Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Gerçek Yüzünü En İyi Saklayan İsim

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    166
Bleachi ilk izlediğimde Aizen çok farklı bir hava vermişti bana o adamın kötü olabileceği aklımın ucundan geçmemişti. Karakterin çizimi olsun hareketleri olsun gerçekten iyi rol olarak tasarlanmış bir karakter gibi duruyordu.
Aizendir diye düşünüyorum.

İyi kandırdı aizeni :)
Kandırmadı.Aizenden zanpaktosunun nasıl işlediğini öğrenmek ve intikam almak için yanında durdu yıllarca.Ama aizen onu kullandı tabi işlerini yaptırdı.Saldırdığı zamanlama yanlış gin'in,o vakitler evrim geçirmeye başlamıştı aizen.Karakura başında saldırsa belki şansı olurdu.

Kandırmadı.Aizenden zanpaktosunun nasıl işlediğini öğrenmek ve intikam almak için yanında durdu yıllarca.Ama aizen onu kullandı tabi işlerini yaptırdı.Saldırdığı zamanlama yanlış gin'in,o vakitler evrim geçirmeye başlamıştı aizen.Karakura başında saldırsa belki şansı olurdu.
Evet evrim olasılığını hesap edememesi büyük hata oldu.Ayrıca şöyle ilginç bir nokta var.Gin'in yıllarca aradığı açık bilgisini yamamoto savaş tecrübesiyle hemen buldu.Baş kaptan aynı luffye benzer kalın kafalıydı ama dövüş zekası fazlaydı.

Evet evrim olasılığını hesap edememesi büyük hata oldu.Ayrıca şöyle ilginç bir nokta var.Gin'in yıllarca aradığı açık bilgisini yamamoto savaş tecrübesiyle hemen buldu.Baş kaptan aynı luffye benzer kalın kafalıydı ama dövüş zekası fazlaydı.
Kalın kafalı evet de adamın malum reiatsu'su aşırı fazla.Ki bunu aizen de söylemişti.2 şinigami arasında ki savaş aynı zamanda reiatsu savaşı diye.O kılıcı gine soksa orada ölürdü bence.Yamaji dayandı üstüne öldürüyordu da.

Yalnız ben zehirden bahsediyom kendi zanpaktosunu.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık