Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sivil katliamlarına rağmen iki yılda sadece 100 milyon ödül artışı yaşamış. Tamam ödül her şey değil ama demek ki Dof'u indirmek kadar önemli bir şeyler yapamamış.
Law Lord olduğunda 400/400+ idi. Lordluktan atılınca 440 belly oldu. Yani Savaş Lordu olmaya layık görülen adam 440 iken önemli bir şey yapmamış (senin tabirinle) Kid yine önde 470 Bellyle. Luffynin zaferinde kendisine eşit pay verildi ve öyle 500 oldu.

Law Lord olduğunda 400/400+ idi. Lordluktan atılınca 440 belly oldu. Yani Savaş Lordu olmaya layık görülen adam 440 iken önemli bir şey yapmamış (senin tabirinle) Kid yine önde 470 Bellyle. Luffynin zaferinde kendisine eşit pay verildi ve öyle 500 oldu.
İki yıl boyunca dövüşten dövüşe koşan bir adamın ödülünün 470 olması normal mi ? Kek adasında bütün işi Luffy yapmasına rağmen Sanji'nin ödülü 150 milyon artmıştı

Kidd'de de Kralın hakisi var. Bu daha büyük ödül artışı sağlar :D
Hem Sanji'nin ödülü 170 milyonken de Germa'dan olduğu biliniyordu
Tüm Kekte birinin ödülü artıcaksa Brook olurdu o Ödülü biz arc sonu gördüğümüzden Tüm Kekten sonra çıktığı anlamına gelmiyor bana kalırsa Bege kendisini çağırdığında öğrenildi. Dressrosadaki Sadece Canlı meselesinde bilinseydi Vinsmoke Sanji yazardı.

Olay seyrinin bir dökümünü yapalım.

-Kaido'nun kelle 20 yıldır gitmiyor dendiğinde Zoro gösterildi.
-Çok şakacısınız ya. Zoro, tek yer öyle bir şeyi kendisi bile hayal etmez.

-Zoro'ya Kaido'yu kesen tek kılıç olarak bahsi geçen Enma verildi.
-Çünkü komutanları ancak ve ancak Kaido kesen kılıç verilirse bir ihtimal kesebilir o yüzden, ne sanıyorsunuz başka ?

-Kaido, Oden kadar güçlü bir samurayın gelmeyeceğinden bahsediyor, Zoro bu konuda onu yanıltabilir.
-Zoro, size kalsa tanrı zaten :artiz:

-Zoro, Luffy'i görünce Kaido ile dövüşmeye gidelim dedi.
-Zoro gidelim diyor ama oraya kadar gidemez, gidelim derken de yanında geleyim diyor Kaido'ya dalacak değil ya.

-Zoro'nun hedefi Kaido'ymuş onu keseceğini söylüyor.
-İşte daha önce kesilen yerden birazcık keser fazla abartmayın

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Şimdiye kadar bunlar gerçekleşti bakalım gelecek bölümlerde olay nerelere gidecek :hhh:
Göndermeler hep vardı. Sadece Oda'nın kavaslık yapması korkutuyor. :(

Şurada da güzel bir nüans var. Enma'yı evcilleştirilebilen tek kişi Kozuki Oden'di, Kozuki Oden gibi bir samuray asla görmeyeceğiz. ;)

@Alpamis bu arada sen demişsin Brook - Zoro laflarıyla ilgili birşeyler.

O konuşma Zoro'da h.haki olduğunun kanıtı olabilir.Çünkü aynen şuna benzer :

Brook : Kanka sen mi yaptın bunu ?
Zoro : Yok be olum tamam bende var da ben kullanmadım ben değildim.

Balıkadam adasında Luffy 100 bin kişi bayıltınca da garip konuşuyor Zoro.Bende varken sende olmasaydı bu nasıl kaptan derdik iması var orada bence.İyi ki varmış sende de yoksa çok komik olurdu kaptanım olman gibisinden konuştu sanırım.

@Alpamis bu arada sen demişsin Brook - Zoro laflarıyla ilgili birşeyler.

O konuşma Zoro'da h.haki olduğunun kanıtı olabilir.Çünkü aynen şuna benzer :

Brook : Kanka sen mi yaptın bunu ?
Zoro : Yok be olum tamam bende var da ben kullanmadım ben değildim.

Balıkadam adasında Luffy 100 bin kişi bayıltınca da garip konuşuyor Zoro.Bende varken sende olmasaydı bu nasıl kaptan derdik iması var orada bence.İyi ki varmış sende de yoksa çok komik olurdu kaptanım olman gibisinden konuştu sanırım.
:D O konuşma yok be oğlum nerden olsuna da gidebilir.:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık