Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Aynı Zoro bilmem kaç kilo zürafayı duvardan duvara çakıyor. Aynı Zoro Foxy olaylarında devi yerden yere vuruyordu. @Mr.Bushido nun dediği gibi bina fırlatıyordu.

Sırf gıcıklığına yardırıyorsun Alpamis :hhh: Zoro, Luffy gibi sıkışsa parçalardı. Luffy, Zoro gibi sıkışsa çıkamazdı oradan.
Olur mu yahu? Detayların ve diğer olayların ne önemi var. O öyle çıkmış, bu böyle bitti. Zoro ezik :D
Aynı arc Nami'yi de taşıyordu. xd

[/Spoiler]

İşte Zoro reis her anlamda tayfayı sırtlıyor :D

Yoru'dan bahsetmiyor mu orada? Daha çok kılıcın seviyesini yükseltmekle ilgili olsa gerek.

@Siyah Ateş

Yoru olur demiyor benimki gibi bir kara kılıca dönüşebilir diyor. Sonrasında Ryuma'nın kılıcını yıllarca onu yoğun olarak kullandıktan sonra kara kılıca dönüştürdüğü bilgisini alıyoruz. Yani zamanla kılıç üzerinde yoğun haki kullanımı onu Kara Kılıca dönüştürüyor. İşte tam burada Mihawk'ın sözünün anlamı ortaya çıkıyor.

Mihawk: 'You must treat every nick as a mark of shame , every weapon can be turned into a black blade like mine.''

Türkçesi: Her bir çentiği(kılıcında var olacak) bir utanç simgesi olarak ele al, böylece her silah benimki gibi bir siyah kılıca(blade) dönüşebilir.

Zoro niye seviniyordu? Haki kullandıktan sonra kılıcında hiç çentik olmadığını görünce. Yani, Mihawk kısaca Zoro'ya o b.haki kılıcında iyicene kulllan demek istemiş.

Mihawk'ın kendini eğitme şekli bu olmuş benim anladığım. Adam her bir çentiği utanç işareti görecek şekilde b.haki kullanmış. Güzel bir seviyede b.hakiye sahip karakter çıkacak bu Mihawk. Ama onun dışında kılıcın bir de kendi derecesi var.

Enma, Yoru'dan bir alt kademede bir kılıç. Ve kullanıcısından onun kullanamayacağı kapasitede haki çekip çok büyük atak saldırıları yapabiliyor. Zoro buna alıştıkça hem hakisi artacak hem de bu sayede hakisini doğrudan atak gücüne çevirebilecek. Enma hakiyi daha iyi işliyor. Herhangi bir düz kılıca 100 haki yüklediğinde aldığın atak gücü ile Enma'ya 100 haki yüklediğinde alacağın sonuç bir olamaz..

Bu noktada Enma'nın bir üst liginde olan Yoru'nun belki de çok daha az efor ile çok büyük atak gücü ortaya çıkarma gibi bir özelliği olabilir. Ya da çok daha farklı özellikleri bile çıkabilir. Enma'yı da tam kapasite görmedik. O kılıç bir de ateş ortaya çıkartırsa bak sen işe.:D

Üye silindi 1004

Mihawk Yoru’yu karartmamıştır ya... Mihawk iktidarsızının iki sene boyunca neyi karartmaya çalıştığını hepimiz biliyoruz. Olmayınca olmuyor ama işte. En sonunda el mahkum Perona’yı gönderdi.

Aynı Zoro bilmem kaç kilo zürafayı duvardan duvara çakıyor. Aynı Zoro Foxy olaylarında devi yerden yere vuruyordu. @Mr.Bushido nun dediği gibi bina fırlatıyordu.

Sırf gıcıklığına yardırıyorsun Alpamis :hhh: Zoro, Luffy gibi sıkışsa parçalardı. Luffy, Zoro gibi sıkışsa çıkamazdı oradan.
Açıp baktın mı sahneye? Kağıt helva gibi kalmış iki bina arasında. Ordan nasıl ellerini binanın üzerine getirip itiyor ben de hayret ettim. Zoro'nun yerinde olsa baca ile birlikte tüm evi ortadan ikiye ayırırdı benim anladığım bu. Zoro, kılıçsız bacadan çıkamadı. Sonuç net.:D

Üye silindi 1004

Açıp baktın mı sahneye? Kağıt helva gibi kalmış iki bina arasında. Ordan nasıl ellerini binanın üzerine getirip itiyor ben de hayret ettim. Zoro'nun yerinde olsa baca ile birlikte tüm evi ortadan ikiye ayırırdı benim anladığım bu. Zoro, kılıçsız bacadan çıkamadı. Sonuç net.:D
Zoro’nun kolları vücudundan ayrı düşmüş. Vücudunun yarısı oyun dışı kalmış. Luffy orada tüm bütünlüğünü koruyor.

Mihawk'ın sözünden benim anladığım; bildiğimiz kara kılıç muhabbetinden bahsediyor. Demek ki, kılıcını kendisi karartmış. Mesela Hazan Suyu karartıldığı halde en iyi 21 içinde. Yani bir Yoru değil. Demek ki, her silah Yoru olamıyor ama kara kılıç olabiliyor.

Üye silindi 1004

Kollarını istediği sıra şişiren adam onları iterek kıramıyor mu yahu? Ele ihtiyacı yok ki.:D Baca diyoruz la. Ben bile bacayı iterek kırarım.
Orada Oda iki karakteri de özel hareket yapmadan çıkartırıyor. Zoro’nun isimli saldırı yapmasını bekliyorsun. Gerçi Luffy’e orijinal diyorsun ne diyeyim sana :flaugh:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık