Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bence en fazla oyalayabilirler. Katakuri'nin karşısına çıkan Carrot gibi olur sonları. Şuan ki tabloya bakınca maalesef böyle gibi duruyor.
WB'nin alt tümenleri sıcak bir çatışmada Akainu'ya karşı direnebiliyordu. Aynısını en azından tayfanın nispeten güçsüz üyeleri de yapabilmeli yanlarında yardım olmadan.(Ana'da Jinbei vardı ve kalabalıklardı misal, bunun olmadığını düşün gg.)

Ashura Jack ile kapışıyor da King ayrı seviye.İnu da mümkün değil uyduramaz bana kalırsa.1.adam ile 3.adam arasındaki fark bayağı fazla.Hele Canavar korsanlarında daha da fazla gibi.
Yok amacım zaten oyalayabilmek, denk mücadele başka bir şey. İnu ve Ashura en azından oyalayabilirler ya da oyalayabilmeliler diyeyim.

Onun dışında düşünemiyorum nasıl bir yardım bizi Wano'dan galip çıkarır. :D Çünkü bu sefer amaç kaçmak değil, burayı özgürlüğe kavuşturacağız. Ama karşıda 2 Yonko tayfası var.

WB'nin alt tümenleri sıcak bir çatışmada Akainu'ya karşı direnebiliyordu. Aynısını en azından tayfanın nispeten güçsüz üyeleri de yapabilmeli yanlarında yardım olmadan.(Ana'da Jinbei vardı ve kalabalıklardı misal, bunun olmadığını düşün gg.)
Yanlız Jinbei baya iyiydi orada gerçekten. Bence bu adam tayfaya gelmeli, çok yararı dokunur. Trio bozulurdu gerçi. Zoro ve Sanji'den daha güçlüdür diye düşünüyorum şuan Jinbei-oyabun.

Zoro ve Sanji'nin King'i ve Queen'i alacağı yerde Franky, Oven'ı çok rahat alır kusura bakmayın.

Ayrıca Perospero karşısında düştüğü hal ile Big Mom karşısında düştükleri hal kıyaslanmış. Lakin göremediğiniz nokta Perospero karşısında Chopper '' Canavar Formunda '' değildi zaten. Perospero'nun '' Bakemono '' çektiği Chopper yırtıcı ve dev modundaydı, bu ayrımı yapmak gerekli.

Karasakal korsanlarıyla final kapışma yapacak olan bu tayfa üyelerini Oven ile Perospero ile kıyaslamam ben. Ne derseniz diyin, Oven'ı Perospero'yu falan şu arc'tan sonra geleceğin korsan kralı olacak tayfayla anmam bile.

Brook zaten seri sonunda Vista'dan aşağı bir seviyede olmayacaktır, seri sonunada yaklaşıyoruz zaten. Tayfa küçümsenmemeli bu yüzden.

Yok amacım zaten oyalayabilmek, denk mücadele başka bir şey. İnu ve Ashura en azından oyalayabilirler ya da oyalayabilmeliler diyeyim.

Onun dışında düşünemiyorum nasıl bir yardım bizi Wano'dan galip çıkarır. :D Çünkü bu sefer amaç kaçmak değil, burayı özgürlüğe kavuşturacağız. Ama karşıda 2 Yonko tayfası var.
Marco ya da Kata'nın gelmesi lazım :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık