Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili soru ve sorunlarınız için "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

[Tanıtım] Grimmjow Jaegerjaquez

'Bleach' forumunda Millennium Wizard tarafından 12 Eyl 2018 tarihinde açılan konu

1. Millennium Wizard King of Dressrosa

Millennium Wizard (King of Dressrosa)
    Mesaj Sayısı 16,587
    Üyelik Tarihi21 Tem 2009
    Ad : Grimmjow Jeagerjaquez
    Boy : 186
    Kilo : 80
    Doğum Tarihi : 31 Temmuz

Grimmjow Jaegerjaquez (グリムジョー・ジャガージャック, Gurimujō Jagājakku)Aizen Sousuke'ye bağlı olan arrcanlarlar içerisinde 6(sexta)numaralı
    Espadadır.

Görünümü:

Grimmjow uzun boylu ve orta kilolu birisidir,Açık mavi saçları ve açık mavi renkli gözleri vardır.Göz kenarlarında yeşil renkli far benzeri bir leke görünür.Altına hakama adı verilen giysiden giyer,üstünde ise göğüs kısmını açık olan bir çeket giyer.Yüzünün sol kısmında yarım bir hollow maskesi vardır ve çenesinden burun hizasına kadar uzanır.Göğsünün arka kısmında(arka belinde)6 numaralı dövme bulunur,bu özellik her espadada bulunur ve herkesin yeri farklıdır.Ayrıca hollow deliği göbeğinin altındadır.Kılıcı ise belindedir.Fiziksel olarak çok güçlüdür yüksek mesafelere zıplayabilir.

Kişiliği:

Grimmjow asi ve inatçı bir kişidir.Ama kendine yapılan iyilikleri görmezlikten gelmez.Ayrıca Aizen dahil kimseye saygısı yoktur,Ulquiorra ve diğerlerine sürekli meydan okur,kendine çok güvenir,fraccionu dahil kimse Grimmjow'a sama diye seslenmez,Aynı Kenpachi gibi Grimmjow da İchigoyu en büyük rakibi olarak görür ve onu yenmeyi çok ister.

Zanpakutou : Zanpakutousunun adı Pantera'dır ve salınım komutu Grind(öğütmek)'dir

Not : Alıntıdır.

2. ch3rl0b11n (Im)
    Mesaj Sayısı 6,552
    Üyelik Tarihi23 Nis 2012
    Görünümü en hoşuma giden bliç karakteri. mavi saçları mütiş.
    Onun dışında ilgimi çeken yanı yok. veya var da unuttum. :(

3. Kuroro Skill Hunter Site Yetkilisi

Kuroro (Skill Hunter)
    Mesaj Sayısı 6,039
    Üyelik Tarihi16 Kas 2014
    En sevdiğim Bleach karakterlerinden biri.

4. Millennium Wizard King of Dressrosa

Mesaj Sayısı 16,587
    Üyelik Tarihi21 Tem 2009
    Şekilcisin yani bu seride. :( Kişiliği de fena değildir bence.

5. amaneden (?)
    Mesaj Sayısı 21,185
    Üyelik Tarihi13 Kas 2014
    Klasik bir karakter. Atarlı bir arkadaş. Eh, atarlı giderli olduğu için de seviliyor. Çizim de güzel. Ana karakterle ilişkisi de özel. Ben de severdim.

6. killz0ne Vınıdın sınrı zırı ımırıl

killz0ne (Vınıdın sınrı zırı ımırıl)
    Mesaj Sayısı 7,050
    Üyelik Tarihi9 Eyl 2011
    Psikopatlığın vücut bulmuş hali.

7. Mesaj Sayısı 4,498
    Üyelik Tarihi3 Mar 2016
    Bu karakterin tanıtımının yapılması hoşuma gitti.Şekilci biri olarak zaten fiziksel tasarımını çok beğeniyorum.Karakteri de çok iyi.Psikopat,atarlı tipler ilgimi çekiyor zaten.Onun dışında İchigo ve Ulqi'yle olan ikili ilişkileri de(özellikle Ulqi) seriye ayrı bir tat katıyordu.

Yalnız keşke böyle kaliteli bi karakter 6 değil de en azından 5 no olarak tasarlansaydı.

Bir de şunun quincy versiyonu olan Bazz-B vardı ama harcadılar ikisini de.

8. ch3rl0b11n (Im)
    Mesaj Sayısı 6,552
    Üyelik Tarihi23 Nis 2012
    Seri şekil bi seri zaten.

Şeklinden başka ilginç gelen yanı yok yau. Amanni'nin dediği gibi işte, klasik bi tip.
    severim ama favori olmaya uzak.

9. Millennium Wizard King of Dressrosa

Mesaj Sayısı 16,587
    Üyelik Tarihi21 Tem 2009
    Klasik tip derken atarlı ergen modunda değil öyle olsa umursamazdım bu karakteri.Daha çok Kid,Garou gibi karakterlerin familyasından hani klişe denecekse o şekilde.Ama keyif veren kişilikler bunlar en ufak hareketleri olay yaratabiliyor.

10. Hakuba-EneL Shi Xing

Hakuba-EneL (Shi Xing)
    Mesaj Sayısı 2,791
    Üyelik Tarihi30 Nis 2017
    bleach da sevdiğim karakterlerden espada sıralamamda 3.sırada
    1.ulqiorra
    2.neil
    3.grimmijow

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 0)

Yukarı Çık