Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Gol D. Roger †

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 282 86.2%
  • Sevmem

Kullanılan: 45 13.8%

• Kullanılan toplam oy
    327

Dantecenk

fakat arabastada luffye öz kardeşinmi diye soruyorlar ve öz kardeşim diyor.

Portgas .D. Ace

walla şimdi 1. si ellerine saglık
2. olarak bebegı kucukken garp a vermiş ama bakıyorum huyları aynı
yemek yerken uyuyorlar vsvs. :D
bide luffy nın özellikleri roger e cok yakın luffy ile ace yaşıt olsa çocukları karıştırdılar diecemde mlsf olmuor.

Bide roger bı amansız hastalıga yakalanmısya,acaba little garden de yakalanmıs olabilir mi yoksa hastalıgının sebebı farklımı

walla şimdi 1. si ellerine saglık
2. olarak bebegı kucukken garp a vermiş ama bakıyorum huyları aynı
yemek yerken uyuyorlar vsvs. :D
bide luffy nın özellikleri roger e cok yakın luffy ile ace yaşıt olsa çocukları karıştırdılar diecemde mlsf olmuor.

Bide roger bı amansız hastalıga yakalanmısya,acaba little garden de yakalanmıs olabilir mi yoksa hastalıgının sebebı farklımı
Hayır. Farklı bir hastalık.

Monkey D Garp

Ya warya Korsanlar krali adam anime manga başladıgından beri görüyoz adamın hakkında hiç bir bilgi yok be

Akagami No Shankusu

şu adam hakkında biraz bilgi olsa olmazmı. one piecenin temel taşı adam ama hakkında bildiklerimiz 2-3 satırdan ibaret. ellerine sağlık.

Portgas .D. Ace

adam korsanlar kralı olmus hazineden bahsedior.marine kahramanı garpla kac kere yuzyuze gelıor.su anki dunyanın en guclu adamı sayılan wb ye ölümcül yara açmıs dionuz ama ben o yara işini şeytan meyvesıne verıorum her neyse...
bu adam poneglyp lerdeki yazılardanda anlıor.
yetenekleri cok psikopat bısı cıkacakda hayde hayırlısı :D

gerçekten ya...Edwardla savaşmış garp ile savaşmış WB ile savaşmış.Hepsiile başabaş olmuş.Dragonla savaşmştır herhalde..Zeff de savaşabilirdi.Çünkü edward ile savaştı ise...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık