chakra ve reiatsudada kubo ve kishi farklılıklar olusturmuslar ama temel aynı db.

  üstelik e.oda salakmı daha serinin yarısı bile tam gelmemişken acıklasın herseyi.adam dragonun luffynin babası oldugunu kac yüz bölüm sonra söyledi.hakinin ana dogasının hepsini acıklasaydı bize,bir esprisi kalmazdı.ama luffy biliyor bizede göstericek.aa rayleigh bundan bahsetmişti diyecek,pat zoronun ustasından ögrendigi gibi zorda kalıcak hatırlıyacak aa celigi kesmek varmıs diyebilecek.ama malzemeyi hemen ortaya dökmez adamın stili bu.

  hancockun kenbunshokuya yetenegi az olabilir o yüzden busoshokuda kendini geliştirmiş olabilir.yinede bu hakisinin devasa oldugu gercegini degiştirmiyor.ciddi söylüyorum ben garpın kenbunshokuyla ugrasmak yerine devasa hakisinin hepsini busoshokuya yönlendirdigini düsünüyorum.adam vurdumu farklı vuruyor.rogerı bile ölümün kıyısına götürmüş.ne meyve gücü var ne birsey,bedenide öyle wb ayarında degil.yani tüm esprisi o cok övdügü hiç bir sey savunamaz dedigi sevgi yumrukları ;) adamın lakabı bile garp the fist.zephry kolu siyah oluyor diye almıs lakabı,vergoda zenciye dönüyor diye,garp ise renginden seklinde degil,vurdumu inletmesinden almıs o kadar fark var demekki vurus gücleri ve hakileri arasında.

  luffy hala toy,hakisi devasa ama jiraiyanın bir zamanlar naruto için söyledigi gibi büyük chakrasını kullanabilecegi az sey var ve rasengan tam ona göre,aynısını kisukede ichigoya dedi,reaitsuna ragmen teknigini geliştirmessen yani getsuga tenshoyu sınırsız kullanamazsan 3. asistan seviyesinde kalırsın dedi.rayleigh bizimkine herseyi ögretti ama rayleigh 60 küsür yasında, o zamana kadar haki türlerini kendi basına geliştirmiş,onca savasın içinde bulunup,yeni dünyayı fethetmişler.luffy tüm temelleri ögrendiyse bile tabiki busoshoku hakim zayıf diyecek,rayleighinkini gördü cünkü.sadece busoshokusu degil,kenbunshokusuda daha zayıf,zaten houshokusu yarısı gücünde rayleighin bizzat e.oda söyledi.o yüzden bu 3 renk tek bir havuzdan, yani kişinin ruh gücünden, yani opdeki tanımıylan hakiden besleniyorlar.sadece houshoku kullanıcıları daha imtiyazlı.ama bu kadar korkulduguna göre dedigim gibi digerlerinden cok daha yüksek seviyelere cıkma sansları var bence ;)
   
 6. isko Üye

  isko (Üye)
  Mesaj Sayısı 1,473
  Üyelik Tarihi13 Mar 2010
  Marco zaten h.haki sahibi adama direk en üst hakiye sahiptir demiyoruz,hakisini diğer herkesten üste taşıyacak potansiyele sahiptir diyoruz.Zaten H.haki sahibi adamların bile haki sevyesi birbirinden farklı.çünkü kimsenin temel ruh gücü aynı değildir.Wb gibi 3tür hakiye sahip(bunların hepsinide mükemmel düzeyde kullanan biri,uykuda jinbei sevyesi ace tek atıyordu k.haki sayesinde)+hayvani bir fiziksel güç+dayanıklılık(bildiğin tank o kadar saldırı bile etki etmedi)+gura gura(dünyayı bile yok edebilecek güç).wb bu özelliklere rağmen Roger onla denk dövüşüyorsa ve forumdaki çoğu arkadaşın düşüncesine göre daha güçlü(azıcıkta olsa).Rogerın Wb den üstün olabileceği bir hakisi olmalı ki Wb gibi adama denk yada azıcık üstün olsun.çünkü wb den fazla fiziksel güç,dayanaklılığa bir insanın sahip olması imkansız (anca denk olunabilir).Wb de dünyayı yokedebilecek güç varken bile roger ona denkse rogerın hakisini kimseyle karşılaştırmam.Kralın iradesi diye geçiyor zaten anlam olarak,her kralın iradesi bir değildir.

  -Gel gelelim Luffy nin şuana kadar yaptıklarına.ilk önce daha düzgün h.haki bilmeden ani duygusal patlama nedeniyle ortaya çıkardı.bu onun için ilk basamaktı.ikinci basamağı zaten balık adam adasında gördük.deniz krallarının bile sesini duyma
  [​IMG]
  -burda ise deniz kralları 2 nedenden dolayı geldiklerini belirtiyor ve ikinci neden çok ilginç(bizim luffy nin yardım etme hissi)
  [​IMG]
  -diğer kısımda ise deniz kralları luffy onların sesini duyunca rogerı hatırlıyorlar.ve farkettiyseniz raysan sesleri duyamıyor ama roger duyuyor
  [​IMG]
  -Başta da dediğim gibi herkesin iradesi farklı.kralın iradesine sahip olanların bile sevyesi farklı.luffy;
  *ilk başta kral haki patlaması yaptı.
  *balık adam adasında deniz krallarının sesini duydu(raysanın roger için dediği herşeyin sesini duyabiliyor muhabbetini destekleyen olay)(k.hakinin tavan yaptığı yer olarak görüyorum.devamını yavaşca getirecektir ve tam anlamıyla roger gibi kullanabilecektir luffy)
  *sonda ise luffy nin b.haki de kimsenin sahip olamadığı kadar haki(belki sadece rogerın başarabildiği) gücü açığa çıkaracak(beklentim bu yönde).
   
