Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Gerçek Yüzünü En İyi Saklayan İsim

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    166
Bu konu yakınlarda aklıma geldi ilginç olacağını düşündüm.Aslında güç için açacaktım fakat kişilik olmasında karar kıldım muhtemelen bu konuda ikisi de konuşulabilir.Şu an az seçenek var ama sayısı isteklerle artabilir.Yine de anketi sonradan açmayacağım çünkü o zaman daha az oy kullanılıyor.Oy değiştirme olacak.

Marshall D. Teach

Marshall D. Teach (Māsharu D. Tīchi), daha çok Karasakal olarak bilinen biridir. Teach, Karasakal Korsanları'nın Amiral'idir ve aynı zamanda bir Yonko'dur. Eskiden eski Beyazsakal Korsanları'nın ikinci tümenine bağlıydı. Ancak Yami Yami no Mi uğruna 4. Tümen Komutanı Thatch'ı öldürünce tayfadan ayrılmıştır. Bu olaydan sonra peşine düşen 2. Tümen Komutanı Portgas D. Ace'i de yenmiş ve onu Denizciler'e teslim ederek Shichibukai unvanını almıştır. Sahip olduğu unvanı Impel Down'a sızmak için kullanmış, planında başarılı olduktan sonra bu görevinden istifa etmiştir.

Teach sırf yami yami meyvesi için yıllarca beyazsakalın gemisinde kalmış gerçek kişiliğini herkesten gizlemiştir.Gücünü de büyük bir özenle saklamış öyle ünlü bir gemide ödüle sahip olmadan kalmayı başarmıştır.İstediği meyveyi bulunca kötü tarafını göstermiş ve arkadaşını öldürerek kaçmıştır.

Aizen Sousuke

Sōsuke Aizen, Bleach adlı seride yer alan karakter. Kılıcı ile illüzyon yaratabilir ve karşısındakinin 5 duyu organını kendi lehine kullanabilir. Eskiden Soul Society'de 5. takımın kaptanlığını yapmıştır.

Aizen gücünü ve kimliğini o kadar iyi gizliyordu ki yıllarca yardımcı kaptanlık yapmasına rağmen ondan kimse şüphelenmedi.Yine kaptan olduğunda etrafına son derece iyimser bir portre çizmiştir.Kidou baş şefi onunla karşılaştığında yüksek seviyedeki kidou saldırısını bir yardımcı kaptanın bu kadar kolay karşılayabilmesi karşısında şok olmuştu.

Tobi

Tobi Akatsuki örgütüne sonradan katılan üyelerden biridir.Kimliğini ve gücünü çok iyi gizlemeyi başarmıştır.Öyle ki Uchiha Madara olduğunun düşünülmesini sağlayacak kadar kamufle olmuştur.Bunu o kadar iyi yapmıştır ki Uchiha İtachi gibi birisi onu yenebilecek seviyede olmasına rağmen bunu bizzat denemeye kalkışmamıştır.

King Bradley

King Bradley Fma serisinde koca bir ülkenin liderliğini yapıyordu.Ülkeyi sorunsuzca yönetir ve sevilirken arka planda Father denilen güce hizmet eden bir homunculustu.Ve bu hizmet için yaptığı görevleri imajını herhangi bir şekilde bozmadan uzun süre yerine getirdi.

Hocam Bradley ve Aizen arasında kaldım ikisini de düşünemedim şok oldum hatta diğer seçenekler gene bir nebze ama bu ikisi tam şok etmişti

Beni etkilemesi açısından Führer diyorum ama forumda en çok zorlandığım anket olabilir. Teach diğerlerine nazaran biraz hafif kalmış. Onunki pek kimlik gizlemek gibi gelmiyor bana. Diğerlerine nazaran biraz daha önümüze düşerse bakarız tadında yaşıyordu sanki. Diğerleri planlarını ilerleterek saklanıyorlar.

King Bradley'e hiç girmeden diğer üçü hakkında değerlendirmede bulunacağım. Çünkü diğerleriyle mukayese edilemez, benim nazarımda. Zira yanlış hatırlamıyorsam yaratıcısının planlarını uyguluyordu.
Tobi çocukluğundan bu işin içine giriyor ve bulunduğu grup baştan beri yanlısı olduğu grup. Bu yüzden kimlik saklama onun için pek büyütülemez.
Ancak Aizen ve Teach'in durumları bu ikiliden farklı. Yılların planını yapıp nakış nakış işliyorlar, gelişmelere göre duruma uygun strateji kuruyorlar; yüzlerine yerleştirdikleri maskelerle Aizen bir sefer, Teach iki sefer dahil oldukları grubu aldatıyor.
İkisini denk görsemde Teach'i sevdiğim için oyumu ona veriyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık