Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Gin

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

  • Severim

    Kullanılan: 81 59.6%
  • Sevmem

    Kullanılan: 55 40.4%

  • Kullanılan toplam oy
    136

Gin
, Doğu Mavi'deki Krieg Korsanları'nın kaptandan sonraki en kıdemli üyesidir.

Görünümü

Gin sıska, ortalama bir boyu olan bir adamdır. Kısa, dağınık ve siyah renkte saçları vardır. Belirli belirsiz bir top sakala sahiptir. Gözlerinin altındaki morluklar onun uykusuz kalmış birine benzemesine yol açar.

Gin beyaz renkte (animede gridir), iki tarafında kırmızı renkte deniz yılanı desenleri olan önü açık bir ceket giyer. Ceketin içinde yeşil renkte bir tişört vardır. Pantolonu ceketi ile uyumlu şekilde beyazdır. Kafasında da yine beyaz renkte ve üzerinde mavi çizgiler olan bir kafa bandı vardır. İki kulağına da küre biçimli küpeler takar.

Kişiliği

Gin, kaptanı Don Krieg'e ölümüne sadıktır. Onun verdiği emir ne kadar zalim ve acımasız olsa da, ondan aldığı emri eksiksiz ve tereddütsüz yerine getirir. Kaptanına o kadar sadıktır ki, Krieg ona gaz maskesini çıkarmasını ve ölümcül MH5 gazını solumasını istediğinde hiç düşünmeden bu emri yerine getirmiştir.

Krieg'in aksine Gin'de onur ve minnet duygusu vardır. Kendisine iyi davranan ilk kişi olduğu için Sanji'yi öldürmeye içi el vermemiştir.

Yetenek ve Güçleri

Gin isimsiz saldırılar kullanan oldukça yetenekli bir savaşçıdır. Güçlü bir dövüş ustası olan Sanji ile kafa kafaya dövüşebilmiştir. Baratie aşçıları onu ilk olarak açlıktan ölmek üzere iken gördüğü için, onu tayfanın sıradan üyelerinden biri sanmıştır. Daha sonra onun savaş gücünü görünce, hepsi şok olmuştur.

Gin, Denizciler tarafından yakalandıktan sonra Fullbody'nin gemisinde üç gün aç-susuz hapis yatmıştır, bu halde bile Fullbody'nin 7 adamını indirip, kaçmayı başarmıştır. Emekli ve yaşlı olmasına rağmen halen güçlü bir adam olan Zeff'i esir almış ve onun tahta bacağını kırmıştır.

Silahları
Gin ateşli silah kullanımı konusunda oldukça iyidir. Bir tabanca ile uzak mesafeden Lines'ı sırtından vurmuştur. Daha sonra çift namlulu bir pompalı tüfekle Zeff'i rehin almıştır.

Gin'in silah tercihi uçlarında ağır demir toplar olan bir çift tonfadır. Demir topların boyutu bir top güllesi kadardır. Bireysel yetenekleri ile birleştiği zaman bu silahlar Gin'i ölümcül bir rakip haline getirir. Sanji'nin çizik bile bırakamadığı Pearl'ün kalkanını tek bir vuruşta paramparça etmiştir. Gin tonfaları elinde çevirerek onlara ivme kazandırır ve bu sadece daha güçlü vuruşlar yapabilir.

Künye

Adı: Gin
Okunuşu: Gin
İngilizce Adları: Gin (Viz), Ghin (4Kids, FUNimation)
İlk Göründüğü Bölüm: Manga 44, Anime 21
Bağlantısı: Krieg Korsanları
Unvanları: Korsan, Dövüş Komutanı
Lakabı: İblis Adam Gin (Jap. Kijin no Gin, İng. Gin the Man-Demon)
İngilizce Lakapları: Diablo (4Kids), Soğukkanlı İblis (Cold-Hearted Demon, FUNimation)
Durumu: Canlı
Doğum Günü: 7 Nisan

Hak Sahibi

Kaynak: http://onepiece.wikia.com/wiki/Gin
Çeviren: Smoker
Yayınlandığı Site: http://korsanfan.com
 
Moderatör tarafında düzenlendi:
Ayrıntılı olmuş eline sağlık.Gin sanji dövüşü çok güzeldi sigarayı ağzından fırlatış sahnesi özellikle :good:Baratie bölümleri çok hoşuma gitmişti benim müzikler değişikti sanki birazda ondan.Kriegle yapılan dövüşte çok iyiydi luffynin hareketleri,sözleri hala açar seyrederim lucciden sonra en iyi dövüşlerden biriydi,crocodileda iyiydi ama bunun tadı ayrı

İlerde ginde çıkar karşımıza haki kullanarak yada şeytan meyvesiyle

Bu arada krieg yakalandı denizciler tarafından,artık emrinde çalışmıyor heralde Gin

Yanlışmı hatırlıyorum ?
 
emege saygı gösterip yorum yapan herkese sonsuz teşekkürler..

Krıeg i en son animede Gin alıp götürürken gördum mangada ID sahnelerınde varmı bılmıyorum =)
Arlong yakalanmıştı onla karıstırmayasın
 
Sanki luffye 30 milyonluk ödül koyulduktan sonra,tek tek göstermişlerdi herkesi kuro vs orada hapiste gördüm diye hatırlıyorum ama yanılıyor olabilirim.
 
ben kuroyu hatırlıyorum ama oda sanırım karanlık bır odadaydı adamı luffynın posterını gosterdı
krıeg blmıorm sahsen =)
 
T

Triblanka

hayır ya Kuro denizcilere katılmıştı sanırım karakterinde öyle yazıyordu
 
saol dantefe..
kuro degıl adamı jango katıldı dıye biliyorum kuro zaten denızcılerden kacmak ıcın hayatını planlarına adamış birisi sonucta
 
Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2020.
Tasarım Korsanfan V.5.5
Yukarı Çık