 7. Baki Lanza Del Relámpago

  Baki (Lanza Del Relámpago)
  Mesaj Sayısı 847
  Üyelik Tarihi25 Ara 2012
  Houshoku daha çok rakibe dişlerini göstermek gibi bir şey.Rakibin sana saldırırken korkmasını,çekinmesini,tüm gücünü kullanmasını engelliyorsun.Senden zayıf olanları ise direkt olarak kovuyorsun bayıltıyorsun.

  Houshoku insanın içinde olması gerekiyor herkes bunu kullanamıyor veya öğrenemiyor.Güçlü bir ruha sahip insanlar bunu yapabiliyor buda bu insanların diğer hakileride kolay öğrenmesini sağlıyor.Yani zaten houshokun varsa güçlü bir iraden olduğu için normal insanların yıllarca çalışarak gelebileceği bir seviyeye 2 yılda geldi Luffy.

  Shanks Moby Dick'i çatlatabilmişti ama bu çatlak daha çok rakibi geri çekilmesi için ittirirmesi sonucu oluşuyor gibiydi.Bence houshoku ile rakibi korkutup ruhsal bir baskı uygularken B.haki ile de fiziksel bir baskı uyguluyor.Hatta bu B.haki o kadar güçlü ki Wb'nin B.hakisi ile çarpışınca iki tarafında hakisi birbirine üstünlük kuramadığı için haki dalgası düz bir duvarda ilerlercesine gökyüzüne ulaşıp bulutlar kesiyor.

  Bu arada Rayleigh haki ile ilgili her şeyi bilicek diye bir kural varda biz mi bilmiyoruz.
   
 8. Erkan12 Pirate King

  Erkan12 (Pirate King)
  Mesaj Sayısı 4,791
  Üyelik Tarihi4 Nis 2010
  @melih zaman gösterecek bekleyip görmek lazım senin dediğin gibide olabilir tabi, ancak Hancock'ın b.hakisinin, amiral seviyesinde ki adamlar kadar olmasını beklemiyorum.

  @isko gösterdiğin şeyin h.haki ile alakası yok bence. Bu yüzden Rayleigh duyamıyor Roger duyuyor. Fark D. olmasındadır. Her şeyin sesini duyabilmek, Rayleigh Roger'ın bu gücü olduğundan bahsetti. Luffy'de D. olmasından ötürü KK olabilecek potansiyele sahip.
  Ayrıca Wb'de ki kral hakisi çok üstün değildir bence. Savaşta bayıltmak için kullanmaması enteresan. Hancock ayarı olabilir seviyesi ikisinide kullanmaları gereken yerlerde kullanırlarken görmedik

  @Ridiculous
  bende dediğin gibi düşünüyorum, korkutmak üzerine daha çok. Rayleigh'in bütün haki türlerini hatmetmiş olması gerek. Çünkü bulunduğu pozisyonda meyvesiz, D. olmadan bulunması zor. Shanks ile Ray'i h.hakide denk tutmuş Oda. Bu iki adamda haki türlerini hatmedip üst yerlere çıkmışlardır.
   
 9. isko Üye

  isko (Üye)
  Mesaj Sayısı 1,473
  Üyelik Tarihi13 Mar 2010
  Enelinde K.hakisi vardı ve meyve yeteneği sayesinde koskoca adadaki herhangi bir adamın varlığını düşüncesini nerde olduğunu saptayım nokta atışı yapıyordu.şuana kadar böyle etkili k.haki görmedik,bende dünyaya hakim olabilecek kralın heralanda en iyisini olmasını bekliyorum.o yüzden roger ın ve luffy nin ses duyma olayını k.hakinin en üst sınırı olarak görüyorum.
  -wb nin h.haki kullanmaması na bende anlam veremedim.çaylak luffy bile daha h.hakiyi kontrol edemezken o kadar adam bayılttı.2 yıl sonra bile shanks ve raysanın yarısı kadar etkili kullanabildiğini öğrendik.yani wb kullansaydı en azından luffy nin şuanki bıraktığı etki kadar h.haki ortaya çıkarması lazımdı.sanki sol alt karede h.haki girişiminde bulunmuş ama sağlığı yüzünden yapamamış gibi
  [​IMG]
   
 10. Baki Lanza Del Relámpago

  Baki (Lanza Del Relámpago)
  Mesaj Sayısı 847
  Üyelik Tarihi25 Ara 2012
  Wb'nin H.haki'si belkide lafta vardır sadece.Yani 1 tane ne idüğü belirsiz birinin söylediği sözden başka hiç birşey bilmiyoruz.
   

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 0)

Yukarı Çık