Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sanji gibi zekasını da kullanmıyor. Bir Luffy değil evet ama bir Sanji'de değil. İlk kes sonra sorgula şeklinde düşünüyor karakter.
Hmm... Neden Sanji kadar zeki olmak zorunda olsun? Mesela ne Sanji ne de Usopp, Nami kadar zeki değil. Direkt Oda'nın açıklaması bu. :/

İlk önce kes sonra düşün diyen adam bunu düşünmezdi. Veyahut Robin olayını tartıştıkları kısım var. Önce dalalım diyen adam onu da düşünmezdi.

Benim aklımda hep kılıç taşıdığı için sorun olmuş diye kalmış. Ki ortada bir katil muhabbeti falan da vardı. Eee bizim yeşil öküz de belinde 3 tane kılıç taşıyınca ben buradayım diye bağırmış.
Demedilerse onların sorunudur. Zoro kılıcımı bırakmam demesine rağmen başkentte göndermeleri ayrı bir mallık olur. Gerçi Kin'emon, Yasu'nun planını bile yanlış anlamış birisi. :D Oun sayesinde karşı plan yapabildiler ama olsun. xd

Hiç zarar görmeyen; kesilemeyen, delinemeyen... bir vücudun olsa sonra bir gün salak bir samuray gelip seni terayağı keser gibi kesse travma yaşarmısın, yaşamaz mısın?

Ne ondan önce ne de ondan sonra bedeninde hiç kimse yara açamamış, bu ciddi bir travma sebebi değilse ne olabilir? :d
Salak bir samuray dediğin kişi oden knk

Demedilerse onların sorunudur. Zoro kılıcımı bırakmam demesine rağmen başkentte göndermeleri ayrı bir mallık olur. Gerçi Kin'emon, Yasu'nun planını bile yanlış anlamış birisi. :D Oun sayesinde karşı plan yapabildiler ama olsun. xd
Nasıl onların sorunu yaw.d
Yolda birileri illa bir şeyler demiştir. Bizim keko canımı alın kılınçlarımı almayın kafasında olduğu için diyecem sonra enma geliyor aklıma bir gülme tutuyokraskjfşlasdjf
Neysem.

bunun nedeni galiba dışarıya kapalı ve fazla batıl inanca sahip oldukları için olabilir :D
Kaidonun Wanoda olduğunun bilinmesi yeter bence. Kaido orda napıyo diye düşünmeye gerek mi var yav. Belanın teki senin dostunun ülkesinde. WBnin kardeşim dediği adamı sattığını anladığımda benim gözümde bi kaç kulvar düşmüştür...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık