Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Gol D. Roger †

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 279 86.1%
  • Sevmem

Kullanılan: 45 13.9%

• Kullanılan toplam oy
    324
- Roger'ın 5.564.800.000 ödülündeki, 6-4-8 sayıları ro-shi-ya olarak okunabilir. Bu, "Roger" (Rojā) ismine bir atıftır
5.5 de "Go di" olabilir mi ? Go = 5(jap) ve di =2 (hangi dildi ya:confused:)... "Di" yi 2 olarak kullanmak (5.264.800.000) yerine iki tane 5 (5.564.800.000) olarak kullanmış olabilir mi ?.. Go-di-ro-shi-ya :eek:

5.5 de "Go di" olabilir mi ? Go = 5(jap) ve di =2 (hangi dildi ya:confused:)... "Di" yi 2 olarak kullanmak (5.264.800.000) yerine iki tane 5 (5.564.800.000) olarak kullanmış olabilir mi ?.. Go-di-ro-shi-ya :eek:
Ödüllerle ilgili böyle bir şey vardı ve açıklanmıştı zaten.
Pek çok ödülde var hatta sadece Roger da değildi sanırım.
Nerde açıklandığını tam hatırlamıyorum, hatırlayan link atsın :S

Ödüllerle ilgili böyle bir şey vardı ve açıklanmıştı zaten.
Pek çok ödülde var hatta sadece Roger da değildi sanırım.
Nerde açıklandığını tam hatırlamıyorum, hatırlayan link atsın :S

WB yerine o yaşıyor olsa her şey daha farklı olurdu.

Muhtemelen Ace'i kurtarırdı. Wano'yu kurtarırdı. Alayını tokatlar geçerdi reis.
Im-sama cevabı vermiş bence.

Sonunda bunu dile getirme cesaretini gösteren biri çıktı. Roger, Wano'nun kapısına kadar geldi ve ülkede bir terslik olduğunu da gördü. Hatta Oden, gemiden inmeye bile niyetlendi. Roger orada hiç "Gidelim, sorun neyse çözelim" falan demedi, yoluna baktı.

Hasta diye vakti az diye düşünmüştür diye savunma gelir kesin. Adama dünyada rakip olabilen iki kişi var, ikisi de orada değil. Roger'ın teklediği Oden bile Kaido'yu böyle zorlarken, Roger'ın vurmasına bile gerek olmazdı.
O yüzden Luffy Roger den daha büyük biri. Bu yüzden yanında insanları toplama gücü var.

Dün twitterdan atmıştım ama Shueisha'nın çılgın saldırısıyla birlikte o da silinmiş. Animede görmemize birkaç ay kaldı ama maalesef bu sesten dinleyemeyeceğiz bu kahkahayı, o yüzden tekrar atayım dedim. Hem bu konu daha uygun oldu.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık