Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Gintama'daki En Komik Yan Karakter

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    68
Gintama'nın kesinlikle böyle bir anket hakettiğini düşündüğümden açayım dedim.Karakterlerin hepsi harika çünkü.Bakalım seçimler nasıl olacak.Bizim yorozuya üçlüsünü dahil etmedim onların hepsini ana karakter olarak saydığım için.

2 oy kullanabilirsiniz.Talep olan isim varsa ankete değiştirip eklerim.Spoiler konusunda sıkıntı çıktı onu sonra düzelteceğim.

Madao

Hijikata

[/SPOILER]

Kondou

Sougo

Matsudaira

Yamazaki

Sarutobi Ayame

Katsura

Elizabeth

Aptal Prens

Tae Shimura

Hattori Zenzou

Shogun

Goril mangaka (Sorachi Hideaki)

Ciddi zor bir anket olmuş :D.
Şimdilik Madao,Katsura ve Prens arasında kaldım.Sougoda güldürüyor gerçi bilemedim.
Prens şöyle bir banko olarak dursun :D diğerinede Katsuraya basıyorum.

Hahaha efsane konu olmuş benim için. Duruma göre rol verilirse hepsi Oscarlık oyuncu :D
Ama Madao ve Kondou'nun olduğu bölümleri izlemesi benim için ayrı bir zevk. Hele bir kediye dönüşme arcı var ve orada Kondou-san bir silah kullanmış, aman yarabbi öyle güldüğümü hatırlamıyorum.
Bunun dışında Shougun'un olduğu bölümlerde efsane güldürebiliyor.

Hahaha efsane konu olmuş benim için. Duruma göre rol verilirse hepsi Oscarlık oyuncu :D
Ama Madao ve Kondou'nun olduğu bölümleri izlemesi benim için ayrı bir zevk. Hele bir kediye dönüşme arcı var ve orada Kondou-san bir silah kullanmış, aman yarabbi öyle güldüğümü hatırlamıyorum.
Bunun dışında Shougun'un olduğu bölümlerde efsane güldürebiliyor.
Madao zaten hiç firesiz güldürüyor ses tonu bile. :D Kondou bazen çok iyi ama +18 kısmını abartıyorlar onun.Shogun ka yo kısımları güldürüyor shogun esprileri sağlam ama bazen tadında bıraksalar daha iyi olur diye düşünmüyor değilim oyuncak ettikleri zaman.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık