Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Apoo Doffy'nin 1 saat uğraşıp veremediği hasarı 2 atağında vermiş.Bu mantıkla Apoo>Doffy olabilir tabii :)

@Millennium Wizard

Tahrik ha. Gelmeyecem oyuna ben.:D

@Miyata Ichirou
@William cutting

Acayip dumur olacak Queen.

Bir Enel face görürüz.
Queen kim Allah için.Udon başındaki Luffy bile adamı ciddiye pek almıyordu.Sana gününü gösteririm falan diyordu.Üzerine p.up almış Luffy g4e geçerse aklını alır Queen'in.Base halinde tam zoan Queen'den daha fazla dayandı zaten Linlin'e :D

Son düzenleme:
Luffy kısa süreli k.o olmuş diyenler.Luffy'nin çoğu savaşında böyle şeyleri yaşaması hakkında ne düşünüyor merak ettim.

Luffy'nin burada bilinci gitmedi galiba o yüzden gözleri böyle hatta.Luffy de Kaido'nun bilincini almamış galiba xd.

Madem böyle anlık ko, her zaman olan şeyler kafasıyla bakıyosun niye o kadar panik ve küfür moduna geçtin görseller düşünce :rolleyes:
Kızdığım şey Luffy'nin darbe yemesiydi. Geleceği görüyor üstüne yeni bir haki savunması saldırısı öğrendi. Görünmez bariyer diye geçiyor. Bunların hiçbirini kullanmayı bile denemeden doğrudan darbeyi ona yedirmesi Oda'nın kurgudaki eksikliğidir. İlk darbeyi yedi anladık. Sonraki darbede adamın bir şeyler daha yapmak üzere olduğunu görüyorlar. Ona rağmen ne bir savunma ne bir şey yaptırdı. Geleceği görmeyi burda kullanmayacaksa , o bariyer savunmasını burda yapmayacaksa ne anladım ben o işten. Diğer taraftan Apoo'nun saldırısının bu kadar etkili olmasını da beklemiyordum. Benim beklentim hiç hasar bile almamış olmasıydı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık