Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Gon(Ulti mod) ve Gin vs Meruem ve Pitou

Hangi taraf nihai zaferi tadan taraf olur ?

• Baba-Oğul.

Kullanılan: 34 59.6%
  • Kral-Yardakçısı.

Kullanılan: 18 31.6%
  • Herkes ölür.

Kullanılan: 3 5.3%
  • Kararsızım.

Kullanılan: 2 3.5%

• Kullanılan toplam oy
    57
Mangada olup olmadığını bilmesemde bu sahnede (2:50 ve sonrası) bana direk güç eşitliğinden bahsediyor gibi geldi.
Çeviri yanlış. Anime'nin japoncası kabaca şu anlama geliyor. "Bu halinde onun dişleri Kral'a ulaşabilir."
Manga çevirisi de benzer.

Çeviri yanlış. Anime'nin japoncası kabaca şu anlama geliyor. "Bu halinde onun dişleri Kral'a ulaşabilir."
Manga çevirisi de benzer.
Dediğim gibi ben bu sahneyi baz alarak söylemiştim. Diğer ihtimalde karıncalar alır gibi. Gerçi Ging her şeyiyle kapalı kutu ama Meruem etmez çok büyük ihtimalle.

Dediğim gibi ben bu sahneyi baz alarak söylemiştim. Diğer ihtimalde karıncalar alır gibi. Gerçi Ging her şeyiyle kapalı kutu ama Meruem etmez çok büyük ihtimalle.
Attığınız sahnede ki alt yazı yanlış zaten. Ses'te bahsettiğim kısım dediğim anlama çıkıyor.

Ging,krali yenemez,netero kadar zorlar en fazla.

Gon Kralla eslesse daha zorlu olabilir,kim kazanir belli olmaz.

Ging pitoudan güclu olabilir ama cok cok cok zorlanir.

Kite a neler yaptigini bliyoruz.

Karincalar agir basiyor bence.

Krali evrende yenecek adam yok.O muhafizlarida 1 de 1 kesin yener diyebilecegimizde cok cok az kisi vardir.

Ging ne yapar eder Pitou’yu alır. Gon nen ve yemin modunda Kite’ın yasını tutup sağlıksız düşünmeyecekse Kral’ın ilah olmadan önceki halini alabilir. Çünkü o modda Pitou’yu net yamultmuştu.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık