Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Seriden seriye eserden esere değişiyor benimkisi. Berserk spoilerı ya da Jojo spoilerı yesem ağlarım sinirden. One Piece spoilerı yiyince ehhh ne güzelmiş oluyorum.
Şu an sadece üç seri takip ediyorum. One Punch Man, Shingeki no Kyojin ve One Piece. Üçünden de spoiler yesem yada yemesem bir fark olmuyor benim için. Benim için sonuç değil olayların işlenişi önemli.

*** Cevabı göndermeyi unutmuşum :D.

1 yerken 100 vurup yenilen adam

@Miyata Ichirou yediğinden 100 kat fazlasını vurdu. Gücü yetmiyorsa napalim :d

Hani bir insan dayak atarak nasıl kaybeder
Karşısındaki adam base haliyle bile antik zoan meyvesi yemiş adamın bile 2 darbede yerde tatlı sayıkladığı yerde Linlin tanklıyor ondandır.G4üyle de Dof'u ada turuna çıkarıyordu belki ondandır kenks xd.Burdan ekmek çıkmaz sana :(

1 yerken 100 vurup yenilen adam

@Miyata Ichirou yediğinden 100 kat fazlasını vurdu. Gücü yetmiyorsa napalim :d

Hani bir insan dayak atarak nasıl kaybeder
Şöyle düşün mesela Marco ile kapışıyor tahmin edemeyeceğimiz kadar da çok dövüyor ama belli bir süre geçince o kafasının içinde dolaşan tilki ortaya çıkacak, bu eleman tüm bunlara katlanabiliyorsa anamı da dövebilir :eek: İşte o andan sonra hiçbir şeyin önemi yok Kata yenilmeye mahkum.

O yüzden isterse Shiryu ile dövüşsün isterse Dof ile dövüşsün isterse Marco ile dövüşsün, etkinliğin sonu hep aynı bitecek :ehe:

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2020.
Tasarım Korsanfan V.5.5
Yukarı Çık