Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Her bölümde anketi yenileriz karakterlere göre.
O zaman, anketi yenilemeden önce ss alabiliriz. Ortalamasını almak istersek tabii. Arcın en önce çıkan 3 karakteri vs. belirlenebilir bu şekilde.
Ayrı konu başlıkları altında oylama yapılaması daha iyi olmaz mı ? Zaten 1000 sayfada konu için yeni bir başlık açılıyor diye biliyorum. Karakterlerin bu kadar fanı ve hater ı varken 1 haftada 1000 sayfalık tartışma olur zaten diye düşünüyorum.

Ayrı konu başlıkları altında oylama yapılaması daha iyi olmaz mı ? Zaten 1000 sayfada konu için yeni bir başlık açılıyor diye biliyorum. Karakterlerin bu kadar fanı ve hater ı varken 1 haftada 1000 sayfalık tartışma olur zaten diye düşünüyorum.
1000 sayfa dolmaz kolay kolay. Smoker çözer bir şekilde.

1000 sayfa dolmaz kolay kolay. Smoker çözer bir şekilde.
Abi 1000 sayfa kolay kolay dolmaz demişsin de sabah açılan spoiler konusu şimdiden 200 sayfa olmuş ki daha Smoker tek bir mesaj bile yazmadı. Adam bir "beni konuştumayın" mesajı atıyor 30-40 sayfa onun mesajının üzerine konuşuluyor zaten :D . Spoiler okumayanlar da var daha onlar da tartışmaya katılsa...

Abi 1000 sayfa kolay kolay dolmaz demişsin de sabah açılan spoiler konusu şimdiden 200 sayfa olmuş ki daha Smoker tek bir mesaj bile yazmadı. Adam bir "beni konuştumayın" mesajı atıyor 30-40 sayfa onun mesajının üzerine konuşuluyor zaten :D . Spoiler okumayanlar da var daha onlar da tartışmaya katılsa...
Bu spoiler yorumları bazen böyle ekstra oluyor. İstisna yani. Neyse, bakalım nasıl yapılacak.

Üye silindi 5781

One Piece ses aktörlerinin Korona günlerindeki Zoom görüşmeleri :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık