Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Manga yok millet varsayımsal konuşmaya başladı nabacaklar :bilmem: Tüm yorumları varsayıma dayananlar gördüm burda normal
Queen ile Kata dövüşmediklerine göre varsayım ya da tahmin üzerine konuşulacak. Diğer türlü zaten tartışma olmaz sonucu belli bir şey olur.:)
Bir sürü varsayım çıkarım yapılıp konuşulabilir

Queen ile Kata dövüşmediklerine göre varsayım ya da tahmin üzerine konuşulacak. Diğer türlü zaten tartışma olmaz sonucu belli bir şey olur.:)
Yok neye göre atak gücü yetersiz geldi? Mizraklarindan Luffy siyrilmasa delik deşik olacaktı. Queen o koca vücudu ile ne kadar siyrilabilecek? Onu geçtim G4 Luffy'i dağa taşa uçuran yumrukları var bu adamın, Queen Katakuri'ye bir fiske vurabilir mi o bile belli değil.

Katakuri bir istisna değilse ödüller var.Queen bile 263 milyon fark koymuş Kata'ya.Nereden geliyor bu değirmenin suyu bunu açıklamazlarsa şu an görünen bu.Haliyle Queen bile böyleyse King hayli hayli güçlüdür sonucu çıkıyor.

Dediğim gibi açıklaması lazım mangakanın niye bu kadar fark olduğunu.Mesela Queen kimyasal silah kullanıyor King de o tarz şeyler o yüzden ödülleri bu halde gibi bilgiler.

Böyle bilgiler gelmezse Queen koca anaya kafa tutmuş hafızasını geri getirecek darbeyi vurmuş güçlü bir karakter.Tek de yemiyor zaten sersemliyor dövüşlerinde.
Ödül farkının nedenini zamanla göreceğimizi düşünüyorum. Ve bu sebebi güçten ziyade yöntem ve kişilikler belirleyecek gibi duruyor.
Sormaya gerek duyuyorsan sıkıntı zaten :)

Ödül+ters yetenek. Şimdilik görünen bunlar. Bunlara eklenecek şeyler de var da kesin ibare dedin ya o yüzden değinmedim.
:)

Yapana bişey demiyorumda varsayımsal konuşunca karşıdaki istediği yere çekiyor olayı bir yere varılmıyor :D

Acaba böyle bir şey görür müyüz yine.
İnşallah amin.

iki tane flying six avlayıp şu tartışmayı yapsalar... düşüncesi bile güzel.

Yapacak bir şey yok WB gibi Kaptan altında en güçlü tayfalarla ilerlemiyorlar.
Bunun yerine Water 7'de Garp'ın altında. Smoker'den kurtulurken Dragon'un altında. Yeni dünyaya girerken de 2 yıl Ray'in altında ilerlemeyen birinden bahsetseydin belki olur diyebilirdim :hhh:

Ace'nin tek başına geldiği yerlere seninki yüz binlerce yardım alarak geldi bak Wano orada yarın Elbaf da başka tarafta olacak :oleyo2:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık