Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tsuru'dan 1 amiral olmaz bunu kabul edelim. Kadın zeki meyvesi de bir noktada idare eder. "Gözde eleman" lakabını almış Garp ve Sengoku ile beraber zamanında tırmanmışlar. Biri filo amirali diğeri ise daha sonra "Kahraman" ünvanını almış Roger ile takılmış bir noktada. Yani zeki stratejist bir gözde eleman fakat dövüş konusunda öyle Amiral seviyesi bir dövüşçü olduğunu düşünmüyorum ben.

MF de 2. komutandı bu kadın bir de yani.
Amiral olduğunu ben de sanmıyorum, ama önüne gelenin ezebileceği bir tip de değildir.

Doflamingo neden yaklaşık 13-14 sene önceki haliyle kendisini ve tayfasını riske atsın? :D Sanki doflamingo plansız birisiydi.

Cracker'ı falan o yaşlarda hiçbir Yonko'ya bağlı olmadan kendi tayfasıyla görmek isterdim. :D Yonko'ya bağlı olmasına rağmen bile hayatında hiç amiral görmemiş olacak ki gerçek kimliğini bilmiyorlar. Şöyle güçlü bir denizciyle karşılaşmaları isterdim; Cracker ve Katakuri'nin...
Katakuri'nin sadece Oven,Daifuku gibi tiplerle dövüştüğünü falan düşünüyorsun herhalde :D Cracker keza öyle.Adam kendisinden güçlü birilerinden dayağı yemiş ki Luffy'ye "hep yenemeyeceğin adamlar çıkar"lafını söylüyor.Katakuri ister 20 yaşında olsun ister 30 yaşında olsun Tsuru'dan kaçmaz.Yardım aldı diye kendini deşen adamın dövüşten kaçacağını gram düşünmüyorum.

Dof hala büyük canım. Dikkatli okursan Rosa'da Dof'un gösterdiği performansı o potada kimse gösteremezdi. Marco filan hariç.

Fanlar gözünde hiç edildi ama.
Koca bir adayı domine edecek kafes yeteneği öyle sıradan bir komutanın yapabileceği iş değil.Ya Marco gibi tank olacaksın yada böyle etkili güçlerin olacak.Kafesin bir örneğini de arc sonu Fuji yaptı mesela.Kafes gibi tehlikeli birşey çıkardı ortaya ada boyutunda ve milleti tehdit etti.

Bunlar öyle zayıf karakterlerin yapabileceği işler değil.Unutmayın meyve gücü kullanıcısının seviyesine göre açığa çıkıyor.Yani kullanıcı yüksek seviyedeyse meyve gücü de artıyor.

Örneğin Law daha güçlü olsa daha büyük oda açar 5 milyarlık meyve var elinde.Yada Mera Mera yiyen bir çöp Ace gibi koca Entei güneşi oluşturamaz.Kullanıcısının seviyesiyle alakalı bunlar.

Tsuru'dan 1 amiral olmaz bunu kabul edelim. Kadın zeki meyvesi de bir noktada idare eder. "Gözde eleman" lakabını almış Garp ve Sengoku ile beraber zamanında tırmanmışlar. Biri filo amirali diğeri ise daha sonra "Kahraman" ünvanını almış Roger ile takılmış bir noktada. Yani zeki stratejist bir gözde eleman fakat dövüş konusunda öyle Amiral seviyesi bir dövüşçü olduğunu düşünmüyorum ben.

MF de 2. komutandı bu kadın bir de yani.
Amiral seviyesi yoktur da, 13-14 sene önceki Doflamingo kaçtı diye kadını küçük görmeye gerek yok. En güçsüz Shiciler'den birisi olarak görülen Moria bile Yonko adası basıyor. :D Aynı mantıkla hangi komutan Yonko adası basabilir diyelim. :D

Yonko komutanlarını mesela bağımsız bir şekilde denize açıldıklarını görmek isterdim, özellikle gençlik zamanlarını.

Katakuri'nin sadece Oven,Daifuku gibi tiplerle dövüştüğünü falan düşünüyorsun herhalde :D Cracker keza öyle.Adam kendisinden güçlü birilerinden dayağı yemiş ki Luffy'ye "hep yenemeyeceğin adamlar çıkar"lafını söylüyor.Katakuri ister 20 yaşında olsun ister 30 yaşında olsun Tsuru'dan kaçmaz.Yardım aldı diye kendini deşen adamın dövüşten kaçacağını gram düşünmüyorum.
Aynen mangada Katakuri amiralle dövüşmüş şekilde lanse ediliyor. Sence dövüşmüş olsa yenilmez derler miydi? :) Cracker'ın dayak yemesi onun amiralle karşılaşmış olduğunu göstermiyor. Amiralle karşılaşmış olsa sence gerçek görünüşü bilmezler miydi? :)

Amiral olduğunu ben de sanmıyorum, ama önüne gelenin ezebileceği bir tip de değildir.
Yani önüne gelen zaten ezemez. Fakat mesela kadın olup Amiral adayı olan biri var fakat Tsuru adına böyle bir şey durmadık. Güç olarak bunların gerisinde bana göre yani Koramiral olup aday gösterilenlerin. Fakat zekası ile bu açığı kapatiyor zaten savaşın planlayicisi olduğu başından buyana ince ince işlendi kadının. Yani güç olarak ortalama koramiral fakat totalde en iyi koramirallerden biri gibi.

Amiral seviyesi yoktur da, 13-14 sene önceki Doflamingo kaçtı diye kadını küçük görmeye gerek yok. En güçsüz Shiciler'den birisi olarak görülen Moria bile Yonko adası basıyor. :D Aynı mantıkla hangi komutan Yonko adası basabilir diyelim. :D

Yonko komutanlarını mesela bağımsız bir şekilde denize açıldıklarını görmek isterdim, özellikle gençlik zamanlarını.
Küçük gördüğüm yok yukarıda yazdığımı okursan düşüncemin mantıklı bir biçimde açıkladım. Kadının rolü başka yani muhteşem dövüş yetenekleri olmayan biri olduğu az çok belli. Zaten kadının mangada gösterilen ve hakkında söylenenler de bunu kanıtlar nitelikte.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık