Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Grand Line Yolculuğu

"Grand Line Yolculuğu" nedir?

Kanala adını vermiş olan bu video serisi, One Piece'in tüm hikayesini en başından özetleyerek anlatan bir seridir. Şu an güncel bölümlerde olup geçmiş bölümleri unutanlar, animeyi yarıda bırakıp tekrar devam etmek isteyip fakat izlediği kısımları unutmuş olanlar, eski bölümleri yad etmek isteyenler ve hatta hiç izlememiş olup bölüm sayısı fazla olduğu için animeye başlamak istemeyenler için mükemmel bir fırsattır. 
"Grand Line Yolculuğu" nedir?

Kanala adını vermiş olan bu video serisi, One Piece'in tüm hikayesini en başından özetleyerek anlatan bir seridir. Şu an güncel bölümlerde olup geçmiş bölümleri unutanlar, animeyi yarıda bırakıp tekrar devam etmek isteyip fakat izlediği kısımları unutmuş olanlar, eski bölümleri yad etmek isteyenler ve hatta hiç izlememiş olup bölüm sayısı fazla olduğu için animeye başlamak istemeyenler için mükemmel bir fırsattır.Oha çok hoş bir kanalmış. Bir ara gidip bakayım. Şimdiden ellerine sağlık.
 
One Piece'i izlediğiniz için önceki bölümleri izleminiz gerekli değildir. Sanji ve Zeff'in geçmişinin olduğu kısımları hızlıca yad etmek isterseniz hepinizi beklerim. Herkese şimdiden iyi seyirler. :D

 
One Piece'i izlediğiniz için önceki bölümleri izleminiz gerekli değildir. Sanji'nin duygusal vedası, Luffy vs Don Krieg, Arlong Park... Hatırlamayanlar veya yeniden görmek isteyenler için... Herkese iyi seyirler.

 
Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2020.
Tasarım Korsanfan V.5.5
Yukarı Çık