Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Gerçek Yüzünü En İyi Saklayan İsim

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    166
Bu konuya bayağı ekleme yapılabilir aslında.

*** Doflamingo - Joker.
*** Kuma, en iyi gizlenen adam bence. En yakın arkadaşı Iva niye Px olduğunu bilmiyor, hükumet ve denizciler devrimci olduğunu bilmiyor, Raye ben devrimciyim diyor kendini inandıramıyor, korsanlık şikibukailik ve Pxlik macerasının Dragonun emri olduğuna dair tek bir dialog bile yok, yani kendi kararı da olabilir, Dragon dağılın sonra toplanırız demiştir bu da korsan olmuştur vs.
*** Vergo
*** Hain Rosi
*** Kuro

Anket için de Tobi diyesim var, adam şebelek bir şeyken konu nerelere geldi, bayağı şaşırmıştım gerçekten.

Tobinin direkt adını bilmese de gizli işlerini farkeden biri vardı o da Itachi. :a:
Gin bu konuda cidden farklıydı be! Koca yürekli reis.

Şu 3 isim gözümde bir King Bradley etmez. Hastasıyım bu adamın.

Ama ankette kimliğini saklamaya gelince kimse Aizen'in eline su dökemez kabul etmek lazım.

@Daredewill King bradley bizim babamız, simya çemberi bizim yuvamiz.
Ben onu çözmüştüm adaş, Aizen istediği her şeyi yaptı ve başarılı bile oldu.
Naruto falan okumadım ama maskeyle ben de saklarım kimliğimi :(
O tam öyle değil, adam genç yaşında hocasıyla Vs atıyor. Tüm ninja dünyasını kandırıyor. Madara eşittir güç, maskeye biat edecek bir durum yok. Ama tabi onu da Madara yetiştirdi ve planların asıl sahibi gerçek Madara.

Ben onu çözmüştüm adaş, Aizen istediği her şeyi yaptı ve başarılı bile oldu.

O tam öyle değil, adam genç yaşında hocasıyla Vs atıyor. Tüm ninja dünyasını kandırıyor. Madara eşittir güç, maskeye biat edecek bir durum yok. Ama tabi onu da Madara yetiştirdi ve planların asıl sahibi gerçek Madara.
Aslında Madara'da piyondu. Siyah Zetsu tarafından ta en başından beri kandırılıyordu. En büyük plancı Zetsu'ydu.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık