Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@RocheFelix

Sempai, sizce Dof kolezyuma sunmak yerine Mera Mera'yı Dellinger'e yedirseydi Hakuba yine aynı şekilde tek atabilir miydi? Neler değişik olurdu arc'da?
Bilemedim bak şimdi. Ama 3. sınıf bir karakterdi Dellinger. Zeka olarak meyveyi yer yemez kaliteli hareketler yapabileceğini sanmıyorum. Hakuba tarafına Logia olması sorun çıkartırdı muhtemelen. Fakat karakter kalibresinden Hakuba alırdı sanki. Tabii Oda'nın kalemine de bakıyor biraz. Ace'in mirasını ele ayağa düşürmüş gibi oluyor bu senaryo ile de. Ki Ace'in çok sevilen bir karakter olduğunu düşünecek olursak ortalık yine karışıyor.

Tez, anti tez derken ben net bir cevap veremesem de Hakuba tarafı ağır basar diyorum. Fakat sorunda tek atma olduğundan, atamazdı demek oluyor bu da sanki.

Bilemedim bak şimdi. Ama 3. sınıf bir karakterdi Dellinger. Zeka olarak meyveyi yer yemez kaliteli hareketler yapabileceğini sanmıyorum. Hakuba tarafına Logia olması sorun çıkartırdı muhtemelen. Fakat karakter kalibresinden Hakuba alırdı sanki. Tabii Oda'nın kalemine de bakıyor biraz. Ace'in mirasını ele ayağa düşürmüş gibi oluyor bu senaryo ile de. Ki Ace'in çok sevilen bir karakter olduğunu düşünecek olursak ortalık yine karışıyor.

Tez, anti tez derken ben net bir cevap veremesem de Hakuba tarafı ağır basar diyorum. Fakat sorunda tek atma olduğundan, atamazdı demek oluyor bu da sanki.
Meyveyi Cavendish yese çok daha iyi olurdu. Hatta 2. meyve şansı bile olurdu bence Cavendish'in.

Abi bu Rocks Korsanları vs Garp, Roger dövüşünü anlatan fb sahnesinde (Manga 957, sayfa 10) sanki Rocks Korsanları hep beraber mücadele etmemişler gibi çizilmiş. Yanı Xebec vs Garp, Roger kavgası var sanki. Cizilen panelde Bigmom arkada kahkaha atarken WB'de bisentosunu havaya kaldırmış tezahürat yapıyor gibi sanki. Rock D. Xebec 2v1 mücadele istedi ve kaybetti bence. Alışılmış One Piece Evreni Korsan Geleneğine göre de Kaptan ölünce yeni bir lider seçmek yerine herkes kendi yoluna baktı gibi. Yoksa sadece Garp ve Roger'in o kadar ünlü adamı iki kişi almaları imkansız gibi Titan bu adamlar ya?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık