Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Gintama'daki En Etkileyici Rakip?

Gintama'daki En Etkileyici Rakip?

• Kullanılan toplam oy
    37
Kamui'nin ilk göründüğü sahnede çok hypelanmıştım. Sonra Utsuro'yu görünce bile o kadar şeyolamadım, malum Yoshida/Utsuro olayından dolayı...

Utsuro'nun girişi(kagura, okita, mukuro) muazzamdı. Özellikle Okita'nın o yaşadığı ölüm korkusu çok sexi yansıtılmıştı. Tabi tüm bunların üstüne sekansın girişindeki utsuro theme........

Şu rakiplere bak be... Goril cidden işini biliyor.

Takasugi ana villain olduğu için, Utsuro’yu hikayeyi bağlamak için mangaya soktuğu için konu dışında tutuyorum.

Onların dışında seçmek zor da olsa ben Housen dedim(Oboroyla Housen arasında kaldım.). Nedeni ise Yoshiwara in Flames arcın çok epik olması Housen’in aşırı güçlü resmedilmesi sonunun gelme biçimi(Gintoki neredeyse hiçbir şekilde üstünlük sağlayamıyor eskaza güneşe maruz kalmasa bizimkilerin içinden geçecek adam), Gin’in temsil ettiği değerlerin tam zıttında kalması.

Oboro’ya gelirsek o bambaşka hikaye... Sırf Gintoki ile aralarında geçmişte geçen muhabbet için bile oy verilebilir. İlk ortaya çıktığı arc yanılmıyorsam Courtesan of a Nation arcıydı ki Shogunuyla Shinsengumisiyle bizimkileriyle aşırı epik bir arctır. Ayrıca Oboro’yu gördükten sonra Gintoki’nin girdiği ruh halinede dikkat etmenizi öneririm Utsuro haricinde bu adamı bu hale kimse sokamadı koca seri boyunca.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık