Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Gerçek Yüzünü En İyi Saklayan İsim

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    166
Teach okuyucu için değil de op'takiler için şaşırtıcı olsa gerek. FMA'da Pride daha şok ediciydi. Çok oldu okuyalı Brad'in ifşa sahnesi bile aklımda değil ama o manyak veledi hala hatırlıyorum. Tobi olayı güncel okuyan kimseyi şaşırtmamıştır.

Aizen ise şok daha şoku yok.

Üye silindi 1004

Teach okuyucu için değil de op'takiler için şaşırtıcı olsa gerek. FMA'da Pride daha şok ediciydi. Çok oldu okuyalı Brad'in ifşa sahnesi bile aklımda değil ama o manyak veledi hala hatırlıyorum. Tobi olayı güncel okuyan kimseyi şaşırtmamıştır.

Aizen ise şok daha şoku yok.
Aizen, Tobi'nin yanında şaka kalır. Tobi'nin gerçek insanı insanlar kabullenmemişti. İpuçlarını bile görmezden geliyordu insanlar. Ölesiye bir kabul etmeme söz konusuydu.

Aizen, Tobi'nin yanında şaka kalır. Tobi'nin gerçek insanı insanlar kabullenmemişti. İpuçlarını bile görmezden geliyordu insanlar. Ölesiye bir kabul etmeme söz konusuydu.
Kabul edip etmemeleri ayrı mesele. Neticede haberleri vardı. Şaşırma değil de hayal kırıklığı yaşadılar, diyelim. Nayır nolamaz şok oldum şok dememişlerdir diye umuyorum :D

Zetsu bence. İlla One Piece için konuşursak da Cp9 derdim. Adam gerçek kimliğini saklama derken kişilik özelliklerinden, nasıl biri olduğundan bahsetmiş. Siz ise Dof, Croco falan diyorsunuz. Alemsiniz vallaha. :(

Üye silindi 1004

Dof gibi bir karaktersiz neden kendini gizlesin? Orta yerde denizci korsan demeden milleti kesip üstlerine oturmuş adam. Sakladığı hiçbir şey yok Dof'un.

Tobi'nin Obito olduğu çok belliydi. İnsanlar seriden sıra dışı şeyler beklediği için inanmak istemiyorlardı. :artiz:

Tobi'yi ve Bradley'i bilmiyorum , izlemeden yorumlamayacağım .Teach bana göre hiç de gerçek kimliğini gizlemedi . Şu an için beni kısmen de olsa şaşırtabilen Aizen demek istiyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık