Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bonneyi bırakma nedeni nedir sence bana sordun da cevap bulamadım :D

Kelepçesi de var yani kaçamaz sanırım
Dünya Hükümetiyle ilgilidir de, Akainu'nun neden bu yüzden korkuyor?

Bonney'nin tanıtım konusuna bunu yazmıştım. Kuma'nın kızı olmasını bekliyorum. Dünya hükümeti ve Akainu bu hikayenin neresindedir onu bilemiyorum. :/

Bonney'le ilgili bazı detaylar var. Hatta Bonney'nin gerçek kimliğiyle ilgili bir ip ucu bile olabilir.

Bonney'in en sevdiği yemek olan Margherita Pizza’nın ismi Savoylu Margherita'dan gelmektedir. Kendisi Umberto I ile evlenmiş ve o öldükten sonra Queen Dowager (Dul kraliçe) olarak otorite sahibi olmuştur. Belli zamandan sonra geri çekilerek ''kraliçe'' unvanını gelinine bırakıyor.

One Piece’te ise Margherita’ya benzerlik gösteren Sorbet krallığının kraliçesi Conney var.

Bonney korsan olarak isim yaparken Conney ülke yönetiyordu. Bonney iki yerde olamayacağı Conney olması bana göre imkansız.

Bu yüzden hikayedeki gelin ya da popüler seçenek olan Kuma'nın kızı olması daha olası.

Seriden seriye eserden esere değişiyor benimkisi. Berserk spoilerı ya da Jojo spoilerı yesem ağlarım sinirden. One Piece spoilerı yiyince ehhh ne güzelmiş oluyorum.
Şu an sadece üç seri takip ediyorum. One Punch Man, Shingeki no Kyojin ve One Piece. Üçünden de spoiler yesem yada yemesem bir fark olmuyor benim için. Benim için sonuç değil olayların işlenişi önemli.

*** Cevabı göndermeyi unutmuşum :D.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık