Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
JB tam kazma o zaman. Gelişme yok gibi herifte

Van Augur uzak menzilde takılır o halde. 2 yıl boyunca Ace'in firlayan ateslerine kaybetmekten daha da güçlü olacaksa iyidir.

925te gösterilen üçlünün biraz daha aklı başında ve vahşi göründüğünü aşikar

Wolf ve Shot salak adamlar. Laffitteden ben de güzel bir şeyler bekliyorum. Yediği meyve kanatlı bir şey ama.

Pizarroyu falan ölümle tehdit edebilecek biri. Eski takımın en güçlüsü Laffittedir muhtemelen. En güçlü ucluden de olabilir bakalım
Savaşta Luffy-Teach,Zoro-Aokiji,Shiryu-Sanji eşleşmeleri olacak bence.Lafitte bence Teach'in en üst düzey adamlarından biridir.

Shiryuu,pizarro ve doc q diyorum.Doc q çok enteresan geliyor.Eşekte de birşeyler olabilir.Sengoku'nun buda halinden bile kurtuldu sonuçta:respect:

Birbirleri için yine sıkıntı. :hhh: Hoşuma gitti gerçek olsun bu dövüş.

Görünür olan kaybeder. :flaugh:
Zoro'nun bu arc King ile dövüşürse ki dövüşür diye düşünüyorum, Shiryu'ya geçecek olması bana saçma geliyor.King ile Shiryu arasında çok bir fark olacağını düşünmüyorum.King net daha güçlüdür hatta şu an bana göre.

Üye silindi 1004

Zoro'nun bu arc King ile dövüşürse ki dövüşür diye düşünüyorum, Shiryu'ya geçecek olması bana saçma geliyor.King ile Shiryu arasında çok bir fark olacağını düşünmüyorum.King net daha güçlüdür hatta şu an bana göre.
King çok donatılmış bir karakter çıkacak gibi. Kılıcı var, antik zoanı var, hakisi var. Üstüne ırksal özelliği var. Shiryu hakili kılıç ustasıydı şimdi meyvesi var. Fazla sade. King ve Kata'ya göre çok zayıf.

King çok donatılmış bir karakter çıkacak gibi. Kılıcı var, antik zoanı var, hakisi var. Üstüne ırksal özelliği var. Shiryu hakili kılıç ustasıydı şimdi meyvesi var. Fazla sade. King ve Kata'ya göre çok zayıf.
Meyvesi sıkıntı ama.Hakileri de zayıf değildir herhalde.King de donanımlı bir karakter çıkacak gibi haklısın ama.İleri seviye haki çıkabilir,uyanış garanti vardır zaten+kılıç ustası,lanetli kılıcı bile olabilir.Irksal yeteneği de büyük ihtimal ateşi.Sahip olduğu meyvenin ateşle hiçbir alakası yok çünkü.

Bence hâlâ en zayıf YC1 Shiryu. Zoronun sonraki rakibi olacaksa bu arc Jacki falan alacak demektir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık