Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
  1. Benim bahsettiğim şey teklemek değildi. Yere göğe sığdıramadığınız önce Kingi devirip sonra Kaidoyu kesçeğini iddia ettiğiniz Zoronun aldığı yara ortada. Bahsedilen iddiaları yapabilecek adam o kadar derin bir yara almaz. King ya da Queen o duruma düşer miydi acabaaa
  2. Hikaye herkesin hayallerinin gerçekleşmesi üzerine gidiyor değil mi? Buna dayanarak dediğim şeyde hiçbir saçmalık yok. Potansiyali beklentiden dolayı yorumladığımı zaten kendim de yazmışım. Düzgün oku.
  3. Ütopik olan ve 3 5 trollün savunacağı şey için benim için daha çok umut vaadettiğini söylemişim. Sebebi de gayet ortada. Bakınız Ultiye teki. Ortalıkta dolanıp kan içinde kalan biriye Uçan Altılıyla karşılaşan biri doğal olarak böyle geliyor. Üstelik mangada Yamato Kaido benzetmesi de var.
  4. Çocukluğundan beri tek başına yaptığı çalışmanın Grand Lineda yetmediği ortadaydı. Zaten Yeni Dünyada şansları olmadığı için 2 yıl çalışmadılar mı? Diğer taraftan Yeni Dünyada gerçek gücün içinde büyümüş olan biri var. X kişisi Oden olmak istiyorum diyor. Bunun derecesi Momoya oğlum demesiyle bile belli. Odenin babasını kesecek kadar güçlü olduğunu az çok biliyorsa tabiki çalışmıştır. Çalışmaması mantık hatası değil mi? Oden olmak istiyorum ama Oden olabilecek gücğm yok diye ağlayacak mı? Hahah
  5. Momoya oğlum diyen biri Oden gibi güçlü olmak istemeycek mi? Peki.
Lütfen yazdığıma tekrar bakıp kaç kere benim için, ben, benim gözümde kullandığıma bakar mısın? Savaşını net olarak görmediğimiz kişileri beklentiye, bulunduğu ortama, hedefine ve karşılaştığı kişilere göre kıyaslıyoruz değil mi? Luffynin tek atamadığı ve güçlü dediği Ultiye tek attı mı? Attı. Beklentiyi yüksetmek için yeterli bir sebep
Sana Zoro'yu anlatacak sabır ve enerjim yok. Şu saatten sonra X karakteri Zoro'dan güçlü olarak göstermen için elinde külliyat olması gerekir uyduruk argümanlar değil. Şimdilik bunu bilmen yeterli. Gerisini arc içinde göreceğiz zaten.

Bu arada Yamato Zoro'dan güçlü çıksın 2 hafta banlattırırım kendimi. O kadar eminsen gel buyur.

Sana Zoro'yu anlatacak sabır ve enerjim yok. Şu saatten sonra X karakteri Zoro'dan güçlü olarak göstermen için elinde külliyat olması gerekir uyduruk argümanlar değil. Şimdilik bunu bilmen yeterli. Gerisini arc içinde göreceğiz zaten.

Bu arada Yamato Zoro'dan güçlü çıksın 2 hafta banlattırırım kendimi. O kadar eminsen gel buyur.
Sonucu kabul edebilirim bunu diyorsan olur. Benim için sorun yok.
2. Zoro vs Yamato iddiam hayırlı olsun o zaman

Zoro daha Killerı rahat rahat yenemiyorken Yamato Ultiyi tekliyordu. Zoro ne kadar dünyanın en iyi kılıç olmayı istiyorsa, Yamato da o kadar Oden olmak istiyor. Ki Odenin Kaido üzerindeki etkisi bariz belli. Herif dayak yiyip yiyip Oden kadar değlsiniz diyor. Zoronun hedefinin daha yüksek olduğunu ve eğer Yamato ölmezse ilerleyen zamanlarda Zoronun daha güçlü olacağını ben de kabul ediyordum. Ama uzun zamandır hiçbir icraatı olmayan Zoro şuan benim için Yamato kadar umut vaadetmiyor. Ben Yamatoyu Luffye çok daha yakın olarak görüyorum. Hem büyüdüğü ortamdan hem babasından hem de uzun zamandır var olan hedefinden dolayı. 20 yıldır Oden olmaya çalışan biri ve doğru düzgün sadece 2 3 yıldır çalışan biri şuan benim gözünde aynı değil.
Killer dediğin adamı neden küçümsüyorsun? Her halükarda Ultiden güçlü birisidir. Ulti Nami yada Usopp'a meze olacak birisi kaldı ki Supernovayla karşılaştırılsın.

Killerı küçümsemekten ziyade Zoroya sitem. Kingi devircek adam Killerla bu kadar uğraşacaksa işimiz iş
Bir de Yamato'nun 20 yıldan fazla çalışması Zoro'dan daha güçlü olacağına anlamına gelmiyor, aynı şeyleri Luffy'nin rakiplerinde de gördük. East Blue'dan yeni fırlamış Luffy 20 yıldan fazla korsanlık yapmış Shichibukaileri yeniyor, CP9 tarihinin en ölümcül insanı Lucci bu Luffy'e yeniliyor ki Lucci çocukluktan beri ağır eğitim alan birisi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık