Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben direk bir üst kademeye çıkacak diye anlamıştım onu. :D Rank diye bahsediyordu çünkü. Yoru ile aynı seviye derken ''En iyi 12 kılıç'' arasında yer alacak manasında diyorum. :D Direk aynısı olmaz.
Öyle ise Ya Yoru , Kara Kılıç olmadan öncesinde bile en iyi 12 arasında bir kılıç idiyse diye bir soru çıkıyor ortaya.

Üye silindi 1004

Al sahne burda. Kolları ile kurtulmayı pek ala deneyebilir.

Bu da Luffy.

Yüzü bile katlanmış herifin. Zoro'nun yüzü normal.:D

Bu da farklı perspektiften Luffy'nin nasıl bir yere sıkıştığı.

Şehri yıktı diyorlar Luffy için.:D

Luffy’nin yardığındaki duruşuna bak. Kollarını ve bacaklarını kullanabiliyormuş işte. Demek istediğim şeyi görsellerle anlattığın için teşekkür ederim. Zoro’nun da vücudunu kullanmadığını çok güzel özetledin bana gerek bile kalmadı. Bi tarafta hala kollarını bacaklarını kullana bilen Luffy. Diğer tarafta vücudunun yarısıyla ilişiği kesilmiş Zoro.

Luffy’nin yardığındaki duruşuna bak. Kollarını ve bacaklarını kullanabiliyormuş işte. Demek istediğim şeyi görsellerle anlattığın için teşekkür ederim. Zoro’nun da vücudunu kullanmadığını çok güzel özetledin bana gerek bile kalmadı. Bi tarafta hala kollarını bacaklarını kullana bilen Luffy. Diğer tarafta vücudunun yarısıyla ilişiği kesilmiş Zoro.
Yüzü sıkışmış adamın omuzlarının nasıl sıkışmamış olacağını bana bir anlatır mısın? Görsellerde nasıl kıvrandığını gösterdim. Duruş almak için uğraşıyor. Uğraştıkça bina çatlamaya başlıyor sonra duruşunu alıp itince de şehri yıktı diyorlar. Özel hiçbir teknik kullanımı yok.

Zoro ise omuz ve kollarını açmayı deneyerek dışarı doğru baskı yapmayı deneyerek pek ala bacayı çatlatmayı , kırmayı deneyebilirdi. Onun yerine 'Özel Tekniklerinden biri olan 36 Point Phoenix' kullanıyor.

Zoro’nun tırnağı kadar dayanıklı olmayan bi adam. Zoro bi iki felsefi söz söyleyip tek attı.
La adam çelik sadece bedensel zarar almamıştı daha öncesinde. Oda burada belli bir power up ile geçiştirdi bakma daha sonra bir kaç sahnede Zoro bu kadar sert olmayan şeyleri bile kesememişti.

Vergo'dan daha sağlam dönecektir.
Vergo'ya demir diyorlardı sen düşün işte. Bu adam çelik, suikastçi bir de haki eklemişse... :D
Konu Mr1’in binayı dilimlemesi değil zaten :D

Daz dövüşü güzeldi. Hala Croco-boy’un yanında dolanıyor. O yüzden görme ihtimalimiz var.
Göreceğiz zaten orası kesin. Croc için "Güçlüleri umursuyor" tarzında konuşulmuştu. Bir de Daz kaçabilecekken Croc'un yanında kalip kaçmadilar ya sonra da Croc savaşı duyunca gidip bunu da aldı. Aralarında güzel bir bağ yarattı mangaka.

Üye silindi 1004

Yüzü sıkışmış adamın omuzlarının nasıl sıkışmamış olacağını bana bir anlatır mısın? Görsellerde nasıl kıvrandığını gösterdim. Duruş almak için uğraşıyor. Uğraştıkça bina çatlamaya başlıyor sonra duruşunu alıp itince de şehri yıktı diyorlar. Özel hiçbir teknik kullanımı yok.

Zoro ise omuz ve kollarını açmayı deneyerek dışarı doğru baskı yapmayı deneyerek pek ala bacayı çatlatmayı , kırmayı deneyebilirdi. Onun yerine 'Özel Tekniklerinden biri olan 36 Point Phoenix' kullanıyor.
Bir şey cuk oturursa istediğin kadar kuvvet uygula çıkamazsın çok basit bunun mantığı. Luffy cuk oturmamış ve hala vücudunu kullanabiliyor. Sırf Luffy aşkından kabul etmek istemiyorsun. Sanji bile Luffy’nin sıkıştığı yerden aynı şekil de çıkardı.

Bir şey cuk oturursa istediğin kadar kuvvet uygula çıkamazsın çok basit bunun mantığı. Luffy cuk oturmamış ve hala vücudunu kullanabiliyor. Sırf Luffy aşkından kabul etmek istemiyorsun. Sanji bile Luffy’nin sıkıştığı yerden aynı şekil de çıkardı.
Sanırım sunacak bir argüman bulamayınca yorumların buna dönüşüyor.:D Seninle işim bitti Yubashiri, artık köyüne dönebilirsin.:D

Üye silindi 1004

Sanırım sunacak bir argüman bulamayınca yorumların buna dönüşüyor.:D Seninle işim bitti Yubashiri, artık köyüne dönebilirsin.:D
Kendi attığın görseli mi yalanlıyorsun şimdi :D Luffy kollarını bacaklarını kullanabiliyormuş işte :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık