Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üye silindi 5781

Bana Zoro-Sanji tartışmasında Zoronun 1 tık daha güçlü olduğnu soylememe rağmen laf atan adamların diğer konulardaki tartışmalarını görünce rahatladım.
Çünkü o kadar emin konuşuyorlardı ki kendimden şüphelenmiştim.
Meğerse seriyi okumamışlar , picayi yc3 yc4 yapmışlar.
Kalite farkı çok belli burda.
Perospero Picadan korkarmış yorumu da ayrı komikti @OnePieceFanı .
Chopperdan korkuyor dediğin adam Kingten de korktu Marcodan da.Şimdi ikisine de racon kesiyor , onu napcaz :/

Pedro'nun dinamit saldırısına kol veren adam Pica'yı o formda yener mi demem lazımdı? ( Bak direk kolunu verdi adam ) . Bazı arkadaşlar şey sanıyor heralde Perospero tek tekmesiyle GOLEM PİCA'YI yere yapıştırır üstünede BEN 700 MİLYONLUK ADAMIM sen kimsin çeker? Geçiniz o iş yaş bu mangada.

Laf atacağınıza biraz düşünün öyle cevap verin, te allam.

Bana göre Karasakal'ın tayfası Canavar ve Kızıl Saç Korsanlarından bir tık önde.
Evet bende dicektim onu. Karasakalın tayfasında şuan ID mahkumları+Kilit meyveleri olan adamlar var. O ID mahkumların her biri en az YC3 edecek seviye ki daha fazlası eder. Laffitte var mesela adamda bilinmeyen bir zoan var, gizlice bir yere sızabiliyor, hipnoz edebiliyor. Adamlar en iyi meyveleri toplamışlar.

Pedro'nun dinamit saldırısına kol veren adam Pica'yı o formda yener mi demem lazımdı? ( Bak direk kolunu verdi adam ) . Bazı arkadaşlar şey sanıyor heralde Perospero tek tekmesiyle GOLEM PİCA'YI yere yapıştırır üstünede BEN 700 MİLYONLUK ADAMIM sen kimsin çeker? Geçiniz o iş yaş bu mangada.

Şekeri sert ama. Yener demiyorum ama bir süre tutabilir bence Pica'yı.

Üye silindi 5781

La olm senin yorumlarin niye boyle?
Bi kere bir yerde yanlışın var .ben perospero eforsuz yener demedim Perospero picanın içinden geçer dedim. Ödül vesaire umrumda değil Pica'nın işe yaramaz bir villian olduğunu gördük Dressrosada. Meyvesi her ne kadar güçlü ve büyük olsa da ne kadar büyük olursa olsun o kadar da yavaş oluyor saldırıları.
Perospero gibi bir adam bunu çalım manyağı yapar her anlamda.
Perospero Big Mom Korsanlarinın hali sahada 10 numarasıdır , görev adamıdır.Pica da tiz sesiyle bizi güldüren Mr 5. ten farksız bir geçiş villian'ı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık