Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Anlatamadım. Orada bir tek Sanji'nin suratı asık diğer herkes sanki hiçbir şey olmamış gibi davranıyor. Amaçları bence Sanji'nin suçlu hissetmesini engellemek. Tayfanın bu tarz durumlarda büyük empati yeteneğine sahip olduğunu bir çok durumda gördük.

Bence değil. Luffy hapse girince de aynı davrandılar. Adamın kellesi gidecek lay lay lom :mincika:
Bonney keşke pizzayı değil beni yese dedim..
Ne o_Oo_O

Gece gece aklıma aniden uzun burun kabilesindeki herkesin çok iyi yalan söyleyebildiği/rol yapabildiği geldi.
(Bkz Usopp, Kaku, Catarina)

Sorudan ne anlamam gerekiyor? Luffy yazmıyor biz de onu söylüyoruz. İşiniz gücünüz algı olmuş.
Uzun zamandır aynı şeyden geriliyorsun. Rosa'dan beri hep Oda'ya laf atıyoruz en fazla Luffy üzerinden oluyor çünkü en fazla o var sahnede olaylar onun üzerinden anlatılıyor. Bu bölüm de aynı şey tekrarlanmış o kadar lafı hep Oda yer ama sesi hep Luffy fanlarından çıkar durumu değişmiyor.

Adamın yazdığı bölümü görüyorsun bana işin ciddiyetini anlatır mısın ? Eğer anlatacak bir ciddiyetin yoksa bu bölüme dair neye karşı çıktığını anlatır mısın ?

Uzun zamandır aynı şeyden geriliyorsun. Rosa'dan beri hep Oda'ya laf atıyoruz en fazla Luffy üzerinden oluyor çünkü en fazla o var sahnede olaylar onun üzerinden anlatılıyor. Bu bölüm de aynı şey tekrarlanmış o kadar lafı hep Oda yer ama sesi hep Luffy fanlarından çıkar durumu değişmiyor.

Adamın yazdığı bölümü görüyorsun bana işin ciddiyetini anlatır mısın ? Eğer anlatacak bir ciddiyetin yoksa bu bölüme dair neye karşı çıktığını anlatır mısın ?
La Oda'ya laf atmadın ki sen? Çocuk kandırma Ferit karşında salak yok. Açık açık algı yapıyorum de. Bu kadar alttan oynamana gerek yok. Luffy'nin hikayesi deme gereği niye duydun? One Piece de? İkimizde biliyoruz orada Luffy'nin hikayesi demendeki amacı. Algı yapmayalım.

La Oda'ya laf atmadın ki sen? Çocuk kandırma Ferit karşında salak yok. Açık açık algı yapıyorum de. Bu kadar alttan oynamana gerek yok. Luffy'nin hikayesi deme gereği niye duydun? One Piece de? İkimizde biliyoruz orada Luffy'nin hikayesi demendeki amacı. Algı yapmayalım.
Spoiler konusunda bir arkadaş tespiti yapmıştı.

Japonya'nın Arka Sokaklarını izliyor :respect:

2 yıl önce de böyle çok durumlar var mıydı bilmiyorum pek aklıma da gelmiyor ama bize yeni dünya cehennem demişlerdi. Peki sonuç ne kocaman bir hiç. Ya sen o çocuğu bu kadar insanın arasından nasıl kaçırtırsın, nasıl yaparsın ? Ayıptır günahtır. Üzerine Jimbei gelmiş gören de çay partisinde geceye kalmış sanır :oleyo2:

Luffy'nin korsanlar kralı olma hikayesindeki ciddiyet Alice Harikalar Diyarındaki ciddiyetten bile daha aşağıda :artiz:
Bir daha oku bakalım Oda'ya laf atmış mıyım atmamış mıyım.
One Piece, Luffy'nin hikayesi değil mi :oleyo2:

Luffy'e laf atacak olsam direk Luffy yazarak yaptıklarını anlatırdım mesela küçücük veledin laflarına bakıp gaza gelmesi bir de felsefe kasması çok komikti ama benim Luffy ile ilgili sıkıntım yok senaryo ile ilgili var.

Bir daha oku bakalım Oda'ya laf atmış mıyım atmamış mıyım.
One Piece, Luffy'nin hikayesi değil mi :oleyo2:

Luffy'e laf atacak olsam direk Luffy yazarak yaptıklarını anlatırdım mesela küçücük veledin laflarına bakıp gaza gelmesi bir de felsefe kasması çok komikti ama benim Luffy ile ilgili sıkıntım yok senaryo ile ilgili var.
Luffy'nin hikayesi demendeki amac neydi o zaman?

Luffy'nin hikayesini okuyor olmamız olabilir mi mesela :hmm:
Yo aynı zamamda WB'nin de hikayesinj okuduk, Zoro var, Sanji var , tayfa var, Ace var vlar oğlu var. Öyle olsa serinin ismi One Piece olmazdı. Luffy olurdu. Aynı Naruto örneğinde olduğu gibi.

Serinin ismi bu seriyi daha iyi temsil ediyor. O yüzden algıyı bırakalım.

Yo aynı zamamda WB'nin de hikayesinj okuduk, Zoro var, Sanji var , tayfa var, Ace var vlar oğlu var. Öyle olsa serinin ismi One Piece olmazdı. Luffy olurdu. Aynı Naruto örneğinde olduğu gibi.

Serinin ismi bu seriyi daha iyi temsil ediyor. O yüzden algıyı bırakalım.
Etmiyor ve söylediklerinin hiç birinin hikayesini okumadık.
Belki Sanji hikayesini bir ihtimal.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık