Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kata'da Luffy'nin Carmel'in parçalanmış fotoğrafını Big Mom'a göstermesine izin verdi. Kusur arayacaksak herkeste var, King'i tek bir sahneden eleştirmek mantıksız bana göre. K.Haki zaten sakin bir anda iken çalışan bir şey, orada adamlar içmiş eğlenmiş karşılarına birden Dokuz kın çıkıyor tabii orada ne yapacaklarını şaşırlar. Aynısını Big Mom korsanlarında da gördük krizi çok mu iyi yönettiler?

Ayrıca King Big Mom'ın da içinde bulunduğu tayfayı şelaleden aşağıyı düşürmüş biri. Demek ki Big Mom dahil orada bulunan tüm korsanlar da vasıfsız oluyor King'i engelleyemediği için. Şelaleye dik tırmanıyorlarmış ondan düşürebildi falan derler ama koskoca Yonko'nun ne olursa olsun karşılık vermesi lazımdı orada.
Bm tayfası zaten aşağıda bahsettiğin şeyden ötürü yerin dibine gömüldü.Kata resmi göstermesine elinden geldiğince izin falan vermedi bu arada.Adam Luffy'yi yakaladı Jinbei,Bege,Pedro üçlüsünü geçip,Luffy meyvesini kullandı onu da engelleyemesin bir zahmet.King gibi kılıç ustasının kılıcının vurulmasına sonradan tepki vermesiyle bunun alakası yok pek.Adam bariz bir şekilde farkında olduğu olaya tepki veremiyor.

Arc'ın diğer yarısının boss'u kim ? Kraker de lütfen :D.
Arc'ın bluenosu Cracker,denizcileri dövme olayı=çay partisi+kovalama sahneleri,Lucci dövüşü=Kata dövüşü.Lucci dövüşünün altyapısı falan da daha sağlamdı ama.

Bm tayfası zaten aşağıda bahsettiğin şeyden ötürü yerin dibine gömüldü.Kata resmi göstermesine elinden geldiğince izin falan vermedi bu arada.Adam Luffy'yi yakaladı Jinbei,Bege,Pedro üçlüsünü geçip,Luffy meyvesini kullandı onu da engelleyemesin bir zahmet.King gibi kılıç ustasının kılıcının vurulmasına sonradan tepki vermesiyle bunun alakası yok pek.Adam bariz bir şekilde farkında olduğu olaya tepki veremiyor.

Arc'ın bluenosu Cracker,denizcileri dövme olayı=çay partisi+kovalama sahneleri,Lucci dövüşü=Kata dövüşü.Lucci dövüşünün altyapısı falan da daha sağlamdı ama.
G4'ün gücünün yetmediği Blueno. Adamın arc bluenosu oluşu bile bir farklı. Kraker>Smoothie

Niye elinden kaçırmış o zaman King ? Ya da neden Perospero belki edecek adam tarafından gafil avlanmış ya da Kawamatsu tarafından ? King''in ağırlığı Kata etmez.Anca İzo deyip şaşırsın o.
Şimdi bu tarz şeylere girecek olursak işin içinden çıkamayız. Bu seride Sengoku Luffy'yi parçalarına ayırması gerekirken hiçbir halt olmadı. Bunun gibi 100 tane örnek var. Senin King için verdiğin örnekler de 9 Kın yılların intikamını alsın ya da almaya teşebbüs etsin diye oluşmuş şeyler. Aksi halde 9 Kın Canavar Üçlü varken Kaido'ya yaklaşamaz yaklaşsa bile topyekun bir saldırı yapamaz birkaçı engellenirdi. Mangaka okuyucuya, 9 Kın 20 yıl boşuna beklemedi demek için böyle bir olay çizdi. Buna farklı anlamlar yüklemek geleceğe yönelik ölü yatırımlardır. Zamanı gelince King'in nasıl bir canavar olduğunu göreceğiz zaten.

King umarım Impel Down'un eski müdürü çıkar. Görünüşü falan bana hep ID'yi hatırlatıyor. Ayrıca bu adam da işkence seven deli bir psikopatmış Shiryu buna çekmiş olabilir o da zevkine mahkum öldürüyordu. Tek kılıç stilini de King'den öğrenmiş olması muhtemel :)

King umarım Impel Down'un eski müdürü çıkar. Görünüşü falan bana hep ID'yi hatırlatıyor. Ayrıca bu adam da işkence seven deli bir psikopatmış Shiryu buna çekmiş olabilir o da zevkine mahkum öldürüyordu. Tek kılıç stilini de King'den öğrenmiş olması muhtemel :)
King gibi giyenenlerden korkucan. Hepsi güçlü karakterler. Böyle giyinen başka karakter var mı?

King
Shiryu
Magellan
Who's who da benziyor biraz.

Ana karakterin babasını seviyon la ondan daha garantisi mi var? :D Oda'nın ana karakterine acımadığı da ortada iken biz garantici oluyoz.:D Dragon'un at hırsızı olduğu zaten su götürmez bir şey.:D Onunla g4'ü sevip sevmemeni bir kefeye mi koyacaz.:D Bana göre g4'te baya korkunç oluyor beğeniyorum açıkcası.:D

Luffy zeki ama aptal.:D
Muhabbet efsane olmuş. :D Ana karakter fanlığı değil 300 bölümde bir gözüken karakter de değil.En zor fanlık Doffy fanlığı neler çektiğimi bir ben bilirim. :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık