Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffy G4'e geçmeden de Sanji'nin içinden geçer. Sanji'nin hızı yüzünden dövüş uzar sadece. Luffy bırak hali hazırda kendinden güçsüz adamlara yenilmeyi, rakibi daha güçlü olsa dahi seviyeleri arasında uçurum yoksa yener rakibini. Arc içerisindeki sulu muhabbetlerden değil ölümüne dövüşlerden bahsediyorsak tabi.

Animede de sesi değişmeyen kimse kalmayacak bu gidişler önüne gelen ölüyor Jinbei in ilk seiyuu su da 2010 da intihar etmiş, yeni öğrendim.

İlk seiyuusu dediğiniz iki yıl önceki mi, nereye kadar seslendirmiş? Niyeyse farklılık anımsayamadım Jinbei`de.

Luffy G4'e geçmeden de Sanji'nin içinden geçer. Sanji'nin hızı yüzünden dövüş uzar sadece. Luffy bırak hali hazırda kendinden güçsüz adamlara yenilmeyi, rakibi daha güçlü olsa dahi seviyeleri arasında uçurum yoksa yener rakibini. Arc içerisindeki sulu muhabbetlerden değil ölümüne dövüşlerden bahsediyorsak tabi.
+1

Ben arttırarak G4'süz Lucci dövüş sonu haline gelse bile Zoro'yu da alabilir diyorum.
Ölümüne bir dövüş olur Luffy dövüşten haki canavarı olarak çıkar. :a:

+1

Ben arttırarak G4'süz Lucci dövüş sonu haline gelse bile Zoro'yu da alabilir diyorum.
Ölümüne bir dövüş olur Luffy dövüşten haki canavarı olarak çıkar. :a:
G4'süz Zoro'yu bitirmesi çok çok zor. Dövüş uzadıkça Luffy açık verecektir, verince de Ashura'yı yer, gerçi ona gerek yok da kalkıp durmasın Lucci'deki gibi diye :D G4'süz Zoro'yu alamaz. Zoro dövüş içerisinde gözlem kasıp alır :D

G4'süz Zoro'yu bitirmesi çok çok zor. Dövüş uzadıkça Luffy açık verecektir, verince de Ashura'yı yer, gerçi ona gerek yok da kalkıp durmasın Lucci'deki gibi diye :D G4'süz Zoro'yu alamaz. Zoro dövüş içerisinde gözlem kasıp alır :D
Zoro gözlem kasana kadar Luffy fişini çekmezse belki.Ama Luffy de vurdumu düşman başına,geleceği görmeyle sürekli arkasına geçer ensesine geçirir marimo kafanın.Ondan sonra

Zoro:Bir samurayın arkasından aldığı yara utanç vericidir diyip seppuku da yapabilir.Luffy 'ye gerek bile kalmaz.:D

Luffy artık eski Luffy değil millet daha tehlikenin farkında değil.Birkaç bölüme anlaşılır öğrendiği hakilerin gücü. :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık