Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kaybettiği dövüşlerin bir çoğunu sonradan kazandı zaten. Lucci'de kazandı, Crocodile'da kazandı, Moria'da kazandı. Yani Luffy'nin galibiyeti için mutlu olmanın "Aha Goku dövüş kazandı" diye mutlu olmaktan pek bir farkı yok. Magellan, Kizaru ve Kuma ise dokunabilseydi onlara karşı da kazanabilirdi. Dokunamıyordu ama.
Sen çok farklı bir konudan bahsediyorsun benim bahsettiğim şeyle çok alakası yok. Kazandığı dövüşlerde Enel ve Bellamy haricinde Luffy ölümün kıyısından dönmüş, yataklara düşmüş adam. Böyle Luffy'nin galibiyeti için mutlu olmak yersiz edebiyatlarını doğru bulmuyorum. Hele ki Magellan, Kizaru, Kuma gibilerine dokunsaydı kazanabilirdi demek :oops: Umarım trolliyorsundur xd

Sen çok farklı bir konudan bahsediyorsun benim bahsettiğim şeyle çok alakası yok. Kazandığı dövüşlerde Enel ve Bellamy haricinde Luffy ölümün kıyısından dönmüş, yataklara düşmüş adam. Böyle Luffy'nin galibiyeti için mutlu olmak yersiz edebiyatlarını doğru bulmuyorum. Hele ki Magellan, Kizaru, Kuma gibilerine dokunsaydı kazanabilirdi demek :oops: Umarım trolliyorsundur xd
Peki.

Doff'un Mera Merayı ele geçirdiği gibi, Koca Ana'nın meyvesini kazandığı gibi. :/

Patates olan BB de sonra kalkıp MF'ye yumruk falan sallıyordu. 5 amiral bir tomar denizciye karşı bu benim çağım diye haykırıyordu. :/
Elinde meyve kitabı olan Teach, Doflamingo'nun da geniş yer altı bağlantıları olduğu biliniyor. Teach'in yanındaki kafasızların meyve toplamakla bulmakla falan pek alakaları yoktu. Şimdi de ne biliyorlarsa Teach sayesindedir.

Ben Teach patates oldu falan mı dedim abi nasıl bir tepki bu. Patates falan diyen sensin Sakazuki için. Ama Teach Sakazuki'nin performansının kırıntısını gösteremiyor Newgate karşısında. Hem de Sakazuki'nin iki tane magma darbesi ile zayıflattığı Newgate'e karşı bir şey yapamıyor Teach.

Elinde meyve kitabı olan Teach, Doflamingo'nun da geniş yer altı bağlantıları olduğu biliniyor. Teach'in yanındaki kafasızların meyve toplamakla bulmakla falan pek alakaları yoktu. Şimdi de ne biliyorlarsa Teach sayesindedir.

Ben Teach patates oldu falan mı dedim abi nasıl bir tepki bu. Patates falan diyen sensin Sakazuki için. Ama Teach Sakazuki'nin performansının kırıntısını gösteremiyor Newgate karşısında. Hem de Sakazuki'nin iki tane magma darbesi ile zayıflattığı Newgate'e karşı bir şey yapamıyor Teach.
Eyvallah hocam. Seviyeli, eğlenceli bir tartışmaydı. Ben yoruldum vallaha. :(

Teşekkür ederim tartışma için. :sapkali:

Wano öyle bir hal aldı ki adada en güçlü kişi,Big mom ile Kaido bu kesin ama gerisini sıralamak oldukça zor Yamato'sundan,Marco'suna,King'ten Luffy'sine kadar bir çok kişi var.
Wano'da olanlardan bir güç sıralaması yapsanız ilk on nasıl olurdu acaba ?

Wano öyle bir hal aldı ki adada en güçlü kişi,Big mom ile Kaido bu kesin ama gerisini sıralamak oldukça zor Yamato'sundan,Marco'suna,King'ten Luffy'sine kadar bir çok kişi var.
Wano'da olanlardan bir güç sıralaması yapsanız ilk on nasıl olurdu acaba ?
Kido-Bm

Luffy

Marco-King

Kid

Queen

Jack

İnu-Neko

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık