Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Darbeyle falan alakası yok, adam darbeyi aldıktan sonra sayfalar geçiyor, bırak şu algıyı artık. Açlık başka bir şey açlık adamı thandi yapar istersen bak göstereyim xD

@twei zaman bozulmuş, şimdiki gençlik bilmiyor açın halini :artiz:
La şu konuda Zoro'yu Luffy şle kıyaslamayun komik oluyorsunuz.

Luffy yılların açı. Tayfanın en güçlü ama Usopp ve Chopper en güçsüz iki kişi ile çölde ağzı gözü yamuluyor susuzluktan.

Zoro ile Luffy'yi aç bıraksan Zoro'nun Luffy öldükten sonra yıllarca aç aç yaşamasını beklerim ben.

Zoro ile Kamazo dövüştükten sonra Zoro'nu karnı guruldayacak ve ardından bayılacak desek dalga geçerdiniz.

Biz de zaten öyle demezdik çünkü Zoro daha baştan açlığa direnişi ile karşımıza çıktı. Şimdi açlıktan bayılması komik.

Hem aradaki farkı bilip hem de aklınca thandi diye dalga geçmeye çalışmak acizlikten başka bir şey değil.

La şu konuda Zoro'yu Luffy şle kıyaslamayun komik oluyorsunuz.

Luffy yılların açı. Tayfanın en güçlü ama Usopp ve Chopper en güçsüz iki kişi ile çölde ağzı gözü yamuluyor susuzluktan.

Zoro ile Luffy'yi aç bıraksan Zoro'nun Luffy öldükten sonra yıllarca aç aç yaşamasını beklerim ben.

Zoro ile Kamazo dövüştükten sonra Zoro'nu karnı guruldayacak ve ardından bayılacak desek dalga geçerdiniz.

Biz de zaten öyle demezdik çünkü Zoro daha baştan açlığa direnişi ile karşımıza çıktı. Şimdi açlıktan bayılması komik.

Hem aradaki farkı bilip hem de aklınca thandi diye dalga geçmeye çalışmak acizlikten başka bir şey değil.
Kaç gün aç kaldığını bilmiyorsun artı Manga öyle çizmiş gelip bana niye hikayesini anlatıyorsun ?

Tek yemişse yediği tekten sonra bayılsaydı, neden karnına efekt koyup bayıltıyor ? Halla halla :oleyo2:

Farkı bilme gibi bir durum da yok üstelik. İşinize gelince Lütfüde açlık başka işinize gelince lütfü trollüyor ohh ne güzel istanbul be :gamyon:

Zoro fan mode on: Luffy açlığa karşı da dayanıklı. Biz ne kadar dayanıklı olduğunu biliyoruz. Rayleigh aç bırakarak eğitmiş. Thandi saçmalık.:D

Kaç gün aç kaldığını bilmiyorsun artı Manga öyle çizmiş gelip bana niye hikayesini anlatıyorsun ?

Tek yemişse yediği tekten sonra bayılsaydı, neden karnına efekt koyup bayıltıyor ? Halla halla :oleyo2:

Farkı bilme gibi bir durum da yok üstelik. İşinize gelince Lütfüde açlık başka işinize gelince lütfü trollüyor ohh ne güzel istanbul be :gamyon:
Bir gün gelirde açıklayamayacağımız bir sahne olursa “Bu sahne Troll ya” deyip geçelim. Hiç tartışmaya açıklama yapmaya gerek yok valla. Baksana on numara argüman :D

Zoro fan mode on: Luffy açlığa karşı da dayanıklı. Biz ne kadar dayanıklı olduğunu biliyoruz. Rayleigh aç bırakarak eğitmiş. Thandi saçmalık.:D
Belki de troll yapıyordur :gamyon:

@Mr.Bushido WB'nin 4v2 de bir köşeye geçip oturduğunu görürsek söyleyeceğim şey şu olacak.

WB trollüyor :hhh:

Hani trolleyince olayın vehameti kayboluyor ya o açıdan şey ettim :oleyo2:

Belki de troll yapıyordur :gamyon:

@Mr.Bushido WB'nin 4v2 de bir köşeye geçip oturduğunu görürsek söyleyeceğim şey şu olacak.

WB trollüyor :hhh:

Hani trolleyince olayın vehameti kayboluyor ya o açıdan şey ettim :oleyo2:
4v2 açıklanana kadar için içine yiyecek la Ferit.:D O zamana kadar güzel eğlenicez.

Yine de WB'nin Xebec altında olduğu ve ona kaptan dediği gerçeğiyle hayatın boyunca yüzleşmek zorundasın.:D Ecep Xebec tayfayı güçlü düşmanlardan korumak zorunda kalmış mıdır? Kesin kalmıştır.:D

Adamlar ''Thandi'' sahnesini örnek veriyor, ama verilen örnekte bayılmıyor bile...Bayılan Zoro'yu, bayılmayan Luffy üzerinden kurtarmaya çalışmak...Oofff oofff...Daha nelere şahit olacağız bakalım.

4v2 açıklanana kadar için içine yiyecek la Ferit.:D O zamana kadar güzel eğlenicez.

Yine de WB'nin Xebec altında olduğu ve ona kaptan dediği gerçeğiyle hayatın boyunca yüzleşmek zorundasın.:D Ecep Xebec tayfayı güçlü düşmanlardan korumak zorunda kalmış mıdır? Kesin kalmıştır.:D
Fbler sağolsun içimde bir şey kalmadı :oleyo2:

Ben hiç bir zaman WB kimsenin tayfasına katılmamıştır gibi bir iddia atmadım ortaya, kendi Luffy'nin irade fantazini bana mal etme :hıh:

Benim tuttuğum karakterlerin çoğu kaptan değil zaten.

aklıma eski tartışmalar geldi, shanks lava atlayıp yüzer olm nedir la gibi muhabbetler. zamanında güldürüyordu ama şimdi düşündürüyor.

odene kairoseki takıldıysa hakisini kullanamadığı için kaynatılabilmiş(yani şimdilik, akıbeti belli değil sonuçta, hala bi katakulli ihtimali var) olabilir mi :T hali kullanabilse belki de lavda falan yüzerdi :d

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık