Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Pica komedi unsuru adamdı ya. Dof'un komutanlarından bir halt olmaz. ID'nin müdürü kim bunlar kim ya :hhh:

Onu gördüm zaten o ayrı kafa. Dof Big Mom'ı alır diyen var ne diyelim onlara.
Magellan denen heriften gram haz etmem ama Dof'un ekibini 5 dk olmadan bitirecek çapta biri.Dof-Linlin konusu bu son olan rezilliklerden sonra açıldı diye hatırlıyorum :D

Ondan kasıt Snack ise çok güçlü bir adam olsa Urouge onu yenmezdi.Karşılaştırılamaz değil yani.Üst yöneticiler orta - düşük seviye nova ayarı var.Mesela Killer Pica’yı alamazdı bence.Zoro golem kesince ağzı açık kalan birçok karakter oldu.Bartolomeo vs hepsi de güçlü isimler.
Şu güzel bir sayfa mesela. Chinjao gerçi daha çok Luffy'i övüyor; ''Garp'ın torununun sağ kolu'' diye' ama olsun. Dof'un tayfası bence genel olarak küçük görülüyor. Adamları kesinlikle çöp değil, itin bir tarafına sokmaya gerek yok.

Şu güzel bir sayfa mesela. Chinjao gerçi daha çok Luffy'i övüyor; ''Garp'ın torununun sağ kolu'' diye' ama olsun. Dof'un tayfası bence genel olarak küçük görülüyor. Adamları kesinlikle çöp değil, itin bir tarafına sokmaya gerek yok.

Fabrikayı zoro mu halletmişti unutmuşum bunu.Zoro’nun rakibi diye büyütüyorlar dediler ama oradaki filonun Kinemon gibi adamların tepkisini es geçtiler.Basit birşey olsa güler geçer bu adamlar değil mi mantık var.

Fabrikayı zoro mu halletmişti unutmuşum bunu.Zoro’nun rakibi diye büyütüyorlar dediler ama oradaki filonun Kinemon gibi adamların tepkisini es geçtiler.Basit birşey olsa güler geçer bu adamlar değil mi mantık var.
Yok Zoro değildi.

MEsela ben Oven, Daifuku gibi isimlerin Vergo ve Pica'yı yeneceğini düşünemiyorum. Yenebileceklerini gösteremediler. Yenseler bile kolay bir dövüş olmaz.

Dofun komutanlarla kapışabilecek tek adamı vergoydu. Diğerleri işlevseldi ama güçlerini de abartmamak lazım. Sağlamlığını övdüğünüz pica nın taşları g3e kurabiye gibi dağılıyordu. Perospero sıcaklığından dolayı red hawka eridi g3 peronun şekerine bişey yapamadı. Cracker g3e güldü geçti zaten. Ha dof tayfası şu yönden yonkou tayfalarına benziyordu, kaptanları ile tayfa arasında çok güç farkı vardı. Yoksa işlevsellikleri sayesinde dofa zaman kazandırmaktan başka bir işe yaradıkları yok.

Dofun komutanlarla kapışabilecek tek adamı vergoydu. Diğerleri işlevseldi ama güçlerini de abartmamak lazım. Sağlamlığını övdüğünüz pica nın taşları g3e kurabiye gibi dağılıyordu. Perospero sıcaklığından dolayı red hawka eridi g3 peronun şekerine bişey yapamadı. Cracker g3e güldü geçti zaten. Ha dof tayfası şu yönden yonkou tayfalarına benziyordu, kaptanları ile tayfa arasında çok güç farkı vardı. Yoksa işlevsellikleri sayesinde dofa zaman kazandırmaktan başka bir işe yaradıkları yok.
Peros'a hakisiz g3 kullandı ya. Amande rahatlıkla kesiyordu bu şeker duvarını. :hhh:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık