Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Lobi] Gerçek Tanrılar Topluluğu

Ak sakallı kutsalı takip et


  • Kullanılan toplam oy
    4
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Amacımız:

Analarının ak sütü gibi helal olan Miras Hakkı ile Op Dünya'sının tepesinde duran bu grubun, aziz KF halkı tarafından karalanmasına daha fazla dayanamayan, aziz yurttaşları tek bir çatı altında toplamak.......

Dipnotlar:
  • Bütün Op dünyası bu gruba hizmet etmek için vardır. Aksi söz konusu bile olamaz.
  • Yere göğe sığdırılamayan admiraller, şiçiler, ülke prens ve prensesleri sadece bu grubun arzularını yerine getirmekle yükümlüdür.
  • Devrimciler asıl düşmanları değildir. Can sıkıntılarını gidermek için komanistlik oynamalarına izin verilen eğlenceli bir gruptur.
  • Asıl düşmanları D. denen Miras Hakkına karşı Miras Kalan İrade saçmalığına sarılan bir grup kendini bilmez insan topluluğudur. Bir de şu vasıfsız var.
  • Köle edinmek en doğal haklarıdır.
Bu kadim topluluk hakkında ileri geri konuşan KF yurttaşlarını görünce yumruklarınızı sıkıyorsanız, sizi de bu topluluğa bekleriz. Sevgi ile kalın ^^​
 
Moderatör tarafında düzenlendi:
Başka bir yere yazdığımı buraya da yazayım:
Adamlar "D"lere öyle bir koymuş ki herifleri bin sene tarla faresi gibi yaşatmış, adlarını yatağına işemiş çocuk gibi saklatmışlar.
 
Devrimcilerin adamlarına binersiniz, Adalet bekçisi olduklarını iddia edenleri altınızda çalıştırıp ayağınıza getirirsiniz ama bir yer vardır ki korkudan gelemezsiniz.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2020.
Tasarım Korsanfan V.5.5
Yukarı Çık